Як правильно застосовувати краплі від набряку очей.

Кожній людині хоча б раз в житті доводилося стикатися з появою набряклості очей. Це пов’язано переважно з алергічною реакцією на певний подразник. Існує безліч способів усунення цієї проблеми. Розглянемо найбільш ефективні краплі від набряку очей.

Причини виникнення.

В силу особливостей будови органів зору нерідко очі чутливі до алергенів, які мешкають в повітрі. Це може бути пил, пилок, пари хімічних препаратів, шерсть тварин. Іноді проявляється алергія на косметичні засоби.

Фахівці класифікують набряклість очей, в залежності від причини виникнення такої реакції. Виділяють такі різновиди офтальмологічної алергії:

Алергічний кон’юнктивіт. Виникає у людини при носінні контактних лінз. Крім набряків, спостерігається подразнення, почервоніння, свербіж. Весняний кон’юнктивіт . Носить хронічний характер. Очі набрякають в результаті впливу пилку квітучих рослин. Інфекційний кон’юнктивіт. Зазвичай має хронічний перебіг, очі набрякають при активізації патогенних мікроорганізмів бактеріального походження. Лікарський. Набряклість очей в даному випадку є побічним ефектом в результаті прийому певного медикаментозного препарату. Проблема зникає, коли використання цього засобу припиняється. Крупнопапиллярный. Є наслідком попадання стороннього предмета в око. Найчастіше — це результат носіння контактних лінз, протезів або швів після операції на органах зору. Ячмінь. Запалення війкової цибулини в результаті впливу інфекції. Спочатку опухлість спостерігається в одній точці, потім поширюється уздовж всього ока. Тому через пару днів ячмінь призводить до вираженого набряку, якщо не почати лікування. Флегмона. Обширна поразка століття. Місця набряків на дотик гарячі і щільні. Укуси комах. Укуси бджіл, комарів призводять до набряку очей різного розміру. Недосипання. Регулярна безсоння, відсутність повноцінного відпочинку призводить до утворення набряків очей в ранковий час. Затримка рідини в організмі. Це поширена проблема переважно у вагітних жінок і літніх людей. При цьому набряклість спостерігається не тільки на століттях, але і в нижніх/верхніх кінцівках.

Як швидко зняти симптоми будинку?

Є кілька способів, які можуть швидко позбавити від набряклості повік в домашніх умовах. Для промивання можна використовувати такі рецепти:

Содовий розчин . Слід розчинити 1/4 чайної ложки соди в 0,5 склянки очищеної води. Слабка заварка. Чай необхідно брати якісний — крупнолистовий. Заварити його так, щоб вийшла світло-коричнева рідина. Крім промивання, на основі такого розчину корисно робити компреси. Ромашковий настій . Для його приготування потрібно 2 столові ложки сушених квіток ромашки залити 1 склянкою крутого окропу. Наполягати близько 1 години, після чого профільтрувати. Льоду. Для усунення набряків необхідно протерти область навколо очей кубиком льоду. Більш ефективно буде діяти рецепт, якщо зробити лід з відвару календули, ромашки, шипшини. Ложки з нержавіючої сталі . Ці предмети домашнього начиння знайдуться в кожному будинку. Вони допоможуть швидко прибрати набряки після пробудження. Для цього слід покласти ложки в холодну воду, потім прикласти до очей. Коли вони нагріваються, необхідно повторити маніпуляцію.

Види крапель.

Сучасний фармакологічний ринок пропонує безліч очних крапель. Як вибрати відповідні? Розглянемо препарати за категоріями.

Антибіотики.

Антибактеріальні краплі використовуються при захворюваннях очей, викликаних попаданням інфекції.

Сульфацил натрію.

Цей препарат широкого спектру дії. Він впливає на грампозитивні і грамнегативні бактерії, а саме:

стрептококи; стафілококи; кишкова паличка; пневмококи; гонококи; хламідії.

Сульфацил натрію зазвичай призначається як складова комплексного лікування при кон’юнктивіті, блефариті, хламідійних і гонорейних ураженнях органів зору.

Ципролет.

Цей препарат відноситься до протимікробних лікарських засобів групи фторхинолов. Діючою речовиною Ципролету є гідрохлорид ципрофлоксацину. Краплі використовуються при різноманітних очних інфекціях, а також в якості профілактики ускладнень після отриманої травми.

Тобрекс.

Це препарат широкого спектру дії, який відноситься до групи аміноглікозидів. Головним активним компонентом є тобраміцин. Тобрекс призначається при лікуванні інфекційних захворювань очей, таких як кератит, кон’юнктивіт, блефарит та інше.

Левоміцетин.

Це препарат також має великий спектр дії, його активною речовиною є хлорамфенікол. Використовується при кон’юнктивітах, блефаритах, кератитах, якщо викликав їх патогенний мікроорганізм чутливий до препарату.

Зверніть увагу! Застосування крапель Левоміцетин дозволено в дитячому віці з 1 місяця.

Протизапальні нестероїдні.

Лікарські засоби цієї групи знімають запальні процеси, надають знеболюючу дію, в результаті чого усувається не лише набряклість очей, але і інші неприємні симптоми.

Дикло-Ф.

Цей медикаментозний препарат проводиться на основі диклофенаку. Застосовується для усунення набряків, що з’явилися внаслідок інфекції, травми, оперативного втручання. Максимальна концентрація активної речовини спостерігається через 30 хвилин після використання крапель.

Индоколлир.

Головним діючим компонентом цих крапель є індометацин. Индоколлир сприяє усуненню хворобливих відчуттів і запальних процесів, які і викликають набряки. Препарат підходить для тривалого використання, але не більше 1 місяця. Застосовується зазвичай для лікування і профілактики інфекційних захворювань і алергічних проявів.

Гормональні (кортикостероїди)

Відео — засіб від набряку око (Відео)

Котрикостероїдні краплі зазвичай призначаються при ускладнених інфекційних і аутоімунних захворюваннях. Це сильнодіючі препарати, які дають практично моментальний терапевтичний ефект. Гормональні препарати швидко знімають запальні процеси, больові відчуття, ознаки алергії.

Максидекс.

засіб від набряку око

Цей кортикостероїдний препарат виробляється на основі дексаметазону. Застосовується при сильних запаленнях неінфекційної природи, а також алергічних проявах. Використання крапель доречно, коли відбулося ураження кон’юнктиви, переднього сегмента або рогівки ока.

Бетакортал.

Головною діючою речовиною Бетакортала виступає бетаметазон динатрію. Ліки має протизапальну, протиалергічну і антиесскудативну дію. Призначається при виражених симптомах алергічних і запальних захворювань як гострого, так і хронічного характеру.

Противірусні краплі.

Якщо при діагностиці не виявлено бактеріального зараження очей, то для усунення набряків і почервоніння призначаються противірусні краплі.

Актипол.

Краплі на основі аменобензойної кислоти. Мають виражену протизапальну і противірусну дію. Застосовується при набряклості як у дорослих, так і у дітей.

Полудан.

Головним компонентом препарату є поліаденілова кислота, яка володіє потужним противірусним ефектом, бореться з патогенними бактеріями. Полудан ефективний при кон’юнктивіті, кератиті, кераконъюнктивите, сприяє активному виробленню інтерферону, завдяки чому підвищується імунітет на місцевому рівні.

Трифлуридин.

Очні краплі, призначені для лікування вірусної інфекції. Застосовуються також при загостренні кератиту або кон’юнктивіту.

Берофор.

Містить у своєму складі противірусні компоненти, завдяки чому препарат бореться з патогенними мікроорганізмами вірусного походження. Берофор відрізняється швидким терапевтичним ефектом.

Офтан-іду.

Препарат знімає запальні процеси, призначається при кон’юнктивіті, кератиті, виразці рогівки, полінозі, синдромі «сухого ока». Перевагою цих крапель є практично повна відсутність протипоказань і побічних ефектів.

Проти алергії.

Протиалергічні препарати призначені для симптоматичного лікування, а також для профілактики алергічних проявів, коли є ймовірність контакту з подразником. Крім набряклості очей, алергія зазвичай супроводжується почервонінням, свербінням, підвищеною сльозоточивістю. Протиалергенні краплі справляються і з цими неприємними симптомами.

Лекролін.

Препарат випускається на основі кромоглікату натрію, який є стабілізатором мембран огрядних клітин і протиалергічним засобом. Лекролін призначається при кон’юнктивіті і кератиті алергічного походження, подразненні слизових оболонок очей в результаті впливу алергену. Найчастіше даний лікарський засіб використовується в якості профілактики.

Опатанол®.

Головним діючим компонентом крапель Опатанол є гідрохлорид опатанолу, який забезпечує блокаду вивільнення запальних медіаторів з мембранних клітин. Перевагою цього препарату вважається швидке і виражене протиалергічну дію. Опатанол ® зазвичай призначається офтальмологами при алергічному кон’юнктивіті.

Аллергодил.

Активною речовиною цього препарату виступає гідрохлорид азеластина. Даний лікарський засіб має виражений протиалергічний ефект, даючи тривалу дію. Аллергодил доцільно використовувати при лікуванні і профілактиці алергічних кон’юнктивітів, в тому числі і сезонного походження.

Універсальний.

Використання універсальних препаратів необхідно, коли набряклість очей викликана декількома негативними факторами або походження цього нездужання невідомо. Такі краплі зазвичай застосовуються в якості симптоматичного лікування — вони знімають ознаки певних офтальмологічних хвороб, але, на жаль, на причину їх виникнення не впливають. Тому у вигляді самостійного методу лікування універсальні краплі не застосовуються.

Візін.

Головним діючим компонентом Візину є гідрохлорид тетризоліну. Препарат забезпечує судинозвужувальний ефект, швидко знімає набряклість. Відразу ж після використання починає проявлятися терапевтичну дію, результат зберігається протягом 8 годин. Візин зазвичай призначається при набряклості і гіперемії кон’юнктиви, викликаних фізичними або хімічними подразниками як складової комплексного лікування.

Окуметил.

засіб від набряку око

Цей препарат вважається протиалергічним, однак, надає комплексну дію, завдяки декільком активним речовинам в складі:

сульфат цинку; гідрохлорид нафазоліну; гідрохлорид дифенгідраміну.

Комплекс цих компонентів забезпечує судинозвужувальну, протизапальну, антисептичну, в’яжучу і підсушуючу дію. Окуметил призначається при кон’юнктивіті, подразненнях очей, що супроводжуються набряками, почервонінням, свербінням, відчуттям стороннього предмета.

Для зняття втоми очей.

При тривалій роботі за комп’ютером, читанні і т. п. очі сильно втомлюються. Може проявлятися свербіж, печіння, почервоніння, набряклість. Впоратися з цими проблемами допоможуть краплі, призначені для зняття втоми.

Видисик.

Ці краплі рекомендується використовувати в якості профілактики при тривалій роботі за комп’ютером. Препарат захищає рогівки очей від пошкодження, сприяє загоєнню, зволоженню, усуває набряки і почервоніння.

Офтагель.

Є захисним засобом для очей від негативного впливу зовнішніх факторів. Офтальгель доцільно використовувати людям, які носять контактні лінзи або страждають синдромом «сухого ока».

Хіло-комод.

Недорогі краплі, які застосовуються при втомі очей. До складу препарату входить гіалуронова кислота, яка допомагає хорошому самопочуттю при тривалому перебуванні за комп’ютером або за кермом.

Оксиал.

Цей лікарський препарат містить у своєму складі гіалуронову кислоту і електроліти, які схожі за складом на натуральну сльозу. Захищає слизову оболонку ока від впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища, зволожує, знімає почервоніння, набряки, втома.

Систейн.

Цими краплями зазвичай промивають рогівку ока після хірургічного втручання. За складом Систейн має схожість з людською сльозою. Добре допомагає впоратися з втомою, допомагає комфортно себе почувати навіть після безсонної ночі.

Поліпшують відтік внутрішньоочної рідини.

Ці краплі сприяють зниженню внутрішньоочного тиску, в результаті чого нормалізується відтік внутрішньоочної рідини.

Карбахол.

Цей препарат виробляється на основі карбахоліну. Після використання крапель звужується зіниця і розширюються внутрішньоочні канали, за якими безперешкодно вивільняються надлишки скопилася рідини.

Пілокарпін.

Цей лікарський засіб впливає на циліарний м’яз, яка відповідає за розміри зіниці, скорочуючи її. Внаслідок цього зіниця звужується, передня камера вивільняється, даючи нормально циркулювати скопилася рідини.

Латанопрост.

Діючим компонентом є речовина з однойменною назвою — латанопрост. Препарат призначений для лікування глаукоми. Сприяє стимуляції відтоку внутрішньоочної рідини через м’язові волокна війкового тіла., після чого через склеру назовні.

Ксалатан.

Лікарський препарат випускається на основі латанопроста. Сприяють виведенню скопилася рідини через судинну систему зорового апарату, тим самим знижуючи внутрішньоочний тиск. Побічним ефектом застосування Ксалатану є розширення зіниці, але при даній проблемі це навіть плюс.

Ксалаком.

Цей лікарський засіб підходить для тривалого застосування. Головною перевагою Ксалакома є те, що терапевтичний ефект зберігається при закапуванні очей 1 раз на добу.

Травопрост.

Головним компонентом виступає речовина травопрост. Головна функція цього медикаментозного препарату — зменшення вироблення вологи в очах. Цей ефект досягається шляхом гальмування процесів утворення гідрокарбонату в особливих залозах.

Траватан.

засіб від набряку око

Даний препарат проводиться на основі травопросту, завдяки якому в значній мірі збільшується відтік рідини з ока. Траватан зазвичай призначається при занадто високому внутрішньоочному тиску.

Зменшують утворення внутрішньоочної рідини.

Лікарські препарати, які сприяють зменшенню утворення внутрішньоочної рідини, що знижують внутрішньоочний тиск, людина починає відчувати себе комфортно.

Клофелін.

Ці краплі виробляються на основі клонідину. Препарат діє за рахунок зменшення вироблення внутрішньоочної рідини, а також незначного її відтоку. Знижує показник внутрішньоочного тиску на 20% порівняно з вихідним.

Проксофелин.

Цей протиглаукомний препарат знижує внутрішньоочний тиск шляхом зменшення вироблення вологи і збільшення її відтоку. Активними речовинами виступають клонідин і проксодолол. Ефект відчувається вже через 15-20 хвилин після закапування, тривалість дії крапель — 6-8 годин.

Бетаксолол.

Ліки призначене для зменшення внутрішньоочного тиску шляхом зниження вироблення внутрішньоочної рідини. Діюча речовина — бетаксолол. Перевагою крапель є те, що вони не надають звужуючого ефекту на зіницю, не викликають спазм акомодації. Після використання немає відчуття пелени перед очима на відміну від інших препаратів групи міотиків.

Тимолол.

Цей лікарський препарат відноситься до групи неселективних блокаторів бета-адренорецепторів. Призначається для зниження внутрішньоочного тиску шляхом зменшення утворення внутрішньоочної рідини. Не впливає на розмір зіниці і акомодацію ока.

Проксодолол.

Активна речовина цього препарату-компонент з однойменною назвою-проксодолол. Призначається при підвищеному внутрішньоочному тиску. Знижує цей показник шляхом зменшення продукції водянистої вологи. Ефект від крапель настає через 20-30 хвилин після застосування.

Дорзоламид.

Ліки відноситься до групи інгібіторів карбоангідрази. Діючою речовиною виступає гідрохлорид дорзоламида. Сприяє лікуванню підвищеного внутрішньоочного тиску.

Косопт.

Очні краплі виробляються на основі дорзоламіду і тимололу. Призначаються при підвищеному внутрішньоочному тиску, а також при всіх різновидах відкрито вугільної глаукоми.

Загальні правила застосування очних крапель.

Важливо пам’ятати! Перед використанням певних очних крапель необхідно уважно вивчити анотацію до ліків. Деякі препарати мають свої особливості застосування.

Що стосується загальних правил використання очних крапель, то такими є:

Перед застосуванням обов’язково вимити руки з милом і витерти насухо. В період лікування не слід користуватися декоративною косметикою. Якщо для закапування очей використовується окрема піпетка, то перед кожною процедурою її необхідно кип’ятити або хоча б обдавати окропом. Краплі, які згідно з правилами зберігання, потрібно тримати в холодильнику, потрібно діставати їх за 1 годину до закапування. В іншому випадку може статися обмороження, що в значній мірі посилить проблему. У момент закапування ліки піпетка або аплікатор не повинні торкатися ока. Під час проведення процедури слід лягти на спину, трохи закинувши голову. У такому положенні слід залишатися мінімум 1 хвилину після обробки ліками очей. Якщо доктор призначив для лікування кілька різновидів крапель, не можна ними користуватися одночасно. Між обробками різними розчинами повинен пройти проміжок часу — не менше 5 хвилин. Необхідно строго дотримуватися схему лікування, прописану лікарем-періодичність обробки очей на добу, тривалість терапії. Коли набряклість очей викликана попаданням інфекції, то на час лікування слід відмовитися від носіння контактних лінз.

Зазвичай процедури закапування проводяться 3 рази на добу. Капати слід по 2-3 краплі в кожне око. Але головне — попередньо ознайомитися з інструкцією.

Особливості у вагітних жінок.

Вагітні жінки нерідко стикаються з проблемою набряклості очей. Головна причина — затримка рідини в організмі. При цьому набрякають не тільки повіки, але і верхні, нижні кінцівки, особливо у вечірній час. В даній ситуації використання очних крапель недоцільно.

Якщо говорити про лікування набряку ока інфекційного походження, то майбутній мамі в обов’язковому порядку потрібно відвідати фахівця. Він призначить найбільш безпечні краплі, оскільки основна маса медикаментозних препаратів протипоказана при вагітності. Крім того, лікар детально розпише схему і тривалість терапії.

Ефективність таблеток від набряків під очима.

Якщо ж проблема полягає в слабкому виведення рідини з організму, то призначаються медикаментозні препарати групи діуретиків. До них відносяться:

Фуросемід . Таблетки виводять зайву рідину з організму, сприяють зниженню артеріального тиску. При тривалому використанні цих ліків слід одночасно приймати калійвмісні засоби, оскільки Фуросемід порушує водно-електролітний баланс. Торасемид. Цей лікарський засіб має швидкий і сильний сечогінний ефект, який зберігається протягом 18 годин після прийому таблетки. Активною речовиною виступає компонент з однойменною назвою — торасемід. Бритомар. Основною діючою речовиною є торасемид. Особливість цього медикаменту в тому, що зв’язується з контранспортером хлору, натрію і калію, в результаті чого знижується зворотне всмоктування рідини, зменшується осмотичний тиск. Гідрохлортіазид. Препарат, в основі якого діюча речовина з однойменною назвою, сприяє швидкому виведенню рідини з організму.

Діуретики необхідно приймають тільки за призначенням лікаря, оскільки вони мають ряд протипоказань, до числа яких відносяться:

період вагітності і грудного вигодовування; порушення серцевого ритму; проблеми з кровообігом; застій сечі, слабке її надходження в сечовий міхур; знижений артеріальний тиск.

Крім того, безконтрольне застосування діуретиків може викликати зневоднення організму, нестача мікроелементів, збільшення об’єму сечовини (виникає ризик розвитку подагри).

Народні засоби.

Зняти набряклість очей можна засобами нетрадиційної медицини. Вони зазвичай використовуються як доповнення до основної терапії.

Найбільш популярними і ефективними народними рецептами є:

Настій календули . Слід 1 столову ложку сушених квіток календули залити 1 склянкою окропу. Залишити настоюватися протягом 1 години. Потім готовий настій процідити, використовувати в якості розчину для промивання очей. Мед. Необхідно 5 грамів натурального меду розчинити в 20 мл очищеної води. Приготовану рідину використовувати в якості крапель, якими слід закопувати очі 3 рази на добу (по 5 крапель в кожне око). Укропные листя . Потрібно подрібнити листя кропу до консистенції кашки, для цього краще скористатися блендером. Готову суміш злегка віджати, накласти на шматочок марлі. Прикладати до опухлим століттям у вигляді компресу, тримати 20-30 хвилин. Цей рецепт допоможе впоратися з набряками очей на ранній стадії їх виникнення. Шипшина. Для приготування цього лікарського засобу будуть потрібні ягоди шипшини. Їх слід добре подрібнити, залити окропом, залишити настоятися протягом 1 години. Після закінчення часу змочити в кашці ватяні диски, прикласти до запалених повік, тримати не менше 20 хвилин. Цей рецепт досить ефективний при виділенні гною з очей. Подорожник. Потрібні насіння подорожника в кількості 20 грамів. Залити інгредієнт 1 склянкою крутого окропу, залишити на 2 години. По закінченні часу настій процідити, використовувати у вигляді компресу або в якості крапель для очей, якими треба закопувати органи зору 3 рази на добу по 2-3 краплі. Молоко. Набряклість очей, в результаті безсоння можна усунути за допомогою молочних примочок. Для цього слід змочити ватні диски в молоці, прикласти до втомлених очей на 15 хвилин. Картопля. Для цього народного кошти потрібен сирий бульба картоплі. Його необхідно потримати в холодильнику, потім дістати і очистити від шкірки. Порізати слайсами, покласти на кожне око по кружечку, залишити на 20 хвилин. Білок. Цей рецепт допомагає впоратися з набряками, що утворилися під очима. Для його приготування потрібно збити білок з 2 курячих яєць до отримання густої білої піни. Нанести її на шкіру навколо очей до повного висихання, після чого змити. Кава. Це засіб допоможе позбутися не тільки від набряків очей, але і від темних кіл. Щоб його приготувати, необхідно взяти 5 грамів будь-якого розчинної кави, розвести в невеликій кількості води. Рідина охолодити, додати 10 мл натурального йогурту без добавок. Готову суміш нанести на область навколо очей, залишити на 15 хвилин. Після закінчення часу ретельно змити. Гарбуз. Цей засіб допомагає вивести зайву рідину, діючи на місцевому рівні. Для приготування знадобиться запечена гарбуз в кількості 15 грамів. Потовкти її до консистенції пюре, додати 2 столові ложки кефіру. У приготовлену кашку додати 3 краплі ефірного масла пачулі, ретельно перемішати. Нанести на шкіру навколо очей на 15 хвилин, після чого промити прохолодною водою. Петрушка. Це високоефективне домашнє засіб при боротьбі з набряками очей. Для приготування лікувального засобу можна брати як корінь петрушки, так і зелену частину. Якщо готуватися корінь, то його необхідно добре подрібнити, залити невеликою кількістю води, поставити на вогонь, довести до кипіння, проварити 10 хвилин, потім процідити. Готовий розчин використовувати у вигляді тоніка для протирання області навколо очей на регулярній основі. Зелень петрушки готується трохи по-іншому. Її потрібно подрібнити, залити невеликою кількістю теплої води (не гарячою, інакше петрушка втратить основну масу корисних властивостей), залишити настоюватися. Через певний час повинна вийти желеподібна кашка, яку можна зберігати в холодильнику не більше 1 тижня. Обробляти проблемні ділянки цим засобом слід вранці. Крохмаль. Цей інгредієнт виводить зайву рідину, підтягує шкіру. Для приготування лікувально-косметичного засобу знадобиться грамів крохмалю, до нього додати ретинол і крапель ефірного масла сандалу (ці компоненти можна придбати в аптеці). Всі інгредієнти ретельно перемішати, нанести на уражені віки у вигляді маски на 15 хвилин, після чого змити прохолодною водою.

Крім крапель і засобів народної медицини, з набряком очей в домашніх умовах можна боротися аптечними препаратами:

Куріозин . Регулярне використання цієї мазі сприяє прискоренню циркуляції в кровоносних судинах, відновленню шкірного покриву. Зазвичай це засіб призначається для поліпшення стану проблемної шкіри, але і проти набряків воно теж добре діє. Рекомендується наносити препарат тонким шаром навколо очей 2 рази на добу. Фореталь . Позбавить не тільки від набряклості очей, але і усунути можливе лущення в результаті тертя, роздратування. Солкосерил. Цей аптечний препарат сприяє активізації метаболічних процесів на місцевому рівні. Регулярне застосування Солкосерилу усунути набряки, які проявляються систематично вранці. Гепаринова мазь . Спочатку мазь призначена для боротьби з тромбозом. Що стосується набряклості, то внаслідок прискореного кровообігу ці ліки позбавить від проблеми. Наносити Гепаринову мазь слід дуже обережно, щоб вона не потрапила в очі. В іншому випадку проблема може посилитися. Реліф . Препарат містить в своєму складі безліч вітамінів та інших корисних речовин, які благотворно впливають на стан шкірного покриву навколо очей. При регулярному використанні Реліф усуне не тільки набряки, але і темні кола навколо очей. Наносити крем необхідно 2 рази на добу — вранці і у вечірній час.

Якщо набряклість не викликана травмуванням, попаданням патогенних мікроорганізмів і іншими проблемами зі здоров’ям, то проблему можна вирішити, скорегувавши спосіб життя. Необхідно дотримуватися таких правил:

не вживати їжу після 18-00, особливо жирні та занадто солені страви; зменшити вживання будь-якої рідини у вечірній час; не зловживати спиртними напоями; нормалізувати сон — спати не менше 8 годин на добу, лягати в один і той же час; якомога менше часу перебувати під прямими сонячними променями; уникати стресових ситуацій, емоційних сплесків; кинути палити, якщо є така шкідлива звичка.

Корисне відео.

засіб від набряку око

Причини набряку очей:

Укладення.

Краплі для очей-одна і основних форм препаратів для місцевого використання в офтальмології. Їх застосовують для лікування різних захворювань, алергічних проявів, що супроводжуються набряком очей, в тому числі і в профілактичних цілях. Капати очі слід згідно з призначенням лікаря, за певною схемою. Посилити терапевтичний ефект допоможуть рецепти народної медицини.

Ліки від набряків під очима.

Складно зупинити і попередити незворотні процеси старіння шкіри, але не діяти і спостерігати за стрімким наближенням старості теж не рекомендується. Сьогодні в аптеці можна придбати ефективні медичні препарати, які продуктивно борються зі зморшками та іншими дефектами шкірних покривів.

Який вибрати крем від набряків під очима в аптеці.

Якщо в області очей з’явилася підвищена набряклість, а зовнішній вигляд залишає бажати кращого, саме час заглянути в аптеку. Не варто ховати проблему під товстим шаром декоративної косметики, найкраще визнати переважаючий дефект, після його усунути його першопричину. Для цього можна використовувати спеціальний крем для очей, але головне – вибрати ефективну і максимально щадну продукцію. Як варіант:

Диоптигель м’яко вирішує проблему, при цьому є відносно недорогим косметичним засобом. Крім набряклості усуває мімічні зморшки, мішки під очима, переважає в аптеці у вільному продажу. Доктор Нона – це аналог вищеописаного конкурента, який теж продуктивно допомагає при появі підвищеної набряклості обличчя, може замінити денний крем. До того ж це ефективний спосіб живити, зволожувати суху дерму, схильну до лущення. Крем-експерт 26 + від чорних перлів — ще один перевірений аптечний засіб, що дозволяє швидко прибрати зморшки, кола під очима. Його застосування доречно при підвищеній набряків, блідості, втоми шкірних покривів, актуально при появі синців, темних кіл характерною зони. Це дешевий крем від мішків під очима, дозволити який собі може кожна.

Як використовувати аптечні мазі від зморшок в косметології.

Антивікові препарати не тільки швидко усувають зморшки з обличчя, але і підтягують верхній шар епідермісу, забезпечують прогресивний ефект ліфтингу, містять велику концентрацію колагену і ніяких шкідливих компонентів. Це натуральне омолодження в домашніх умовах, яке не вимагає виконання дорогих масок в салоні краси і відвідування процедур в клініці естетичної хірургії.

Солкосерил-гель для обличчя.

Купуючи аптечні засоби від зморшок, насамперед потрібно ознайомитися з інструкцією, визначити реальну допомогу проблемним зонам. Солкосерил від зморшок – це спеціальна мазь, яка володіє потужними регенеруючі властивості і здатна навіть розсмоктувати післяопераційні шви, лікує геморой. На практиці виділяють наступні позитивні моменти:

ідеально підходить для сухого типу шкіри; забезпечує вироблення колагену на клітинному рівні; прискорює процес загоєння дрібних саден, порізів; посилює біодоступність припливу глюкози; насичує вітамінами.

Ретиноєва мазь.

Якщо стан шкірних покривів на лобі залишає бажати кращого, саме час придбати в аптеці ефективні засоби від ознак старіння. Ретиноєва мазь від зморшок містить в рецепті ретинол, який омолоджує шкірні покриви, підтягує повіки, забезпечує здоровий вигляд дерми. Використовувати склад можна в якості денного і нічного крему, при цьому пам’ятати про інші корисні властивості:

усунення зморшок і великою пігментації; зняття запальних процесів невідомого походження; посилення процесу регенерації; нормалізація роботи сальних залоз; зупинка процесів старіння шкіри.

Куріозин.

Купівля аптечних засобів від зморшок повинна бути уважною, щоб вибране ліки дійсно допомогло позбутися від прогресуючої патології з області косметології. Препарат Куріозін ефективно усуває прищі і всі прояви вугрової висипки. Активним компонентом є гіалуронова кислота, більше підходить шкірі дорослим дам. Варто засіб від зморшок копійки, але серед додаткових моментів лікарі виділяють:

зниження сухості шкіри; насичення шкіри киснем, вітамінами; розгладження дрібних зморшок; придушення симптомом пігментації на лобі та інших частинах особи; усунення ранній стадії целюліту.

Цинкова мазь.

Деякі засоби від зморшок з аптеки коштують копійки, зате забезпечують тривалу молодість і красу шкірних покривів. Цинкова мазь для обличчя володіє якраз такими властивостями, а епідерміс оновлюється вже через тиждень після проведення регулярних процедур. Препарат необхідно використовувати як денний крем, а головні його переваги такі:

протистояння ультрафіолетового випромінювання; рівна засмага при різній тривалості перебування під сонцем; у складі містяться тільки натуральні інгредієнти; відповідність нормальному і жирному типу; зволоження і живлення зморшок.

Блефарогель для шкіри навколо очей.

Це ефективний крем від мішків під очима, який часто застосовують при прогресуючій стадії блефарита. Наявність гіалуронової кислоти і натурального соку алое робить препарат максимально ефективним, безпечним. Присутність гліцерину сприяє максимальному живленню, він зволожує пересушені шкірні покриви. Варто виділити наступні переваги:

усунення зморшок офіційним аптечним методом; лікування блефариту; відновлення шкірного покриву після травм, механічних або хімічних пошкоджень.

Дізнайтеся більше методів, як прибрати зморшки під очима.

Ефективні маски від зморшок в домашніх умовах.

Аптечні засоби від зморшок діють не відразу, тому з’являється бажання прискорити косметичний ефект. Для відновлення структури волосся активно використовують камфорне і касторове масло, доречно таке призначення для запобігання незворотних процесів старіння шкіри. Нижче представлений ефективний і перевірений часом рецепт для молодих чоловіків і жінок.

касторове (камфорне) масло-2 ст. л.; мед рідких сортів-1 ч. л.; трохи води.

Спосіб приготування і правила застосування:

Перетерти всі інгредієнти і отриманої сироваткою змастити обличчя. Повторювати процедуру 2-3 рази за тиждень, щоб був ефект омолодження на обличчі. Додатково можна скористатися кубиками льоду, свічками або аптечними п’явками, але професійні косметологи рекомендують використовувати ефективні препарати «Тиогамм» або звертають увагу на продукцію косметичної компанії «Шисейдо».

Для обличчя з солкосерилом і димексидом.

Таке аптечне засіб від мімічних зморшок прийнято вважати бюджетним ботоксом, а омолоджуючий ефект забезпечений краще укусу п’явки. Насамперед слід покрити шкіру Димексидом, а через чверть години змастити Солксерилом. Таке поєднання розчинів забезпечує стійкий результат, а проводити процедуру з аптечними засобами дозволяється двічі на місяць.

З аспірином проти зморшок.

Оскільки Актовегін і Реліф коштують дорого, можна використовувати більш дешеві аптечні засоби, також здатні забезпечити рівні і гладкі шкірні покриви. Це можуть бути звичайні таблетки аспірину, які потрібно потовкти в ступі, розбавити у воді і прикласти до зморшок. Для більш швидкого і продуктивного результату бажано використовувати Пантенол, перекис водню, Радевіт або Фореталь. Кошти не з дешевих, але молодість помітно продовжують.

Відео: Гепаринова мазь від зморшок.

Дивитися Гепариновая Мазь Від Зморшок — Гепариновая Мазь Від Зморшок.

Відкликання.

Марія, 31 рік Від зморшок користуюся тільки косметикою Віші, дуже задоволена результатом. Обличчя ніби желатином змазане, відштовхує патогенні фактори крізь такий невидимий захисний шар. Це ефективний засіб при купероз, так що при будь-яких проблемах шкіри варто звертатися за покупкою в аптеку.

Ірина, 41 рік мені допомагає проти зморшок аптечна гідрокортизонова мазь, яка коштує копійки. Сам гідрокортизон, подібно гепарину, очищає пори, сприяє регенерації тканин, міститься в багатьох регенеруючих засобах. Якщо його використовувати, шкіра молодшає на очах, а діє препарат за принципом коректора-зморшок не видно.

Анна, 31 рік мені сподобався гель Лиотон, який має консистенцію желе. У ньому містяться поживні масла, які одночасно захищають шкіру і усувають появу дрібних мімічних зморшок. Це ефективний засіб при варикозі і проти зморшок, так що його однозначно варто взяти на замітку.

Знайшли в тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!

Причини набряків.

Шкіра повік і навколо очей-найніжніша і чутлива. Через це набряки, в першу чергу, проявляються саме на ній. Засоби для догляду, призначені для цієї області, дозволяють в найкоротші терміни усунути недосконалості, знизити набряки і прибрати синці. Жінки зазвичай застосовують гелі та мазі, куплені в аптеці.

Поява набряків пов’язано з порушеннями водно-електролітного обміну в організмі людини. Зазвичай їх можна помітити на обличчі. Особливо яскраво вони проявляються під очима.

На цій ділянці шкіра особливо тонка, підшкірна жирова клітковина нещільна, а сальних залоз тут немає. Саме в цьому місці зазвичай застоюється вода, в результаті чого утворюються мішки.

Набряк – це наочний прояв надмірного накопичення рідини в органах або позаклітинних тканинних просторах організму. Вони проявляються на обличчі, коли в організмі вже знаходиться приблизно 3 літри зайвої води.

Набряки виникають через збої в роботі внутрішніх органів.

Існує ряд причин, що викликають набряки обличчя:

серцеві недуги; вікові зміни; рясне пиття рідини у вечірній час і безпосередньо перед відходом до сну; вірусні хвороби; недотримання режиму праці та відпочинку; патології ЦНС; сльози; алергічна реакція; оперативні втручання на очах або особі; хвороби носа; гормональні збої; механічні пошкодження; застій крові і лімфи; спадковий фактор; перенапруження органів зору або сильне стомлення; патології нирок і сечовидільної системи; надмірне вживання солі або гострої їжі.

Галузь застосування.

Починати користуватися спеціальними препаратами від набряклості необхідно тільки при появі таких ознак, як:

на шкірі повік утворилися синці або набряклість; припухлість повік і лінія зневоднення; шкіра повік стала дуже тонкою.

Перераховані симптоми свідчать про порушення функціонування основних органів і систем.

Набряк – це наочний прояв надмірного накопичення рідини в органах або позаклітинних тканинних просторах організму. Вони проявляються на обличчі, коли в організмі вже знаходиться приблизно 3 літри зайвої води.

Набряки виникають через збої в роботі внутрішніх органів.

Існує ряд причин, що викликають набряки обличчя:

серцеві недуги; вікові зміни; рясне пиття рідини у вечірній час і безпосередньо перед відходом до сну; вірусні хвороби; недотримання режиму праці та відпочинку; патології ЦНС; сльози; алергічна реакція; оперативні втручання на очах або особі; хвороби носа; гормональні збої; механічні пошкодження; застій крові і лімфи; спадковий фактор; перенапруження органів зору або сильне стомлення; патології нирок і сечовидільної системи; надмірне вживання солі або гострої їжі.

Галузь застосування.

Починати користуватися спеціальними препаратами від набряклості необхідно тільки при появі таких ознак, як:

на шкірі повік утворилися синці або набряклість; припухлість повік і лінія зневоднення; шкіра повік стала дуже тонкою.

Перераховані симптоми свідчать про порушення функціонування основних органів і систем.

Щоб нормалізувати ситуацію, слід отримати консультацію фахівця. Він виявить джерело проблеми, розробить оптимальний спосіб лікування і порекомендує ефективний засіб від набряків.

Особливості препаратів від набряків під очима.

Оскільки очі можуть опухати в силу самих різних причин, потрібно використовувати відповідні препарати. Вони випускаються в різних формах, але особливим попитом користуються гелі або мазі. Перші наносять за допомогою ролика.

Для покупки по-справжньому працює препарату від набряклості важливо детально ознайомитися зі складом, зазначеним в інструкції.

Хорошого результату можна очікувати від мазей і гелів, які містять такі складові:

Аскорбінова кислота. Ця сполука має антиоксидантну дію, тому виробляє омолоджуючий ефект. Воно ж зміцнює стінки судин і тонізує. Вітамін Р. Благотворно діє на стан судинної системи. Ця речовина присутня в чорниці і кінському каштані. Кофеїн. Цей компонент тонізує шкіру, завдяки чому вона отримує більше кисню. Крім цього, в кофеїні містяться антиоксидантні сполуки. Розмарин. Це з’єднання визнано одним з найефективніших в боротьбі з набряком, що з’являється з різних причин. Подорожник. Зелень і насіння цієї рослини мають антимікробну дію, а також виробляють ефект ліфтингу.

Позбутися від набряків не вийде без наступних компонентів:

окоферол; масло абрикоса; ефірне масло троянди; еластин; шавлія; гіалуронова кислота.

Рейтинг препаратів.

Лиотон-найкраще рішення від мішків під очима.

засіб від набряку око

Мазь впливає на фактори згортання крові і лімфи. У неї включили особливий інгредієнт – гепарин.

Він відповідає за зменшення в’язкості крові і розсмоктування тромбів. Крім цього, гель містить витяжку кінського каштана.

Цей компонент сприяє усуненню набряків тканин. Гель регулярно наносять в ранковий або вечірній час на шкіру повік і навколо очей. Потім чекають кілька хвилин, поки він вбереться.

Але не можна забувати про обережність – Ліотон не повинен потрапляти в очі.

Позбутися від набряків не вийде без наступних компонентів:

окоферол; масло абрикоса; ефірне масло троянди; еластин; шавлія; гіалуронова кислота.

Рейтинг препаратів.

Мазь впливає на фактори згортання крові і лімфи. У неї включили особливий інгредієнт – гепарин.

Він відповідає за зменшення в’язкості крові і розсмоктування тромбів. Крім цього, гель містить витяжку кінського каштана.

Цей компонент сприяє усуненню набряків тканин. Гель регулярно наносять в ранковий або вечірній час на шкіру повік і навколо очей. Потім чекають кілька хвилин, поки він вбереться.

Але не можна забувати про обережність – Ліотон не повинен потрапляти в очі.

Проктонис швидко і ефективно усуне набряки.

Спочатку засіб призначалося для боротьби з гемороєм. Але воно добре пом’якшує і насичує шкіру вологою, тому фахівці стали рекомендувати його для усунення набряклості повік.

При створенні Проктонісу використовують тільки натуральні компоненти:

масло какао – робить шкіру більш м’якою і приводить її в тонус; екстракти алое, жовтцю весняного, шавлії – мають антимікробні та протизапальні властивості, добре пом’якшує шкіру; витяжка з печінки – відновлює структуру жирових з’єднань; гліцерин – живить шкірні покриви вологою.

Гепаринова мазь від мішків під очима для жінок і чоловіків.

Цей препарат застосовують для лікування тромботичних нашарувань в просвіті венозних судин. Одночасно він прекрасно усуває синці і темні кола під очима.

Головна складова – гепарин. Ця речовина знижує в’язкість крові і попереджає появу тромбів.

Крім цього, препарат містить анестезин, який знімає больові відчуття. З-за того, що гепарин діє безпосередньо на шкіру, він швидко зменшує набряки і розсмоктує синці.

При створенні Проктонісу використовують тільки натуральні компоненти:

масло какао – робить шкіру більш м’якою і приводить її в тонус; екстракти алое, жовтцю весняного, шавлії – мають антимікробні та протизапальні властивості, добре пом’якшує шкіру; витяжка з печінки – відновлює структуру жирових з’єднань; гліцерин – живить шкірні покриви вологою.

Гепаринова мазь від мішків під очима для жінок і чоловіків.

Цей препарат застосовують для лікування тромботичних нашарувань в просвіті венозних судин. Одночасно він прекрасно усуває синці і темні кола під очима.

Головна складова – гепарин. Ця речовина знижує в’язкість крові і попереджає появу тромбів.

Крім цього, препарат містить анестезин, який знімає больові відчуття. З-за того, що гепарин діє безпосередньо на шкіру, він швидко зменшує набряки і розсмоктує синці.

Куріозин.

Цей препарат створений на базі гіалуронату цинку. Ця речовина надає відразу 2 дії. Гиалоурановая кислота відіграє важливу роль у формуванні клітин. Вона регенерує пошкоджені ділянки і стимулює мікроциркуляцію в судинах.

Цинк позитивно діє на стан шкіри. Завдяки йому вона стає пружною, а дрібні зморшки швидко зникають. Засіб спочатку використовували для усунення вугрової висипки.

Однак фахівці рекомендують його застосовувати для позбавлення від набряків.

Афулим.

Цей препарат призначений для усунення набряклості тіла. Він складається тільки з натуральних компонентів:

олії оливи, какао, кокоса; бджолиного воску; комплекс ефірів – лаванди, звіробою, майорану, безсмертника, кипариса, полину, герані.

Цей препарат призначений для усунення набряклості тіла. Він складається тільки з натуральних компонентів:

олії оливи, какао, кокоса; бджолиного воску; комплекс ефірів – лаванди, звіробою, майорану, безсмертника, кипариса, полину, герані.

Афулим зміцнює судинну сітку, прискорює протікання хімічних реакцій, позбавляє від набряків і покращує реологічні властивості лімфи.

Мазь Троксевазин.

Цей засіб часто використовують для лікування геморою, тому що воно зміцнює судини і покращує циркуляцію крові. В результаті його застосування шкірні покриви набувають еластичність, а набряклість і темні кола проходять.

Рекомендації по застосуванню препаратів.

Незалежно від того, яким засобом користується людина, важливо знати основні правила її нанесення.

Руки попередньо миють з милом. Невелика кількість препарату видавлюють на палець і масажними рухами наносять на турбує ділянку. Процедуру слід повторювати 2-3 рази в день. Тривалість курсу становить приблизно 2 тижні.

Знаючи, які аптечні засоби від мішків під очима допомагають позбутися від недосконалості, можна за короткий час зменшити дефект шкіри. Але не варто забувати, що інформація ознайомча. Необхідно відвідати доктора, щоб переконатися, що мішки під очима не є причиною більш серйозної недуги.

Якщо інформація сподобалася, пропонуємо натиснути на кнопки соцмереж, щоб поділитися нею з друзями.

Особливості крему.

Шкіра навколо очей тонка і вразлива, балансує між недоліком вологи і її надлишком. Тому крем повинен зволожувати епідерміс, володіти легкою текстурою, не стягувати ніжну шкіру повік.

Від набряків під очима допоможуть наступні ефекти:

поліпшення мікроциркуляції; тонізація судин; поліпшення процесів клітинного обміну; лімфодренаж; зняття ознак запалення; охолодження.

Виробники косметики від набряків під очима прагнуть виготовляти гіпоалергенні засоби. Проте перед застосуванням крему проведіть алергічний тест на шкірі внутрішньої поверхні передпліччя. Якщо шкіра зреагує на нанесення крему, то відмовтеся від цього кошти.

Склад крему.

засіб від набряку око

Активні діючі речовини забезпечують рятівну дію крему від набряків для шкіри навколо очей. Склад може містити:

гіалуронова кислота; гліцерин; гіалуронат натрію; пантенол; колаген; карбамід; лікувальні трави (волошка, лакричник, каштан, ромашка, мати-й-мачуха, м’ята); еластин; кофеїн; ліпосоми; гідролізат сої; аргирелин; вітаміни А, В, С, Е, К, H, F; ментол; морські водорості.

Хороший крем містить SPF-фактори для захисту від ультрафіолетового впливу.

Бажано щоб засіб не містив сторонніх домішок: барвників, ароматизаторів, парабенів, мінеральних або тваринних жирів. Ці речовини схильні до накопичення в тканинах організму, завдають шкоди не тільки області навколо очей, але і іншим органам.

Обмеження при вагітності.

У період виношування дитини слід віддати перевагу народним методам лікування набряків, заснованих на рослинних інгредієнтів. Якщо все ж зважилися використовувати спеціалізований крем від припухлостей під очима, то обов’язково вивчіть склад. Крем не повинен містити кофеїн. Рекомендовано перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Як вибрати засіб?

Для людей молодого віку підійдуть легкі креми від ранкової набряклості, що володіють ефектом лімфодренажу. Плюсом буде наявність аплікатора, за допомогою якого зручно проводити легкий масаж. Аплікатор додатково створить охолоджуючий ефект.

Для людей більш зрілого віку краще підібрати крем з зволожуючими компонентами і антиоксидантами.

Правила застосування.

Засіб від набряків і мішків під очима потрібно наносити 2 р/д (вранці і ввечері). У вечірній час крем від набряків наносять не пізніше, ніж за 2 години до сну. Якщо наносити крем перед сном, то можна спровокувати посилення набряків.

Попередньо перед використанням засобу необхідно зняти макіяж, очистити шкіру. Крем наносять легкими рухами.

терти повіки; розтягувати шкіру; тиснути на область навколо очей; наносити засіб занадто близько до краю повік.

Засіб від набряків наносять по спеціальних лініях: над верхньою повікою – від перенісся до скроні; під нижньою повікою – від скроні до перенісся. В області рухомого століття крем наносять, притримуючи шкіру. Напрямки рухів за вказаними лініями повторюють хід лімфатичних судин, сприяють відтоку лімфи.

Засоби проти набряків краще зберігати в прохолодному місці, наприклад, в холодильнику. Холод посилить і прискорить протинабряковий ефект.

Огляд кремів і мазей.

Умовно виділять 2 категорії коштів від набряків:

Спеціалізована косметика для шкіри навколо очей. Продається в косметичних магазинах або аптеках. Аптечні креми і мазі, призначені для лікування інших проблем. Продаються тільки в аптеках.

Проктонис.

Крем або мазь «Проктонис» має багатий перелік активних речовин (витяжка з печінки акули, гліцерин, масло какао, екстракти протизапальних трав). «Проктонис» пом’якшує і зволожує ніжну шкіру повік. Орієнтовна вартість 150-250 руб.

Солкосерил.

Лікарський препарат «Солкосерил» – ранозагоювальний засіб. При використанні в області повік покращує регенерацію на клітинному рівні, стимулює загоєння ран, відновлює шкіру вітамінами. Вартість» Солкосерилу » починається від 300 руб.

Ретиноєва мазь.

Мазь містить ретинол, який оздоровлює, підтягує, омолоджує шкіру. Ретиноєва мазь бореться з набряками, пігментацією, віковими змінами. Ціна близько 300 р.

Куріозин.

Гель «Куріозин» підтягує, зволожує шкіру, розгладжує дрібні зморшки. Ефекти досягаються за рахунок міститься в складі гіалуронової кислоти. «Куріозин» коштує не менше 500 р.

Цинкова мазь.

Цинку оксид сприяє відновленню шкіри, освіжає, омолоджує. Цинкова мазь містить в складі захисний фактор від ультрафіолетових променів. Засіб обійдеться в 20 рублів.

Блефарогель.

Гіалуронова кислота, гліцерин, сік алое, що входять в «Блефарогель», при нанесенні на віки допомагають впоратися з набряками, зморшками, покращують загоєння дрібних ран, зволожують шкіру. Основне призначення препарату – лікування блефарита. Гель від набряків під очима коштує близько 200 руб.

Реліф.

Основне призначення мазі «Реліф» – лікування геморою. Ефект грунтується на поліпшенні місцевого кровообігу, тонізуванні стінки судин. Тому мазь «Реліф» допомагає і від набряків під очима. Вартість мазі близько 350 рублів.

Гепаринова мазь.

Лікарські препарати на основі гепарину покращують кровотік, розріджують кров. Це дозволяє зменшити вираженість набряків і темних кіл під очима. Мінімальна вартість гепаринової мазі-40 р.

Троксевазин.

засіб від набряку око

Гель «Троксевазин» обмежує надходження рідини в тканини, сприяє розсмоктуванню надлишку вологи, за рахунок чого зменшується набряклість. «Троксевазин» тонізує судини і зменшує ознаки запалення. Засіб коштує 200 р. і більше.

Мазь «Афулім» ефективно справляється з набряками під очима, тому що покращує кровообіг, тонізує стінки судин. Вартість засобу 1800 р.

Тетрациклін.

Очна мазь «Тетрациклін» має антибактеріальний ефект, знімає припухлість повік при інфекційних захворюваннях. Мінімальна ціна тетрациклінової мазі – 20 рублів.

Индовазин.

Поєднання ангіопротекторного і протизапального компонентів швидко зменшують припухлість повік. Вартість «Індовазину» приблизно 300 р.

Траумель.

Засіб відносять до гомеопатичних препаратів, призначають для лікування хвороб опорно-рухового апарату. Склад багатий трав’яними екстрактами, тому «Траумель» ефективний при місцевому застосуванні від набряків під очима. Ціна гелю близько 500 рублів.

Крем-гель для повік з маслом ши.

Крем-гель фірми KORA містить в складі масло ши, екстракти трав, які зменшують мішки і круги під очима. Активні компоненти борються з мімічними зморшками, ознаками втоми. Орієнтовна ціна 450 р.

DIOPTIGEL, LIERAC.

Склад гелю включає екстракти плюща, хвоща, манжетки, ромашки. Ці компоненти розгладжують зморшки, зменшують запалення, створюють відчуття комфорту. Гель коштує від 1000 р.

Доктор Нона (Dr. Nona)

Бальзам «Dr. Nona» містить солі Мертвого моря, а також масла шипшини, жожоби, кунжуту. Активні компоненти зволожують шкіру, наповнюють мінералами і вітамінами, зменшують набряки. Бальзам коштує приблизно 3000 р.

LiftActiv SUPREME (Vichy)

Зволожує і підтягує дія крему LiftActiv SUPREME на шкіру навколо очей забезпечується за рахунок натуральних інгредієнтів. Вони покращують природне вироблення колагену, еластину. Набряки і темні кола під очима зменшуються під дією кофеїну, що міститься в кремі. Продукт коштує близько 1500 руб.

Гель-антистрес (Clinique)

Гель проти мішків під очима представлений у вигляді сироватки в тюбику зі сталевим аплікатором. Кофеїн, рослинні речовини, що входять до складу сироватки, швидко знімають набряки, темні кола під очима, а аплікатор додатково охолоджує шкіру. Ціна продукту починається від 2000 рублів.

Корисним буде прийом вітамінних комплексів. Вони наповнять організм відсутніми вітамінами, освіжать шкіру обличчя.

Домашнє використання кремів – це лише екстрена допомога для відновлення гарного зовнішнього вигляду. Щоб назавжди позбутися від припухлостей під очима, потрібно виявити причину набряків. Для цього зверніться в поліклініку, пройдіть обстеження і при необхідності – лікування.

Радьте ефективні способи позбавлення від набряклості навколо очей. Діліться статтею з друзями в соцмережах. Будьте красиві і здорові. Всього доброго.

Ефективність таблеток від набряків під очима.

Ліки у таблетованій формі при таких порушеннях ефективні тільки у випадках, коли під очима накопичується рідина, яку організм не в змозі вивести самостійно .

Швидкодія таких коштів залежить від складу.

В основному в даному випадку застосовуються діуретики (сечогінні), які можуть подіяти майже миттєво або протягом найближчих 12 годин.

В даній категорії препаратів є сильнодіючі засоби, які дають швидкий позитивний ефект, але з-за великої кількості побічних дій і протипоказань їх призначають тільки в крайніх випадках.

Нерідко причиною розвитку набряків стають алергічні реакції .

В іншому випадку таке симптоматичне лікування буде носити тимчасовий характер йди ж ефект буде повністю відсутній.

Поширені препарати.

Серед таблеток сечогінної дії рекомендуються препарати, що не надають сильного діуретичного ефекту.

Це неспецифічне лікування, і подібні засоби застосовують при проблемах сечовивідної системи, тому при набряках кращі засоби середньої ефективності:

Циклометиазид . Засіб починає діяти протягом години після прийому і сприяє швидкому виведенню надлишків рідини з організму. Але воно характеризується великою кількістю побічних ефектів, серед яких – розлади кишечника, виведення з тканин організму натрію і хлору, зниження тиску. Рекомендована доза-одна штука на добу з ранку. Гіпотіазид. Стимулює сечовивідні процеси, але разом з сечею пі цьому у великих кількостях виводиться калій. Тому терапію із застосуванням таких таблеток поєднують з прийомом препаратів, що містять калій. Максимальний ефект спостерігається через три години після прийому. На добу можна приймати не більше двох таблеток. Верошпірон . Один з найбільш малотоксичних препаратів групи діуретиків. З побічних ефектів даного засобу відзначаються втрата чутливості в пальцях і стан сонливості. Препарат краще приймати раз в два-три дні по одній штуці в день. Триамтерен . При прийомі такого засобу калій з організму не виводиться. Пік дії ліків наводиться на першу годину після вживання. Допустима доза для усунення мішків і синців — не більше однієї таблетки в день і не довше трьох тижнів. Спіронолактон . Препарат уповільненої дії, ефективність якого наростає протягом декількох днів курсу лікування. Відрізняється невеликою кількістю побічних ефектів. Приймати лекарсвто можна до чотирьох разів на день.

При набряках, що виникають внаслідок алергії , можна приймати антигістамінні препарати.

Один з них – таблетки зодак , які можна використати для усунення набряків у дорослих і дітей.

У віці від шести до дванадцяти років допускається прийом однієї таблетки на добу, але її необхідно ділити на дві частини і давати одну з них з ранку, а другу – ввечері.

Доросле дозування, яке допускається і для лікування дітей з 12 років, включає прийом однієї цілої таблетки раз на добу.

Ще один протиалергічний засіб, що усуває набряки-ліки цетрин .

засіб від набряку око

Це блокатор гістамінних рецепторів, який надає додаткову протисвербіжну дію.

Засіб можна приймати незалежно від прийому їжі, запиваючи засіб невеликою кількістю води, не розжовуючи.

Засіб можна давати дітям, починаючи з шести років. Доза становить одну таблетку на добу.

Чому очі, повіки схильні до набряків?

Фізіологічна будова окологлазной тканини визначає схильність цієї області до набряклості:

густо розгалужена судинна мережа – приплив крові сам по собі утворює набряклість; великий простір для утримання тканинній і міжтканинної рідини, утворене надлишком шкіри повік, а також внаслідок пухкості підшкірної тканини; відсутність підшкірної жирової клітковини; мала кількість сполучної тканини — колагенових і еластинових волокон; постійна «робота» шкіри повік при моргання і зажмуривании; тиск на віки периорбитальной жировою тканиною; щільне прикріплення шкіри чола, носа і щік до тканин, розташованим під ним – у разі скупчення рідини в цих областях вона буде переходити у вільний простір – повіки і область під очима.

Нешкідливі причини набряклості очей.

У разі, коли з’явилися мішки під очима причини не обов’язково в захворюваннях, можливо, це реакція організму на певний подразник, не представляє якої-небудь небезпеки.

Похибки харчування.

Якщо з’явилися набряки під очима вранці причини цього – зайво випита на ніч рідина будь-якого походження (чай, кава, напій, вода). Нирки не встигають впоратися з підвищеним навантаженням, і організм розподіляє випите за тканин; Ранкові набряки очей можуть спостерігатися і після вживання алкоголю, що затримує рідину в клітинах; Вживання надмірно солоної та пряної, а також копченої їжі призводить до набряку повік. Як відомо, сіль і прянощі активно утримують рідину і порушують фізіологічний процес її виведення; Недостатній питний режим протягом дня поступово призводить до того, що організм починає компенсаторно запасати рідина в тканинах, і вранці перед дзеркалом можна спостерігати неприємну картину припухлих очей. Виявляється, щоб прибрати мішки під очима, потрібно не тільки не переборщити з рідиною, але і стежити за нормальним надходженням її в організм, не менше 2-2,5 л на добу.

Реакція організму.

Опухлі і набряклі повіки можна спостерігати після сильного плачу, особливо на тлі нервового потрясіння. Захисна реакція і підвищене виділення слізної рідини призводять до посилення припливу крові до цієї області та зайвому накопиченню тканинної рідини в пухкої тканини навколоочної клітковини; Недосипання, безсонні ночі і перерваний сон незмінно відбиваються і на загальному самопочутті, і на зовнішньому вигляді; Любителі спати без подушки або навіть з опущеною вниз головою також можуть страждати від набряків очей, оскільки порушується нормальний венозний і лімфатичний відтік від голови; Перенапруження очних м’язів при дрібних роботах, керуванні авто, довгому сидінні за комп’ютером, читанні і недолік кисню для живлення м’язової тканини призводять до набряків; Контакт слизової ока з їдкими парами, димом, чужорідним тілом викликає захисний набряк за рахунок посиленого припливу крові до місця подразнення і активної роботи слізних залоз; Тютюновий дим – це отруйна суміш різних речовин і з’єднань. Куріння призводить до набряків, оскільки палить людина відчуває постійну гіпоксію, а організм забитий агресивними хімікатами; Очевидна причина набряку під очима — в слідстві удару в область ока, лоба, перенісся або травми голови. Коли виявляється припухлість під одним оком, причини можуть полягати в травматичному впливі на дану область. Ця причина є умовно нешкідливою, оскільки навіть при видимому благополуччі будь-який силовий вплив на око може привести до серйозних пошкоджень. Тканинній ексудат формує захисний набряк ока, але при певних умовах він здатний інфікуватися.

Додаткові провокуючі фактори у жінок.

Надмірне використання декоративної косметики при несвоєчасному її змиванні з області очей є частою причиною набряклих жіночих очей. А вже якщо не змивати косметику на ніч, то опухлі вранці очі просто гарантовані; Неправильне застосування зволожуючих і живильних кремів для повік або застосування коштів не за призначенням також може обернутися опухлими очима. Жіноча звичка нанести побільше крему на повіки і прилеглу шкіру (а будь-який крем на 80-90% складається з води) призводить до того, що клітини перенасичуються вологою і розбухають; Уколи краси на основі Ботокса тимчасово погіршують лімфовідтікання і призводять до поглиблення або появи набряків; В кінці менструального циклу для жіночого організму властиво утримувати рідину і відкладати її в тканинах завдяки дії естрогенів; Пізні терміни вагітності часто асоціюються з мішками під очима, оскільки і сіль, і випита вода з працею залишають організм, адже ниркам доводиться працювати в посиленому режимі.

Фізіологічні причини.

Вікові зміни шкіри і м’язово-зв’язкового апарату ока, підвищене відкладення жиру, на жаль, також можуть проявлятися набряком повік; індивідуальна особливість повік. Іноді можна спостерігати таких людей в суспільстві, з як би зі злегка припухлими століттями. Подібна будова повік з надлишковою жировою клітковиною часто передається у спадок, але на загальний стан здоров’я ніяк не впливає.

Причини набряків патологічного характеру.

Тривало спостережувані і не проходять набряки обличчя, з великою ймовірністю свідчать про якесь захворювання чи патологічний стан організму. Такий яскравий симптом супроводжує багатьох хвороб і не повинен залишатися без уваги.

Алергічна реакція.

Ця причина набряклих повік мультифакториальна, оскільки алергеном може виступати і косметика, і навколишнє середовище, хлорована вода, світло, контактні лінзи, харчові продукти (див. докладно алергія на шкірі навколо очей). Якщо контакт з алергеном постійний, то і набряк буде спостерігатися протягом тривалого періоду. Частіше ж алергічна реакція є короткочасною і швидко проходить після виключення контакту з її першопричиною. Крім набряків, можуть спостерігатися:

сверблячка або різь в очах, постійне сльозотеча почервоніння очей, світлобоязнь чхання, закладеність носа, рясне слизове виділяється з носа.

Алергічний набряк швидко проходить, але також швидко повертається знову при повторному контакті з алергеном. Як позбутися від мішків під очима алергічної етіології?

виключення контакту з алергеном, що призводить до набряків; прийом антигістамінних препаратів – Супрастину, Лоратодина, Цетрину, Зиртека, Феністилу, Зодака, Лекролина (див. препарати від алергії) у тяжких випадках застосування місцевих кортикостероїдних препаратів у вигляді мазей, кремів (див. мазі від псоріазу); використання деконгестантов — Окуметила, Визина, Октилии; імунотерапію малими дозами алергену.

Хвороби очей.

Захворювання очей і повік також призводять до набряків, локалізованих на стороні ураженого ока. До таких захворювань відносяться: онкологічне новоутворення в оці, склерити, птоз, трипаносомоз, блефарит, виворіт століття.

Запальний процес.

Запальний набряк, що виникає внаслідок інфекційного процесу, що протікає в поблизу розташованих анатомічних структурах. Так, причини набряку під лівим оком можуть критися в запальному процесі в лівосторонніх синусах носа. Також односторонній набряк характерний при запаленні зуба і ясна. Набряк одного ока може бути асоційований з кон’юнктивітом, флегмоною, запалення слізної залози, лицьового нерва, цибулини вій і периорбитальной клітковини.

Лікування запальних набряків. Запальні процеси в області очей і на обличчі в цілому становлять серйозну небезпеку, оскільки розгалужена судинна мережа сприяє швидкому рознесення інфекції по довколишніх тканин і навіть в головний мозок. Лікування в обов’язковому порядку включає антибіотикотерапію, яка призначається з урахуванням чутливості патогенних мікробів. При відсутності гнійного компонента можливе фізіотерапевтичне лікування: сухе тепло, лазер, магнітотерапія.

Грижа міжхребцевого диска.

Міжхребцева грижа, розташована в шийному відділі, також ймовірна причина одностороннього набряку очі. Супроводжувати патології будуть:

часті головні болі, мурашки по тілу слабкість м’язів, порушення координації порушення іннервації у вигляді випадіння чутливості по ходу розташування нервів; скутість і біль у шийному відділі хребетного стовпа.

Грижа в шийному відділі хребта довгий час може протікати безсимптомно і набряки можуть бути єдиним свідченням неблагополуччя зі здоров’ям. Лікування грижі МПД включає:

обмеження навантажень, спеціальну гімнастику комплексне медикаментозне лікування (знеболюючі, стероїдні і нестероїдні ПВС, міорелаксанти, антидепресанти), мануальну терапію, голкорефлексотерапію, масаж хірургічне висічення.

Захворювання нирок.

Хвороби нирок, що призводять до їх функціональної недостатності. При цьому набряку очей буде супроводжувати набряклість всього особи. Вранці можна спостерігати відбитки від ліжка на своєму обличчі і рівномірно набряклі очі. Прогресування хвороби призводить до набряків на ногах, животі, попереку і статевих органах.

Особливість ниркових набряків – переміщення їх з однієї частини в іншу при зміні положення тіла, тому вони дістали назву «вільно плаваючі».

Крім набряків, можуть спостерігатися: гіпертонія, дизурія, добового зменшення обсягу сечі, темна сеча. Ниркові набряки найбільш наполегливі і важко піддаються лікуванню. Для лікування патології нирок застосовують:

спазмолітики — Но-шпа, Спасган, Беспа; уроантисептики – Фитолизин, Канефрон; цитостатики – Азатіоприн, Циклофосфамід; сечогінні препарати – Фуросемід, Гіпотіазид.

Захворювання печінки.

При подібних проблемах зі здоров’ям також набрякають руки, особливо пальці на руках. Крім того, можуть спостерігатися:

біль у правому підребер’ї, гіркота в роті, нудота та печія (див. таблетки від печії) жовтушність склер, шкіри (див. причини жовтяниці) неприємна відрижка, темна сеча, світлий кал.

Печінка дуже довго не сигналізує про захворювання, оскільки здатна до самовідновлення, однак до певного часу. Для лікування патологій печінки застосовуються:

гепатопротектори – Легалон, Ессенціале форте, Карсил, Леволин, Хофитол (див. повний список всіх ліків для печінки). жовчогінні препарати-Гепафіт, Оліметин, Фламін.

Серцево-судинна патологія.

засіб від набряку око

Проблеми з серцем проявляються як набряклими очима, так і набряклими ногами в області щиколоток і гомілок, особливо при тривалому вимушеному положенні тіла і ближче до вечора. При обстеженні може виявитися скупчення рідини в черевній порожнині. Також турбують такі симптоми: больовий синдром в області серця, задишка, тахікардія, слабкість, судинна метелик на шкірі щік.

Судинна патологія сигналізує про свою присутність синюшністю і блідістю шкіри, а також набряками під очима. Через порушення відтоку венозної крові від обличчя і голови з’являються односторонні набряки. Проблеми з судинами проявляються постійною гіпертензією або стрибками артеріального тиску, запамороченням, холодною шкірою рук і ніг. Серцеві і судинні набряки вимагають постійного лікування і контролю стану пацієнта з боку лікарів. В залежності від патології можуть бути призначені:

гіпотензивні препарати – Еналаприл, Лізиноприл, Раміприл, Каптоприл; сечогінні препарати – Гіпотіазид, Гідрохлортіазид, Бекворин; серцеві глікозиди – Дигоксин, Новодигал, Строфантин К.

Нестача вітаміну В5.

Гіповітаміноз (див. авітаміноз та гіповітаміноз: симптоми, лікування) пантотенової кислоти проявляється:

втомою, головним болем, мігренню депресивним станом, безсонням онімінням пальців ніг, м’язовими болями, особливо в ногах.

В даному випадку достатньо заповнити дефіцит вітаміну прийомом відповідних препаратів (Пивні дріжджі, Кальцію пантотенат) і не допускати подальших дефіцитних станів, збагачує раціон зеленими овочами, гречкою, вівсянкою, фундуком, молоком, яйцями.

Діагностика причини появи набряклості очей.

Навіть при відсутності інших симптомів рекомендується відвідати лікаря, оскільки багато хвороб протікають приховано, особливо на ранніх стадіях. Діагностичний пошук включає ряд обов’язкових досліджень:

ОАК і ОАМ, ЕКГ біохімічне дослідження крові Рентген і КТ черепа УЗД органів малого таза і черевної порожнини, при необхідності КТ.

Подальші поглиблені дослідження призначається вже відповідно до передбачуваного діагнозом. Якщо виявляється патологічна причина мішків під очима, в кожному конкретному випадку призначається лікування, що діє на саме захворювання. На жаль, не у всіх випадках лікування виявленої патології призводить до поліпшення зовнішнього вигляду. Хронічний перебіг хвороб, особливо серця і судин, нирок буде супроводжуватися і іншими неприємними симптомами. Головне в цьому випадку виконувати всі призначення лікаря, щоб не запустити основне захворювання, а з набряками можна спробувати боротися самостійно.

Косметологічні процедури.

Косметологія має безліч новітніх методів, які допомагають позбутися від набряків під очима. Варто відзначити, що вони дійсно ефективні, однак ефект від процедур не тримається довго, і доводиться повторювати їх знову і знову. Не дарма кажуть, що якщо хоч раз потрапив до косметолога, будеш повертатися до нього ще неодноразово.

Мезотерапія в області очей (сітчастий метод або метод зворотного трасування) являє собою процедуру введення під шкіру або всередині шкіри різних препаратів (вітамінні комплекси, амінокислоти, гомеопатичні склади). Необхідно курсове повторення процедур до 8-10 з кратністю 1 раз в тиждень.

Кріоліфтінг проблемних зон – це точкове і нетривалий вплив холодом, що приводить клітини тканин в стресовий стан і змушує їх активізувати обмінні процеси, в т. ч. виводити зайву рідину. Метод має хороші відгуки і практично не має протипоказань.

Крему від мішків під очима.

Продукції даного призначення на ринку косметологічних засобів більш ніж достатньо. Деякі виробники випускають свою продукцію в зручних упаковках з роликовим нанесенням препарату, забезпечують їх мініатюрними вібруючими масажерами. Багато з них містять екстракти рослин і практично позбавлені хімічних компонентів. Однак слід враховувати, що лікарські рослини можуть бути тими самими подразниками, які викликають алергію і набряки.

Для швидкого досягнення ефекту допомагають крему, що містять кофеїн-зелену каву, Кора, Garnier кофеїновий Ролик гель для шкіри навколо очей. При періодичних набряках рекомендовані засоби з кінським каштаном, гіалуронової кислотою, колагеном і еластаном — крем для повік (проти набряків і мішків під очима) Зелена аптека, Суфле делікатне, Гель-ліфтинг роликовий для повік Беліта-Витэкс Lift Intense. Для усунення синців під очима слід вибирати засоби з вітаміном К і спеціальними відбілюючими пігментами — JANSSEN, Eye Cream with Vit. K & Matrixyl від New Youth.

Дієта при набряках.

Переглянувши свій раціон і виключивши надмірно солоні і пряні страви, збалансувавши питний режим і відмовившись від напоїв у пізній вечірній час, можна за 2-3 дні придбати здоровий вигляд. Більш того, підуть не тільки набряки обличчя, але і тьмяність шкіри, провисаючі щоки і поганий настрій. Адже не дарма кажуть – ми є те, що ми їмо. Кожен шкідливий продукт неодмінно відіб’ється на зовнішності, і далеко не прикрасить її.

Правильний догляд за шкірою повік.

Будь-яка, навіть найдорожча косметика повинна бути своєчасно знята з повік. Використовувати для цих цілей слід спеціальні тоніки і лосьйони, а от про умивання очей з кусковим милом потрібно забути раз і назавжди. Шкіра повік, мабуть, найніжніша і найчутливіша на нашому тілі, і догляд за нею повинен бути дбайливим і акуратним.

Незважаючи на прогресивний час, багато пані досі зволожують шкіру повік звичайними кремами, не призначеними для догляду за цією областю. Це велика помилка, оскільки користі від такої процедури точно не буде, а ось набряк з ранку гарантований.

Але і крему для догляду за шкірою повік слід правильно застосовувати. Не потрібно накладати багато крему, не можна його втирати. Нанесення крему повинно здійснюватися точковими рухами подушечок пальців, з легким розподілом по шкірі. Будь-який крем може викликати алергію, тому перш, ніж наносити його на повіки, перевірте чутливість до його компонентів на шкірі зап’ястя.

Масаж і вправи від набряків очей.

Щоранку рекомендується проводити легкий масаж області очей протягом 2-3 хвилин: подушечками пальців проводять легкі постукуючий руху в обидві сторони. Справа в тому, що лімфа з області ока йде по двох шляхах – в привушні (до скроні) і піднижньощелепні (до перенісся) лімфатичні вузли. Такий масаж не тільки активізує струм лімфи, але і допомагає проштовхувати її в регіональні лімфовузли.

Після нанесення крему для повік робиться кілька точних надавливающих рухів по краю очної орбіти і легкий помпаж (точкове натискання без зусиль) центрального лімфатичного вузла, розташованого між переніссям і внутрішнім куточком ока. Це дозволить тонізувати круговий м’яз ока і поліпшить відтік лімфи і венозної крові від повік.

Спеціальна гімнастика, яку слід повторювати 2-4 рази протягом дня, є профілактикою і способом боротьби з набряками. Очі необхідно закрити та покласти на зовнішні куточки очей вказівні пальці, зафіксувати їх таким чином, щоб під ними не було шкірних складок і зморшок. Потім очі потрібно сильно заплющити і утримувати в такому положенні близько 6 секунд, а потім розслабити повіки. Кратність підходів – 10 разів.

Народні засоби від набряків очей.

Народні засоби від синців і припухлості під очима для ледачих.

Дефіцит часу або банальна людська лінь виробляє скептичне ставлення до всіх рецептами, для яких необхідно кілька дій і вільні хвилини. Сучасний асортимент пакетованих фіточаїв позбавляє від необхідності робити настої самостійно. Достатньо лише придбати трав’яний чай з будь-якого вищеописаного сировини. Отриманий чай можна використовувати як лосьйон, а пакетики з травою – як компреси і примочки.

Якщо часу на процедури немає – вранці можна на кілька хвилин прикласти до закритих очей срібні ложки. Ефект не змусить себе чекати.

Контрастні примочки для очей.

Як відомо, контраст температури відмінно тонізує тканини, а також підсилює лімфовідтік. Можна використовувати звичайну кип’ячену воду, а можна застосовувати трав’яні настої, які будуть посилювати дію процедури-ромашковий, волошковий, шавлієвий, липовий або кроповий. Добре діють також відвари арніки, хвоща польового і череди. Для приготування настою береться чайна ложка рослинної сировини і заливають половиною склянки окропу, через 10 хвилин настій готовий.

Для процедури знадобляться ватні диски або марлеві серветки. Настій або воду поміщають в дві ємності, одну частину остуджують, а другу нагрівають. Гарячий і холодний компрес слід чергувати, витримуючи серветки на очах по 10 хвилин. Оптимально проводити дану процедуру перед сном протягом місяця, а якщо є схильність до набряків – регулярно, 2-3 рази в тиждень.

Лосьйон і маска з петрушки.

Петрушка багата мінералами і вітамінами, а також відмінно усуває набряки обличчя. Для приготування лосьйону столова ложка свіжої зелені заливається склянкою окропу і настоюється чверть години.

Приготований лосьйон можна використовувати для щоденного догляду за шкірою повік, можна робити теплі компреси і заморожувати в лід для ранкового догляду.

Для приготування маски чайна ложка зелені розтирається в кашку (без використання металевих предметів) і змішується зі столовою ложкою сметани. Отриману суміш дбайливо наносять на повіки і змивають через 20 хвилин прохолодною водою. Застосовувати щодня протягом 1,5-2 місяців.

Народні засоби від алергічних набряків.

Хорошим ефектом володіють примочки із содового розчину (чверть чайної ложки соди на 100 мл охолодженої кип’яченої води). Цим розчином просочують марлеві серветки і витримують їх на століттях 10 хвилин. Допомагає звичайний чорний хліб. Шматок хліба остуджують в холодильнику і прикладають до закритих очей на кілька хвилин. Також рекомендується частіше промивати очі звичайною прохолодною водою, попередньо прокип’яченою.

Народні засоби від синців під очима.

Для усунення синців під очима можна спробувати таку процедуру – налити в тазик холодну воду і опускати в нього обличчя з закритими очима (не прижмуриваясь) на 10 секунд з триразовим підходом. Процедура відрізняється швидкою дією і допомагає за 3-5 днів.

Кашка зі свіжих овочів (картоплі, капусти, кореня петрушки) допомагає освітлити шкіру і прибрати набряклість. Для приготування кашки овочі подрібнюються на тертці або в блендері. Отриману масу кладуть в марлеві серветки і акуратно накладають на повіки, витримуючи 10-15 хвилин. Досить 1 маски на тиждень протягом 1,5-2 місяців.

Хорошим дією також володіє холодний настій з березового листя, для приготування якого столова ложка сировини заливається склянкою охолодженої кип’яченої води. Через 8 годин настій готовий. Застосовується у вигляді лосьйону або як основа для примочок.

Кращі народні засоби від набряків під очима.

засіб від набряку око

Набряклість обличчя псує враження про зовнішність, тому від подібного недоліку намагаються скоріше позбутися. З цією метою застосовують масажні процедури, косметичні креми. Не менш ефективними виявляться і народні засоби від набряків під очима. Тільки при цьому важливо поцікавитися справжньою причиною затримки рідини в тканинах.

Причина.

Мішки під очима являють собою надлишки рідини, яка може локалізуватися на будь-якій ділянці тіла. Шкіра найбільш чутлива, тому реагує в першу чергу. Одноразовий набряк під очима можливий в силу різних причин, але якщо це постійний симптом, він вказує на наявність проблем з водно-електролітним обміном.

Поширені причини набряків під очима:

втома, стрес, фізичне і нервове перенапруження; неякісний неспокійний сон; неправильне харчування з надлишком жирів, солі; зловживання кавою та алкоголем перед сном; надмірне пиття; патології нирок; постменструальный синдром; серцеві захворювання; збій ендокринної системи; алергічні реакції; куріння; запальні процеси на тлі нежиті, менінгіту, фурункульозу; очні інфекції; утруднений відтік лімфи; внутрішньочерепний тиск; ожиріння; хронічні недуги; зараження гельмінтами; використання неякісної косметики.

Застосовуючи народні засоби від набряків під очима для вирішення косметологічних проблем, слід виключити можливі патології та інші серйозні причини, здатні вплинути на стан шкіри обличчя.

Що грає проти набряків.

Щоб успішно прибрати набряки під очима народними засобами, в додаток до цього рекомендується дотримуватися кілька простих умов:

Практикувати дієтичне харчування: вживати натуральні продукти, фрукти і овочі, відмовитися від шкідливої їжі. Прості вуглеводи в складі продуктів (борошняне, солодке) також затримують воду в організмі. Звертати увагу на окремі продукти, багаті мікроелементами, калієм: родзинки, банани. Дотримуватися збалансований питний режим: достатня кількість води дозволяє виводити шлаки і токсини з організму, але надмірне утворюють набряклість. Рекомендований обсяг води при відсутності патологій щитовидної залози-до 2 літрів. При нестачі рідини організм запасає її про запас. Воду рекомендується пити негазовану. Не забувати про вживання натуральних сечогінних засобів: соках, овочах; Робити легку ранкову зарядку, яка полегшує виведення вологи; Вечеряти — не менше ніж за 3 години до сну. Не переїдати, так як це погіршує функції травної системи, порушує обмін речовин.

Питво.

Замінивши солодкі напої на корисні і натуральні, можна значно зменшити мішки під очима. Лікування набряків народними засобами передбачає насичення клітин шкіри мінералами, а також завдяки прийому відвару всередину — поліпшення діяльності всіх систем і комплексне оздоровлення.

Чашка зеленого чаю, завареного без цукру, здатна виводити солі з організму не гірше сечогінних засобів. З ранку рекомендується випити свіжозавареного листового чаю з лимоном, молоком — для посилення ефекту.

Чай з ромашки, заварений в термосі (100 г квіток на 0,5 л), допоможе прибрати набряклість під очима. Його п’ють в самостійному вигляді або в суміші з зеленим чаєм.

Зелений чай з імбиром: налагоджує роботу лімфатичної системи, що сприяє виведенню рідини з організму і додає тонус організму.

Лікування набряків під очима народними засобами за допомогою зборів і фіточаїв:

листя брусниці, суниці, мучниці; спеціальні збори сечогінних трав, так званий аптечний нирковий чай, плоди ялівцю, додані в звичайний чай при заварюванні; березові бруньки; польовий хвощ, спориш; волошка синій, горицвіт; лист ортосифону.

Корисні соки: журавлинний; морквяний; буряковий;гарбузовий з медом.

Корисні овочі: кавун, диня, калина, цибуля, часник, капуста.

Кефір сприяє виведенню зайвої рідини з організму і допомагає схуднути. Не менш корисним буде порція натурального соку. Самий невигадливий метод-вода з додаванням лимона.

Кращі натуральні засоби, маски.

За допомогою масок можна зняти припухлість з особи, повернути особі колишні обриси. Інгредієнти для масок зазвичай завжди присутні у будь-якої господині на кухні.

Як зняти набряк ока в домашніх умовах:

Відварну картоплю в «мундирі». Очистити, подрібнити, змішати з теплим молоком за допомогою блендера; покласти на шкіру обличчя і залишити хвилин на 20, на півгодини. Сиру картоплю. Натерти на тертці, додати ложку борошна (гречаної, житньої, пшеничної), ложку підігрітого молока; розподілити масу по обличчю і залишити на 20 хвилин. Ефект від картопляних масок посилиться, якщо додати в них петрушку. Крохмаль в складі маски, а також вітаміни групи В швидко впораються з проблемою. Кисла капуста. Віджати сік з квашеної капусти, з’єднати капусту з подрібненою картоплиною, накласти на набряклі ділянки шкіри, хвилин на десять. Після процедури впливу народними засобами набряки очей зникають, особа стає чистим, проблемні області розгладжуються. Огірок. Прекрасний зволожуючий, відбілюючий, тонізуючий овоч; насичує шкіру мікроелементами. Для жирної шкіри в огіркову масу добре додати кілька крапель лимонного соку. Для схильної до сухості шкіри — оливкової олії. Нанести маску на набряклі місця на кілька хвилин; вмитися прохолодною водою. Огірок і сметана. Тертий огірок і чайну ложку петрушки змішати, додати сметани для створення кремоподібної консистенції і залишити на обличчі протягом 20 хвилин. Вмитися теплою водою. Яблуко. Маска містить вітамін С, що поліпшує функції шкіри; досить її впливу близько 15 хвилин. Горіх. Волоські горішки в обсязі двох столових ложок подрібнити в борошно, додати трохи вершкового масла і пару крапель лимонного соку. Маску залишають на 30 хвилин; змивають. Полуниця. Три ягоди подрібнити, додати ложку оливкової олії, таку ж кількість меду. Отриману масу розподілити по шкірі обличчя, залишити на 20 хвилин. Сполоснути теплою водою. Сир з петрушкою. Зелень подрібнити, додати протертого сиру, чайну ложку молока. Нанести отриману суміш під очі, через півгодини видалити. Гречка. Гречану крупу змолоти в кавомолці, порошок помістити в тканинний мішечок, опустити на хвилину в окріп, потім віджати і в теплому стані прикласти до набряклою поверхні. Спостерігається дуже швидкий результат. Кава. Маска у вигляді кавової гущі або більш складного складу: ложка меленої кави, ложка порошку какао, 2 ложки йогурту без наповнювачів, 2 чайних ложки лимонного соку змішати, покласти тонким шаром на шкіру. Якщо шкіра суха-замість лимона покласти до складу мед, а оливкова олія замінити більш жирним. Мед. Змішати по ложці борошна, меду, додати білок яйця. Нанести суміш на ділянки під очима. Видаляти маску водою або відваром ромашки.

Відомі народні засоби від набряків під очима:

Насіння льону. Закип’ятити насіння льону (2 ложки) в 0,5 л води, настояти під кришкою близько години; додати сік з половини лимона, пити отриманий засіб по 100 мл, через кожні дві години; отриманий результат стабільний. Вівса. Залити траву (40 г) окропом (1 л), потримати на вогні 10 хвилин, відфільтрувати, пити по склянці 3 рази в день для позбавлення від набряків, мішків під очима. Народні засоби при цьому усувають зовнішню проблему, впливаючи на внутрішні процеси, в тому числі і обмін речовин. Айва. Подрібнити фрукти (0,5 кг), залити окропом (1 л); кип’ятити 15 хвилин. Відвар приймати по півсклянки 3 рази на день до їди. Мед, гарбуз, огірок. Компоненти, взяті по чайній ложці, змішати, нанести на шкіру. Суміш трав (череда, ромашка, шавлія) і заварити в склянці, остудити, залити в формочки для льоду, заморозити. Протирати готовими кубиками шкіру навколо очей.

Щоб прибрати набряки під очима народними засобами, не потрібно багато часу і дорогих витрат, і будь-які «побічні ефекти» будуть тільки з плюсовими значеннями, якщо користуватися масками помірно. Поживні склади для обличчя можна створювати самостійно, нехай і методом проб. Після процедури потрібно дати шкірі дайте шкірі відпочити, а потім — наносити крем, макіяж.

Масла від набряків.

Ефірні масла знадобляться в якості народних засобів від набряків під очима, які допоможуть в процесі масажу або своєрідною маски.

Будь-яка рослинна нерафінована олія підійде при масажі шкіри обличчя. На думку фахівців, кращим є Виноградне і оливкове. З метою поліпшення шкіри зазвичай рекомендуються масла, які можна завжди придбати в аптеці або косметичному магазині.

Як зняти набряк ока в домашніх умовах ефірними маслами:

суміші наступних видів олій: чорного і зеленого чаю, кави, авокадо, абрикосового; суміші олій: м’яти, ромашки, липи, шавлії, листя берези, кропу, хвоща, суниці; суміш масел зародків пшениці і абрикосового.

Масла потрібно застосовувати в теплому вигляді, змішувати їх і наносити кінчиками пальців навколо очей. Не слід тиснути на шкіру. Масляні суміші рекомендується зберігати в холодильнику, герметично, в склі.

Підручні засоби.

Як зняти набряк ока в домашніх умовах за 15 хвилин? Існує кілька швидких способів:

Якщо раптово утворилися мішки під очима, а час на відновлювальні процедури немає, можна масажувати проблемні ділянки обличчя прохолодними срібними ложками. Якщо додатковою метою масажу є розгладження зморшок, тоді ложки необхідно розігріти. Досить хвилин п’яти для досягнення видимого ефекту. Косметична глина. Розвести білу глину в теплій воді до густоти крему та нанести на обличчя на десять хвилин, змити проточною водою. Алое. З цією метою можна використовувати охолоджений в морозильнику лист рослини, після чого залишити його в холоді на 5 хвилин. Потім-прикласти до століть і потримати протягом 15 хвилин. Солі. Морська або звичайна, прекрасно тонізує і витягує вологу з тканин.

Сольова маска для типів шкіри:

для нормальної шкіри: сметана, оливкову олію — по чайній ложці, половинку чайної ложки дрібної солі змішати, розподілити по обличчю, залишивши на 15 хвилин, сполоснути обличчя теплою водою; для сухої шкіри: приготувати гарячий розчин з ложки солі і склянки води, просочити їм м’яку серветку, покласти на обличчя до повного охолодження, нанести живильний крем; при жирній шкірі: ложку солі змішати з ложкою подрібненого листя капусти, розподілити по обличчю, помасажувати, сполоснути, завершити процедуру, масажуючи шкіру крижаним кубиком.

При наявності часу на прийняття ванни можна розвести 1 кг солі в теплій воді, після чого обов’язково прийняти душ, нанести живильний лосьйон. Для ароматичної солі досить її меншої кількості.

Петрушка.

Петрушка багата мінералами, які проникають в кров і живлять клітини.

Народні засоби від набряків під очима з петрушки:

засіб від набряку око

Лосьйон. Свіжу зелень (1 ложка) залити окропом (250 мл), залишити на 15 хвилин. Суміш відфільтрувати, накласти теплий компрес, змочуючи ватяні диски в розчині. Якщо лосьйону вийшло багато, залишок можна заморозити про запас для ранкових процедур. Маска. Чайну ложку трави розтерти в ступці, додати ложку сметани, нанести на повіки, залишити на 20 хвилин. Маска підходить для щоденного застосування. Примочка. Петрушку (50 г) залити водою (0,5 л), закип’ятити, залишити на вогні протягом 10 хвилин, відфільтрувати. Ватяні диски прикласти до століть, повторити близько 4 разів на день. Вмитися, нанести живильний крем. Відвар. Ложку петрушки залити склянкою окропу, настояти протягом години, відфільтрувати, додати до отриманої маси півсклянки лимонного соку. Приймати ліки двічі на день по третині склянки.

Петрушка в складі салатів надає ефективну сечогінну дію, яке також спостерігається при безсольовій дієті.

Ромашка.

Ромашка володіє великим переліком властивостей і відмінно справляється з набряками. Ложку трави потрібно заварити в 120 мл окропу, настояти 15 хвилин. В отриманому настої змочити ватний тампон, просочити потрібну ділянку шкіри.

Лікування набряку ока в домашніх умовах за допомогою засобу з ромашки:

Напій. Для приготування напою-змішати по чайній ложці трави ромашки і чаю. Потім повторити процедуру, описану в першому варіанті. Компрес. Суцвіття ромашки помістити в марлеву тканину, занурити в окріп на 5 хвилин. Дістати мішечок, остудити, прикладати до очей. Можна використовувати готові пакетики з квітами ромашки. Щоденне застосування позбавить не тільки від набряків, але і від ранніх зморшок. Кубик. Приготує настій з ромашки (2 ложки квітів залити склянкою окропу), настояти півгодини, відфільтрувати, розлити по формах, помістити в морозильник. З пробудженням вранці протирати обличчя кубиком ромашкового відвару. Догляд за обличчям засобами на основі ромашки позбавить від природних набряків і отриманих на тлі алергії.

Трави і збори.

Народні засоби від набряків під очима у вигляді трав і їх зборів:

Купырь лісовий. Листя і коріння рослини зміцнять судини, ефективно виведуть зайву рідину з організму. Трава сприятлива і показана у випадках, коли причина набряклості невідома. Відвар: ложку сухого кореня заварити склянкою окропу, настояти півгодини, відфільтрувати, приймати по ложці 3 рази в день до їжі. Листя — добре додавати в салати, супи, заварювати у вигляді чаю. Збір: хвощ, безсмертник, левзея — по 1 ч. ложці, овес-3 ч. ложки, залити 2 склянками окропу, настояти пару годин. Приймати по третині склянки 4 рази на день. Збір: шипшина, овес — по 1 ложці, насіння льону, корінь цикорію — по 1 ч. ложці покласти в термос в подрібненому вигляді, настояти 6 годин; приймати 3 рази по третині склянки до їди. Збір корисний при серцевій недостатності. Збір: подорожник, сухоцвіт календули, аїр болотний (корінь) — взяти в рівних частинах кожного засобу, покіпятіть протягом 5 хвилин. В приготованому відварі змочити серветки і прикладати вранці і ввечері до проблемних ділянок.

Існують такі альтернативні заходи, як:

лімфодренаж — для поліпшення відтоку венозної крові, відновлення еластичності шкіри; грязелікування — для відновлення обмінних процесів; мікрострумова терапія — для активації вироблення еластину і колагену.

Аптечна косметика.

Протівоварікозние і гемороїдальні креми відмінно справляються з набряком, так як вони звужують судини, і зайва рідина не накопичується в тканинах. Після застосування кремів з шкіри зникне венозна сіточка, якщо вона до цього проглядалася.

Але перш ніж використовувати медикаменти з побічними ефектами, кожен буде зацікавлений в тому, як зняти набряк народними засобами, а останні застосовувати в якості допоміжних або — нечасто.

Аптечні препарати для звуження судин:

Препарати у вигляді таблеток потрібно попередньо подрібнити. Порошок розчинити у воді і кашкою нанести на шкіру. При цьому важливо не пошкодити рогівку ока хімічним впливом, не говориться і про їх гіпоалергенності.

Аптечні сечогінні засоби:

«Фуросемід» — застосовують в екстрених випадках: набряклості легенів, мозку. Перші пару діб його ефективність особливо висока, а потім знижується. Допустима доза на добу — 40 мг. Побічні ефекти — нудота, знижений тиск, запаморочення. Потрібно прийом калію з використанням «Фуромесида». «Гіпотіазид» — прискорює виведення кальцію з сечею. Дія триває 12 годин. Дозування: 50-100 мг на добу. Побічні ефекти: слабкість, порушення серцевої діяльності. «Циклометіазид» — виводить хлор і натрій, знижує тиск; допустима доза-4 таблетки на добу. Побічні ефекти: диспептичні розлади. «Тріамтерен» — діуретик, що діє зі збереженням калію в організмі; доза-0,05 г, до трьох разів на добу, до 20 днів; провокує слабкість. «Диакарб» — по одній таблетці через день; може викликати сонливість. «Спіронолактон» — дія наростає повільно, виявляється повністю з другої доби використання; не знижує тиск, не виводить калій з організму (2 таблетки до 4 разів на день). «Манітол» – показаний при нирковій недостатності; призначається лікарем.

З допомогою фахівця, який професійно підбере засіб і процедуру для обличчя, можна вирішити найсерйозніші косметологічні проблеми. Не варто забувати і про комплексний підхід: виявити приховані захворювання і не нехтувати лікуванням.

Набряки під очима: фото, Причини і лікування.

Привабливість будь-якої жінки часто обумовлена виразністю очей і коли з’являються проблеми навколо очей, це приносить розчарування і викликає занепокоєння.

Як правило, набряки під очима виникають через скупчення в міжтканинної просторі великої кількості рідини. Причому набрякати можуть, як обидва століття, так і тільки одне з них.

Найчастіше причини появи набряклості вельми банальні — на ніч було випито багато рідини або пролито багато сліз. Однак в деяких випадках набряк може бути дуже красномовною ознакою певних захворювань. Детальніше про цей симптом ми поговоримо сьогодні.

Причини набряків під очима.

Якщо вас турбують набряки під очима, причини проблеми повинні бути з’ясовані. Стан очей людини є важливим показником здоров’я внутрішніх органів. Іноді, в разі втоми і сильного перенапруження, причини появи мішків під очима є очевидними. Доклавши деяких зусиль, можна легко позбутися від них.

Але часто буває так, що набряки під очима, причини яких не можна виявити відразу, переслідують людину протягом довгих років, не даючи йому можливості виглядати бадьорим і здоровим.

Отже, перерахуємо основні причини, через які набрякає під очима:

Затримка рідини. Якщо набряки з’являються тільки іноді, вранці, то, як правило, причина в тому, що організм не встигає позбавлятися від води. І оскільки шкіра навколо очей є найчутливішим індикатором наявності рідини, то найпомітніше набряки в цій зоні. А чому ж ця рідина затримується в організмі? Причиною цього може надмірне вживання протягом дня напоїв, алкоголю, солоного і гострого на ніч. Сіль має здатність затримувати воду і, як наслідок, з’являються набряки. Тому намагайтеся уникати такої їжі на ніч. Кава, що володіє сечогінним ефектом, ввечері взагалі вживати не слід. Хронічна втома, нервозність, постійне недосипання. Стан нервової системи — це і показник зовнішнього вигляду. Не може добре виглядати жінка, яка спить по 2-3 години в добу. Бажано лягати спати до півночі, щоб виспатися добре. Інтенсивний вплив ультрафіолетових променів на шкіру. В цьому випадку включається захисна реакція, яка призводить до накопичення додаткової рідини в шкірі. Сильна напруга очей. Найчастіше виникає в результаті тривалої роботи за комп’ютером або довгого перегляду телевізора. Вік. З плином років тканини втрачають колаген і можливість утримувати вологу. Найчастіше жирова клітковина у літніх людей виступає під шкірні покриви, що зовні нагадує набряклість або мішки під очима; Гормональні зміни в організмі у жінок. Часто мішки під очима з’являються в кінці циклу менструацій і на пізніх термінах вагітності. Вік або природний процес витончення шкіри, втрата її еластичності. Спадковість. Схильність до набряків дуже часто передається у спадок.

Патологічними причинами сильних набряків під очима вважаються:

Хвороби нирок і системи сечовиділення, пов’язані з неможливістю вивести всю необхідну рідину з тканин. В таких станах рідина, як правило, затримується не тільки біля очей, але і в кінцівках. Алергічна реакція. Набряк може виникнути тільки з одного боку особи і розвинутися практично моментально, але так само швидко і пройти. У ряді випадку не потрібно ніякого специфічного лікування, досить буде просто прибрати алерген, і стан швидко нормалізується. Подібні реакції можуть супроводжуватися сильним почуттям свербежу або печіння, відчуттям, що в очі насипали пісок. Хвороби нервової системи і шкіри. Часто ці сфери організму пов’язані між собою. Зокрема, екземи або дерматити нерідко виникають на тлі глибоких нервових потрясінь. Рідина при даних патологіях накопичується в клітинах епідермісу, погано виводиться і проявляється припухлостями, в тому числі і в очній області. Проблеми з серцем і судинами, які гальмують виведення рідини з дистальних відділів. Такий стан супроводжується набряками нижньої половини тіла. Порушення функції щитовидної залози. Це призводить до зміни гормонального фону в організмі і нерідко супроводжується появою під очима відвислою тканини. Блефарит-це стан, який викликає запалення повік. Крім набряку може бути також і печіння, свербіж, сльозотеча і почуття стороннього тіла в оці. Кон’юнктивіт — це дуже заразна інфекція вірусної або бактеріальної природи. Вона може бути викликана алергенами, контактними лінзами, пилом. Запальний процес. Їх дуже легко відрізнити за зовнішнім виглядом-шкіра стає роздутою, більш гарячою і червоною, при пальпації відчувається біль. Такі симптоми можуть говорити про фурункульозі, ячмені, сильному нежиті, а також про менінгіті або гаймориті. Іноді набряк століття може розвинутися навіть через запаленого зуба.

Жінці яка прагнути позбавитися від набряків під очима слід розуміти, що коли набряклість біля очей викликана певними захворюваннями, то косметологічне і симптоматичне лікування дає лише тимчасовий ефект, або не дає його зовсім. Для усунення такої патологічної набряклості слід знайти і вилікувати основну причину цього стану.

Мішки і набряки під очима: фото.

Як виглядають мішки і набряки під очима у жінок, пропонуємо до перегляду докладні фото до і після.

Лікування та діагностика.

Перед тим, як фахівець призначить лікування набряків під очима, пацієнт повинен здати аналізи (сечі, крові), пройти додаткове обстеження:

вимірювання артеріального тиску. рентгенографія грудної клітини і черепа. клінічний і біохімічний аналіз крові. загальний аналіз сечі, а також сеча по Нечипоренко і Зимницькому. ультразвукове дослідження серця і щитовидної залози. УЗД нирок та інших органів черевної порожнини і малого тазу. комп’ютерна томографія головного мозку і внутрішніх органів. магнітно-резонансна томографія. електрокардіографія.

Подальші поглиблені дослідження призначається вже відповідно до передбачуваного діагнозом.

Як швидко прибрати набряки під очима в домашніх умовах.

засіб від набряку око

В домашніх умовах швидко прибрати мішки під очима і зняти набряк обличчя допоможуть наступні 3 процедури послідовно:

Контрастне умивання. Якщо вранці ви побачили набряки на обличчі, відразу починайте вмиватися поперемінно гарячою і холодною водою. Це посилить кровообіг, лімфообіг, наповнить особа енергією, набряклість і застійні явища в тканинах особи пройдуть. Прохолодний компрес на очі. Як приготувати компреси від мішків під очима, описано нижче. Якщо часу з ранку зовсім не вистачає, то масаж повік кубиками льоду. Легкий масаж обличчя і області повік: постукуйте подушечками пальців по області очей, поплескуйте долонями по обличчю (щоках, лобі, підборіддя).

Сьогодні існує безліч засобів, які допомагають місцево зняти набряк і круги під очима. Але використовувати їх потрібно тільки після того, як з’ясується, чи немає ніякого захворювання, яке викликає набряк. У зворотному випадку ефект від косметичних і народних засобів буде мінімальним, адже основне захворювання буде знову формувати мішки під очима.

Мазь від набряків під очима.

Вибираючи мазь для очей, який допоможе усунути набряки, необхідно звертати увагу на склад. В якісному кремі будуть присутні наступні компоненти:

Для швидкого досягнення ефекту допомагають мазі, що містять кофеїн-зелену каву, Кора, Garnier кофеїновий Ролик гель для шкіри навколо очей. При періодичних набряках рекомендовані засоби з кінським каштаном, гіалуронової кислотою, колагеном і еластаном — крем для повік (проти набряків і мішків під очима) Зелена аптека, Суфле делікатне, Гель-ліфтинг роликовий для повік Беліта-Витэкс Lift Intense. Для усунення синців під очима слід вибирати засоби з вітаміном К і спеціальними відбілюючими пігментами — JANSSEN, Eye Cream with Vit. K & Matrixyl від New Youth.

Крім косметологічних мазей, існує безліч способів, як в домашніх умовах швидко зменшити або взагалі позбутися набряків під очима, розглянемо найефективніші трохи нижче.

Як позбутися від мішків і набряків під очима?

Успішно боротися з мішками і набряками, особливо якщо вони не є симптомом якогось захворювання, можна і в домашніх умовах. Для цього вам не потрібно витрачати занадто багато часу, енергії або грошей. Та й більшість методів відрізняється легкістю і доступністю»в застосуванні».

Добре знімають мішки під очима компреси з чаєм (чорним або зеленим), в якому містяться таніни та кофеїн. Дубильні речовини (таніни) зменшують набряки, так як вони володіють терпкою дією на шкіру, а кофеїн, звужуючи судини, зменшує її набряк. Окремо варто сказати кілька слів про ромашковому чаї. Своїм натуральним протизапальною дією він заспокоює шкіру і подразнення очей, тим самим знімаючи почервоніння і набряклість. Лікувати мішки під очима за допомогою чаю можна, використовуючи змочені в чаї ватяні диски або самі заварювальні пакетики, і прикладаючи їх на очі протягом 15-20 хвилин. Масаж є ефективним засобом боротьби з мішками під очима. Кожен день протягом 4 хвилин легкими масивними або точковими рухами, використовуючи подушечки пальців масажуйте область навколо очей. Слід виробляти руху в обидві сторони, так як лімфа, що знаходиться в районі набряку, має вихід до скроневим вузлів і вузлів біля перенісся. Цей масаж допоможе прискорити струм лімфи і позбавить вас від мішків в області очей. Можна змішати петрушку зі сметаною, 2 ч. л сметани і 1 ч. л. дрібно порізаної петрушки. Суміш накладається на півгодини, після змивається теплою водою. Потім наноситься крем. Вичавіть сік зі свіжої зелені меліси лікарської (необхідно приблизно 2 столові ложки). Два шматочки хлібного м’якушки змочіть соком і прикладіть їх на область набряків під очима. Маску тримайте до 20 хвилин, потім змийте її прохолодною водою. Для компресу візьміть дві столові ложки нарізаної зелені петрушки. Приборкайте зелень виделкою, щоб виділився сік, потім покладіть її на дві невеликі вологі серветки з марлі, прикладіть до області під очима (зеленню петрушки – до шкіри). Компрес тримайте 8-10 хвилин.

Спробувавши кілька варіантів, ви зможете вибрати оптимальне рішення саме для вас, враховуючи індивідуальні особливості свого організму, способу життя і наявності вільного часу.

Профілактика.

Нарешті, щоб уникнути набряків, можна просто дотримуватися простих правил:

Не переїдати сіль в будь-якому її прояві. Сюди ж відносяться і інші спеції і приправи. Не пити міцний чай на ніч. Не перестаратися з зволожуючим кремом. Не вживати алкоголь в принципі.

Дотримуючись таких простих правил, Ви забезпечите собі не тільки гарне обличчя, але і хороше здоров’я на довгі роки.