Як швидко позбутися від темних кіл під очима.

Кожна представниця прекрасної статі хоч раз стикалася з подібною проблемою.

Недосип, неправильне харчування, стресові ситуації і неврози сприяють появі настільки неприємною і некрасивою проблеми як синці або мішки під очима. Темні кола під прекрасними очима здатні перетворити вишукану красуню в старіючу даму з хворим і втомленим зовнішнім виглядом. Але в цьому прогресивному світі звичайно ж знайдеться панацея і в формі косметологічних і в формі натуральних засобів.

Звичайно ж, знаючи про безліч наслідків появи даної проблеми, варто розібратися з джерелами. Причин може бути навіть не 2 і не 3, оскільки кожен організм до певних факторів сприйнятливий по-різному. І у кого-то вистачає банального недосипу, щоб прокинутися з уже наявною проблемою, а кому-то потрібно неправильно харчуватися, відчувати постійний стрес або мати генетичну схильність до даної проблеми.

Неправильна робота внутрішніх органів також несприятливо позначається на зовнішньому вигляді. Маскуючи синці під очима різними косметичними засобами багато хто забуває про те, що куди легше викоренити корінь проблеми, ніж просто замазувати наслідки. Існує маса причин появи набряклості і синців під очима. Недосип Малорухливий спосіб життя, Постійні стреси Генетична схильність Часте вживання алкоголю.

Розібравшись з коренем проблеми, можна переходити до негайних дій по боротьбі з цією проблемою.

Напевно, багато хто хоч раз чули про чудодійну силу чайних пакетиків чорного чаю. Дійсно, завдяки листя чорного чаю шкіра може ставати світліше, від чого синці можуть бути менш помітними. Але це за умови, що пакетики будуть теплими, а не гарячими або холодними .

Також досить поширений спосіб усунення темних кіл-прикладання свіжої картоплі. Його можна нарізати часточками і прикладати на більш ніж 15 хвилин , або натерти на дрібній тертці і також прикладати.

Є метод, яким безсумнівно користувалися ще наші бабусі і мами. Потрібно зробити маску з сиру, загорнувши трохи продукту в марлю і прикладаючи до проблемних місць на 15 хвилин .

Зараз звичайно ж є й інші рецепти позбавлення від втомленого виду. Наприклад, маска з кефіру і меду. Для цього дієвого рецепта знадобиться всього лише по 1 столовій ложці інгредієнтів. Слід протягом 10 днів за півгодини до сну прикладати отриману суміш під очі, результат не змусить чекати.

Також є компреси зі всіляких трав, але це лише посилить кровообіг, що підходить не до кожного типу шкіри.

Для профілактики даної проблеми варто пити якомога менше рідини перед сном . В ідеалі, не слід пити за 1-2 години до сну взагалі нічого, щоб звести ранкову набряклість до мінімуму. Також буде корисно вмиватися вранці холодною водою і протирати проблемні зони обличчя, кубиками льоду з відвару ромашки або інших трав. Вони не будуть шкідливі, як компреси з трав, але ефект буде приголомшливим.

І все ж, якщо дана проблема ніяк не йде, слід отримати консультацію дерматолога або алерголога.

wikiHow працює за принципом вікі, а це означає, що багато наших статей написані декількома авторами. При створенні цієї статті над її редагуванням і поліпшенням працювали, в тому числі анонімно, 19 осіб(а).

Кількість джерел, використаних у цій статті: 29. Ви знайдете їх список внизу сторінки.

Темні кола під очима можуть надати вашому обличчю втомлений або хворий вигляд. Якщо темні кола під очима особливо помітні, ви можете ніяково себе почувати і соромитися їх. Темні кола можуть свідчити про нездоровий спосіб життя, починаючи від поганого харчування і зневоднення, і закінчуючи нестачею сну і схильності до алергії. Але не варто засмучуватися, є способи зменшити темні кола під очима, до таких способів належать і натуральні засоби, і косметика, і крему для очей, і дерматологічні процедури.