Грудочки Біша.

Грудочки Біша (жирові тіла Біша ) — інкапсульовані жирові утворення, розташовані між щічним м’язом і поверхневими м’язами особи (жувальної, великої і малої виличної) з кожного боку [1]. Названі на ім’я французького анатома і фізіолога Марі Франсуа Ксав’є Біша.

Зміст.

По змісту

Анатомія [ ред. | ред код ]

У даних утворень розрізняють три частки — передню, середню і задню. Передня частка оточує вивідна протока привушної слинної залози; середня частка займає проміжне положення між передньою і задньою, розташовуючись над верхньою щелепою і значно редуцируясь по мірі дорослішання дитини; задня частка спрямовується від подглазничной борозни і скроневої м’язи до верхнього краю нижньої щелепи і, далі, до гілки нижньої щелепи [1] [2] .

Функції [ ред. | ред код ]

Існує кілька точок зору про те, яку роль відіграють грудочки Біша. Вважається, що дані освіти відіграють важливу роль при ссанні і жуванні, особливо у немовлят. На користь цієї гіпотези говорить те, що грудочки піддаються значному зворотному розвитку в міру дорослішання організму. Також передбачається, що жирові тіла забезпечують ковзання м’язів, полегшуючи акт жування. Крім цього, вважається, що грудочки Біша забезпечують амортизуючу захисну функцію, захищаючи чутливі м’язи обличчя від травмування [1] .

Грудки (мішки) Біша.

Круглі, пухкі щічки розчулюють нас на дитячих личках. Водночас такі щоки на обличчі дорослої людини не завжди виглядають привабливо. У гонитві за чітким контуром особи, прагнучи позбутися пухкості, дами дотримуються найжорстокіші дієти, худнуть, але – на жаль! – форма щік при цьому не змінюється, вони залишаються такими ж круглими. А причина цього-грудки Біша (або, по-іншому, мішки Біша).

Що таке грудки Біша?

Це жирові відкладення, оточені оболонкою-капсулою і розташовані глибоко під шкірою і м’язами обличчя, в просторі між вилицями та нижньою щелепою. Назву вони отримали на прізвище французького анатома Біша, вперше їх описав.

Кожен клубок (усього їх два – по одному на кожній щоці) складається з трьох часток, згрупованих навколо протоки слинної привушної залози. Візуально ці утворення округлюють нижню третину овалу обличчя.

У дитячому віці грудки Біша полегшують дитині процеси смоктання і жування, підтримуючи тонус щік і зменшуючи тертя м’язів. Крім того, вважається, що ці жирові грудочки виконують захисну функцію по відношенню до мімічної мускулатури і лицьових нервів. На обличчях малюків ці освіти видно досить чітко.

З віком мішечки Біша стають фактично непотрібними. Вони не ростуть, але і не зникають, опускаючись у літніх людей і формуючи так звані «брилі» – шкірні складки в області нижньої щелепи.

Навіщо видаляти грудки Біша?

Присутність в глибині щік цих жирових відкладень – не патологія, а нормальне явище. Але форма і розміри їх для кожної людини індивідуальні. І якщо у одних людей у міру дорослішання риси обличчя стають тоншими, витонченішими, виділяються вилиці, то у інших цього не відбувається. Їх щоки на все життя залишаються такими ж пухкими, як в дитинстві.

Спроби схуднути за допомогою дієти або занять спортом не роблять ніякого впливу на розміри грудок Біша. Жир в цих утвореннях має високу щільність і не розсмоктується навіть тоді, коли відчутно худне все тіло.

Тому, якщо пацієнтка одержима бажанням змінити контур круглого, важкого особи та отримати зовнішність «а-ля Демі Мур» – з запалими щоками і виступаючими вилицями – їй пропонують естетичну операцію видалення грудок Біша. Операція ця вважається саме естетичної, а не пластичної, оскільки анатомічних структур обличчя вона не змінює.

Показання та протипоказання до операції.

Єдине показання до операції видалення грудок Біша – це бажання пацієнта естетично поліпшити свою зовнішність.

Операція ефективна в наступних випадках:

при круглій формі особи, посиленою відкладеннями жиру в області щік; при віковому опущення нижньої частини щік і утворення шкірних складок; при явному візуальному невідповідність занадто великих грудок Біша і дрібних рис обличчя; при різко виражених носогубних складках; як доповнення при проведенні підтяжки шкіри обличчя, ліпосакцію щік і підборіддя та ін.

Іноді мішки Біша не видаляють, а переміщують їх вище, під виличні кістки, з метою надати додатковий обсяг занадто худому особі (пластика грудок Біша).

Протипоказання до операції:

вік до 25 років, оскільки до цього моменту лицьовий скелет ще росте і грудочки Біша щодо зменшуються; надто худе обличчя з тонкою жировим прошарком; відхилення маси тіла пацієнта від норми більше, ніж на 25 % (у будь-яку сторону); планування схуднення або, навпаки, збільшення у вазі – операція можлива лише за стабільної маси тіла; запальні захворювання з локалізацією в області шиї, обличчя, порожнини рота. Решта протипоказання-загальноприйняті для будь-яких операцій.

Перед тим, як прибрати грудки Біша, у багатьох центрах естетичної хірургії пацієнтові пропонують провести моделювання особи на комп’ютері. Ця програма покаже, як буде виглядати обличчя клієнта після видалення жирових грудочок. Таким чином, пацієнт зможе зорієнтуватися, який варіант своєї зовнішності подобається йому більше, і чи варто взагалі проводити операцію.

Техніка видалення.

При видаленні грудок Біша використовується або внутрішній, або зовнішній доступ до жирових мішечках.

При внутрішньому доступі розріз щоки проводиться зсередини, з ротової порожнини. На слизовій оболонці щоки хірург робить невеликий (1.5-2 см завдовжки) надріз, через який, расслоив м’язи, підтягує капсулу жирового комка, відокремлює її від оточуючих тканин і видаляє частину грудки разом з оболонкою. Повне видалення утворень Біша не рекомендується, інакше особа може прийняти виснажений, постарілий вигляд. На слизову накладають саморассасивающіеся шви. Маніпуляцію проводять на кожній щоці. Зовнішній доступ з розрізом шкіри щоки застосовується тільки в разі поєднання резекції грудок Біша з підтяжкою шкіри, вшиванням виличних імплантатів або іншими пластичними операціями на обличчі.

В якості інструменту хірург може використовувати скальпель (традиційний варіант), ендоскопічне обладнання або лазер (застосовується лише у центрах лазерної хірургії).

Хід ендоскопічного втручання практично не відрізняється від традиційної операції, однак застосування спеціального обладнання мінімально травмує тканини. Розріз на слизовій оболонці зовсім невеликий, після вилущування жирової грудки досить накладення єдиного розсмоктується шва. Ускладнення після операції виникають вкрай рідко. Видалення грудок Біша лазером (не плутати з лазерним ліполізом!) має ряд переваг перед застосуванням інших інструментів. Антисептичну дію лазерного променя гарантовано запобігає інфікуванню операційної рани. Болі пацієнт практично не відчуває. Точність настройки лазера дозволяє отримати абсолютно симетричний овал обличчя. Відновний період, і без того короткий, скорочується за рахунок швидкого загоєння розрізу. Який би інструмент не використовував хірург, операція виконується із застосуванням місцевої анестезії і займає 25-30 хвилин. Загальний внутрішньовенний наркоз застосовується лише в рідкісних випадках, за бажанням пацієнта або при його надмірної психоемоційної збудливості.

Стаціонарне спостереження після цієї нескладної операції не проводиться; в цей же день пацієнт йде додому.

Відновлювальний період.

Після операції, проведеної з внутрішнім доступом, тобто через слизову оболонку щік, відновлення організму відбувається дуже швидко. Весь реабілітаційний період займає близько місяця.

Хірургічне втручання залишає на обличчі набряк. Внаслідок цього щоки пацієнта збільшуються в розмірах. Але це явище тимчасове, набряки мимовільно зникають вже через 2-3 дня. Шви розсмоктуються протягом 5-7 днів, або їх через той же термін знімає хірург.

Для профілактики інфекційних ускладнень пацієнту призначають антибіотики (2 курси по 7 днів з 5-денним перервою). Після лазерного впливу антибактеріальна профілактика не застосовується.

Рекомендації для відновного періоду:

їжа в перші 3 доби допускається тільки рідка (бульйони, рідкі каші та ін), щоб не напружувалися жувальні м’язи. Страви не повинні бути ні гарячими, ні холодними. В наступні 2-3 тижні не можна їсти тверду, гостру, солону їжу. Меню складається з протертих супів, каш, пюре, суфле. М’ясо і рибу можна вживати в сильно розвареному виді. Кожен раз після прийому їжі обов’язкове чищення зубів і полоскання ротової порожнини. Протягом 2-3 тижнів потрібно стежити за своєю мімікою, намагаючись не напружувати лицьові м’язи. Бажано зберігати спокійний вираз обличчя: не гримасувати, не сміятися голосно, не розмовляти довго і тим більше не кричати. Щоб уві сні випадково не зачепити ділянки особи, які зазнали операції, спати потрібно тільки на спині, на високій подушці. Виключити на 2-3 тижні відвідування лазні, басейну, сауни, купання у відкритих водоймах. Замість ванни краще приймати душ. На це ж час скоротити або виключити по можливості фізичні навантаження.

Виконання цих рекомендацій дозволить пацієнтові вже через 2 тижні побачити естетичний ефект операції. Повне загоєння тканин відбудеться 3-5 місяців по тому.

Віддалені наслідки видалення мішків Біша.

мішки щоках

Відео — мішки щоках (Відео)

У прооперованих можуть спостерігатися небажані наслідки, які носять відкладений характер. Модельна запалість щік красива в юності, а в зрілому віці жінку молодить невелика пухкість щік. В 30-40 років у жінок відбуваються гормональні зміни, пов’язані зі старінням, і вони викликають деформацію грудки Біша — щоки злегка втягуються; якщо ж грудки видалені, то ефект буває більш вираженою — щелепа при цьому стає масивніший, ніж могла б бути.

Вартість операції.

На вартість операції з видалення мішечків Біша впливає ряд факторів: методика хірургічного втручання; спосіб знеболювання; обсяг жиру, який потрібно видалити; статус клініки і статус фахівця, який буде оперувати; нарешті, місто, де клініка розташована.

У підсумку ціна резекції грудок Біша коливається в досить широких межах: від 25 000 до 80 000 руб.

«Зірки» і грудки Біша.

Альтернативні методи зменшення щік.

Багатьох пацієнтів цікавить питання, чи можливе видалення грудок Біша без операції. На жаль, ці жирові відкладення видаляються лише хірургічним шляхом.

Однак домогтися ефекту запалих щік можна і іншими способами, не видаляючи утворень Біша. До альтернативних методів відносяться ліпосакція щік і лазерний ліполіз . Обидві методики спрямовані на видалення жиру з підшкірно-жирової клітковини і цілком підходять для пацієнтів з надмірними жировими відкладеннями на щоках. Грудки Біша, розташовані значно глибше, для впливу цих технологій недоступні.

Ліпосакція щік.

Методика зводиться до перекладу жиру в рідкий стан (емульсію) з подальшим вакуумним відсмоктуванням цієї емульсії. Найчастіше застосовується тумесцентная ліпосакція, коли для розрідження жиру використовують розчин Кляйна (суміш лідокаїну, адреналіну і фізрозчину). Ця суміш вводиться підшкірно через голку-канюлю, вставлену в микронадрез.

Розчин Кляйна забезпечує перетворення жиру в емульсію, знеболювання і звуження судин (тобто зменшення крововтрати) в місці маніпуляції. Жирова емульсія видаляється вакуумним відсмоктуванням через ту ж канюлю. Процедура займає 1-2 години. Сліди надрізів на щоках зникають через 1.5-2 місяці.

Недоліком методики є можливе обвисання шкіри там, де жировий прошарок була видалена.

Лазерний ліполіз.

Принцип методу той же, що і при ліпосакції: вакуумне видалення розрідженої жирової клітковини. Однак переклад жиру в емульсію відбувається під впливом нагрівання лазером. Це нагрівання стимулює і синтез в шкірі колагенових волокон. Тонус шкіри відновлюється, обвисання її не відбувається.

Видалення грудок (мішків) Біша: фото ДО і ПІСЛЯ.

Резекція грудки Біша не вважається складною операцією, однак лише досвідчений хірург зможе вдало провести її, не торкнувшись проходять поруч лицьових нервів і видалити абсолютно однакову кількість жиру з правої і лівої щоки, зберігаючи симетрію особи.

Видалення грудок Біша-найлегший шлях до витончених вилицях і вузькому обличчю.

Що може бути миліше, ніж щічки немовляти: такі ніжні, кругленькі, пружні? Ними милуються всі рідні, особливо мами і бабусі. Але як же цих мам і бабусь засмучує, коли вони бачать такі ж круглі щоки у себе самих!

Коментар експерта:

«Дорослішаючи, пухке обличчя стає тонше, витонченіше. На ньому виділяються вилиці , з’являються ямочки на щоках. Але іноді цього не відбувається, і обличчя до глибокої старості може мати круглі інфантильні обриси.

У чому секрет? Головних причин, по суті, всього дві: кругла форма обличчя і надлишковий жир під шкірою.

Але що робити, якщо в мріях ви бачите себе з аристократичним обличчям і тонкими вилицями?

Кругла форма обличчя коригується лицьовими імплантами і акуратним збільшенням підборіддя. Надлишки жиру видаляються в ході ліпосакції особи . Але найпростіший шлях до витончених вилицях починається все-таки з видалення грудочок Біша. Про них ми і поговоримо сьогодні».

Пацієнтка була незадоволена своїм круглим обличчям, асиметрією і недорозвиненням підборіддя. В ході огляду виявлена гіпертрофія грудки Біша, які утяжеляли нижню третину особи, робили її важкої.

Встановлено підборіддя імплант Medpor, частково видалені грудки Біша.

«До» і через 10 днів після ринопластики (хірург Мхитар Мелоян) і видалення грудок Біша (хірург Андрій Іскорнєв). Нижня третина особи витягнулася, пішла тяжкість щік. Обличчя виглядає більш легким і гармонійним.

Фото «до» операції і на 5 день «після».

Видалення грудок Біша, ендопротезування підборіддя імплантом Medpor (США), лазерна ліпосакція підборіддя, стек гілок ліфтинг нижньої третини обличчя. Хірург-Іскорнєв Андрій.

Фото з приватного архіву пацієнтки, «до» і «після» операції з видалення грудок Біша.

Фото з особистого архіву пацієнтки. Хірург: Іскорнєв А. А.

Верхня і нижня трансконьюктивальная блефаропластика. Ліпосакція шиї. Ниткова підтяжка шиї. Видалення грудок Біша. Ботулінотерапія. Контурна пластика губ препаратом Эквио. Хірург: Іскорнєв Андрій.

Що таке жирові грудки Біша.

Візьмемо ті самі пухкі щічки, з яких ми почали. У кожній щоці дитини є особливе жирове тіло. Вони розташовуються між шкірою і слизовою оболонкою щоки і називаються жирові тільця Біша по імені французького анатома Марі Франсуа Біша, першим описав їх.

Малюкові перших місяців життя вони необхідні для того, щоб було легше смоктати материнські груди, а стало бути – повноцінно харчуватися. Дорослій же людині, яка їсть тверду їжу, мішечки Біша абсолютно ні до чого. Тому з віком лицьові тканини збільшуються, а грудочки Біша залишаються колишнього розміру і стають непомітними.

Видалення грудочок Біша – найлегший спосіб зменшити щоки і отримати вилиці.

Це правда. Хоча з віком ці жирові пакети і не збільшуються в розмірах, часто буває достатньо видалити грудочки Біша, щоб досягти ефекту зменшення щік, звузити нижню третину особи, сформувати запалі щоки, підкреслити скуловую частина.

Спочатку ця операція набула поширення у азіатських пацієнтів з округлим овалом обличчя, а потім вже і серед усіх інших пацієнтів з важким обличчям.

Резекція грудок Біша, звичайно, не перетворить кругле обличчя в витягнуте, але скорегувати форму його нижній частині і зробити обличчя візуально молодше їй цілком під силу.

Відео.

Коментар експерта:

«Якщо говорити про протипоказання до видалення грудочок Біша, то почати варто з віку. Проводити таку операцію до 25 років не має сенсу: до цього віку йде природний процес схуднення особи за рахунок зростання його тканин і зменшення жирового прошарку.

Видалення грудок Біша не має сенсу і тоді, коли є надмірна вага або, навпаки, маса тіла значно нижче норми».

Видалення грудочок Біша. Виконав хірург: Васильєв Максим.

Видалення жирових пакетів Біша-хірург Васильєв Максим, риносептопластика-хірург МХІТАР Мелоян.

Видалення грудок Біша у чоловіка. «До» і через 6 місяців після » процедури — фотографія з приватного архіву пацієнта. Хірург: Васильєв Максим.

Видалення жирових грудок Біша. SMAS ліфтинг. Голлівудська підтяжка шиї. Хірург: Іскорнєв А. А.

Резекція грудочок Біша. Хірург: Васильєв Максим.

мішки щоках

Основні показання, за якими лікар пропонує видалити грудки Біша:

жирові відкладення на щоках при відсутності зайвої ваги,

кругла форма обличчя, яку жирові мішки Біша візуально розширюють ще більше,

вікове опущення щік,

поява брилів і глибоких носогубних складок,

словом, всі недоліки зовнішності, для корекції яких потрібно зменшити обсяг щік.

Відкликання.

«У мене пухкенькі щічки були з дитинства, і я весь час чекала і сподівалася, що особа схудне і стане витонченіше. Але нічого подібного не відбувалося. А після 40 мене почав серйозно займати питання, Як позбутися від брилів. І це при тому, що зайвої ваги у мене ні грама (все життя займаюся спортом)!

Максим Васильєв мене оглянув, сказав, що для досягнення бажаного ефекту достатньо буде видалити грудочки Біша. Видаляли під загальним наркозом – під місцевим мені було дуже страшно, не люблю, коли особа чіпають. Після операції перший тиждень мені здавалося, що обличчя стало ще кругліше, ніж було, але вже через три тижні брилі пропали і навіть ямочки на щоках з’явилися – моя давня мрія! Через місяць доктор обіцяє остаточний результат, але я вже і зараз дуже задоволена»!

Що потрібно знати перед операцією, щоб зробити правильний вибір.

Усунення грудок Біша ніяк не впливає на здоров’я.

Щоб прибрати мішечки Біша, операція проводиться під місцевим або загальним наркозом і займає всього 30-40 хвилин.

Доступ до жирових мішечках в щоках здійснюється через невеликі розрізи на внутрішній поверхні щік-так що шрамів і слідів операції можна не боятися.

Для додання особі ідеальної пропорції у пацієнтів старше 45 років видалення жирових пакетів рекомендується виконувати разом зі СМАС підтяжкою.

Часто в ході цієї ж процедури щічний жир не видаляється, а переміщається вище для збільшення обсягу скул.

Як при будь-якій операції, дуже важливо правильно вибрати лікаря. Хірург повинен бути експертом в області естетики обличчя.

Перед ним стоїть завдання не просто «видалити». Прибрати потрібно стільки жирової тканини, скільки це необхідно в кожному конкретному випадку для гармонізації рис обличчя. Тут як ніде справедлива фраза «більше-не означає Краще».

Пластичний хірург повинен мати досвід проведення подібних процедур. Не дивлячись на невелику тривалість, ця операція не є приємною 30-хвилинної прогулянкою. Для її виконання потрібно крайня зосередженість і акуратність. Поруч зі структурами Біша проходять лицьові нерви і протоки слинних залоз. Важливо їх не пошкодити.

Щоб записатися на консультацію пластичного хірурга, телефонуйте за телефонами:

+7 495 723-48-38 , +7 495 989-21-16 в Москві.

+7 843 236-66-66 в Казані.

Або запишіться на прийом онлайн і отримаєте 30% знижку на консультацію!

Якщо ви приймете рішення про видалення структур Біша в «Платінентал», ціна операції буде зменшена на вартість консультації.

Не пропустіть ключові моменти перед операцією!

Мішки в щоках як називається. Плюси і мінуси видалення.

У 1800 році французький вчений-анатом на ім’я М. Біша досліджував жирові відкладення, розташовані між жувальними і щічними м’язами. Звідси і з’явилася назва аномалії, дуже поширеною в естетичній хірургії – мішки Біша. Чи потрібно з ними боротися-цьому буде присвячена дана стаття.

У народі часом подібне явище іменується брилями або «бульдожими щічками». Ближче до 30 років дівчата все частіше звертаються до пластичних хірургів з метою повернути колишню красу і надати обличчю вишуканий і виразний вигляд. У більш зрілому віці недостатньо буде тільки видалення мішків, там потрібно проведення комплексної підтяжки.

Мішки Біша: що це?

Виявляється, ми з ними народжуємося. Немовлятам вони допомагають в процесі смоктання. З часом потреба у видобутку їжі самостійно втрачається і призначення жирових відкладень між м’язами перестає виконувати свої основні функції.

Мішки Біша – це грудки, утворені з жирової тканини, що знаходяться по обидві сторони особи між його поверхневими м’язами і м’язами щік. Нормальний розмір грудки коливається від 2 до 10 мм. Бувають випадки, коли вони збільшені, і це може виникнути:

через запального процесу в щічній області; після пластичної операції на обличчі: зважаючи фізіологічних та індивідуальних особливостей людини.

Зазвичай ближче до 25-27 років мішки Біша стають менше, але не завжди так відбувається. Тоді молоді люди спостерігають припухлості в районі щік, об’ємна нижня частина щоки їх все менше влаштовує. У цей момент вони починають замислюватися про проведення пластичної операції.

Важливо! Видаляти мішки Біша можна тільки в спеціалізованій клініці, під наглядом досвідчених фахівців, де дотримана стерильність.

Протипоказання для операції.

Існує стандартний перелік протипоказань, але також можуть бути індивідуальні причини, які не дозволять проводити операцію. Про них вам повідомить пластичний хірург на первинному прийомі.

Онкологія. Гнійні та інфекційні захворювання. Захворювання крові. Дисплазія сполучної тканини.

Трохи про саму операцію.

мішки щоках

Пластична операція з видалення мішків Біша може бути внутрішньою або зовнішньою, і робиться вона пацієнтам, старше 25 років. До настання цього віку в організмі людини ще відбувається природне формування жирового прошарку, тому припухлості можуть самі зникнути без необхідного хірургічного втручання.

При внутрішньому розрізі слизової оболонки, розмір якого невеликий і становить кілька міліметрів, видалення грудки відбувається через нього. Після операції накладають шви розсмоктуючими нитками, щека фіксується еластичною пов’язкою.

Зовнішня операція проводиться під місцевою анестезією, у виняткових випадках використовується загальний наркоз, до нього хірурги вдаються рідко із-за можливих післяопераційних ускладнень. Тривалість процедури становить 30 хвилин. Після того, як лікар впевниться, що з пацієнтом все в порядку і він може покинути самостійно клініку і дістатися до будинку, то його відпускають.

Важливо! Якщо є індивідуальна непереносимість будь-якого лікарського засобу, про це неодмінно слід повідомити анестезіологу перед проведенням операції.

Сама по собі процедура не несе ніяких ускладнень. Єдине, що може виникнути, так це алергічна реакція на препарат, яким знеболювали оперовану область.

Як готуватися до операції.

Ви все-таки зважилися на видалення мішків Біша? Тоді вам треба знати, що середня вартість даної процедури в хороших клініках коливається від 20 000 до 55 000 рублів. Що ще необхідно знати, щоб правильно підготуватися до операції:

Знайти клініку, де працюють професійні хірурги. Записатися на первинний прийом, на якому пластичний хірург зробить огляд, складе анамнез. Після зробить висновок про доцільність проведення хірургічного втручання. Пройти фахівців, якщо буде потрібно додаткове обстеження і здати аналізи, призначені лікарем. Морально налаштувати себе на позитивний результат. В день операції не використовувати косметичні засоби. А за кілька днів до її проведення виключити з раціону алкоголь, припинити прийом лікарських засобів (за винятком життєво необхідних), по можливості відмовитися від куріння.

Щоб результат, який показаний на фото до і після процедури, не затьмарив пацієнта, то слід пам’ятати і дотримуватися після операції прості рекомендації. Пам’ятку, як поводитися в перший час, вам обов’язково повинен надати лікар клініки, де проводилася операція.

Думки фахівців про видалення мішків Біша.

Існують розхожі точки зору: хто-то нічого страшного в цьому не знаходить, а хтось критично ставиться до проведення подібного роду процедур:

Видалення мішків в молодості може привести до спотворення форми обличчя в зрілому віці. Не виключена поява передчасних зморшок. При наборі загальної маси тіла особа знову дійде, а при втраті воно витягнеться і придбає втомлений і старечий вид.

Відео по темі статті.

Грудки Біша – це щільне скупчення інкапсульованих грудочок, складових жирову тканину щоки, так зване «тіло Біша». Свою назву вони отримали на честь французького фізіолога І анатома Марі Франсуа Ксав’є Біша.

Розташовані вони під виличної кісткою, в самій товщі щоки. Величина цієї жирової грудки досить велика, він може досягати розміру курячого яйця. Достеменно невідомо, для чого вони потрібні нашому обличчю.

У дітей вони тим помітніше, чим молодша дитина. По мірі дорослішання значимість грудочок знижується, тому зменшується і їх розмір. Вірніше, кількість жирової тканини залишається таким же, просто створюється таке враження в порівнянні з ростом інших тканин обличчя. На щоках утворюються ямочки, вилиці проявляються більш рельєфно.

Видалення.

Видалення виробляють, коли у пацієнта:

занадто великі відкладення жиру на щоках; генетично обумовлений круглий тип особи підкреслюється жировими надлишками; пов’язане з віком ослаблення лицьових м’язів призвело до поглиблення носогубних складок і утворення «брилів».

Чи відомо вам, що з допомогою ін’єкцій ботокса в лоб вдається розгладити всі складки за одну процедуру, яка займає не більше півгодини? Читайте докладніше в статті .

Дуже часто у людей викривлення носа, наприклад, після перелому, призводить до викривлення перегородки носа. .

Відео: 3Д ментопластика + видалення грудок Біша.

Показання до операції.

Видалення грудок Біша не є фізіологічною необхідністю. Дані грудочки під шкірою щік – нормальне явище, якого б розміру і форми вони не були.

Протипоказання.

Резекція не рекомендується пацієнтам з нестабільною вагою. Видалити їх можна тільки після того, як вага прийде в норму і стабілізується. Погана згортання крові. Прогресування хронічних хвороб. Захворювання інфекційного характеру.

Як проходить операція.

Операція проводиться найчастіше під загальною анестезією, тому що пацієнтам важко подолати психологічний бар’єр при маніпуляціях на обличчі. Хоча хірург може прийняти рішення прибрати грудки і під місцевим наркозом. На слизовій оболонці щік робляться невеликі (1-2 см) розрізи.

Грудка Біша витягується одним шматком. Потім щока вшивається косметичним швом. Шов захищають дезінфікуючої прокладкою, а зовнішню сторону щоки підтягують еластичною стрічкою.

Вся процедура займає не більше півгодини. Пацієнт, оговтавшись від наркозу, відправляється додому зазвичай в цей же день.

Фото: проведення розрізу для доступу до грудок Біша Фото: видалення грудок і накладення швів.

Чи знаєте ви, що контурна пластика — методика, яка передбачає заповнення зморшок введенням філерів на основі колагену? Рекомендуємо прочитати статтю .

Вам відомо, що ціни на корекцію живота різні, оскільки все залежить від методу і об’єму проведеного втручання? Дивіться фото ліпосакції живота до і після .

Ви помітили сітку зморшок під очима? Адже шкіра навколо очей ніжна і тонка-саме тут проявляються перші вікові зміни. Дізнайтеся які існують методи позбавлення від дрібних зморшок .

Реабілітація та відновлення.

Набряки тканин після операції, як правило, тримаються 2-3 дні. Якщо поглянути на пацієнта до і після операції, то може здатися, що його щоки збільшилися в розмірах. Через 5-8 днів знімають шви. На 2-3 тижні пацієнт повинен звільнити себе від будь-яких фізичних навантажень. Строго протипоказано відвідування сауни, тривале купання. Необхідно дати спокій лицьовим м’язам (не робити гримас, не викривляти обличчя). Спати на ліжку з високим узголів’ям, причому тільки на спині. Пацієнту необхідно дотримуватися рідку дієту. З харчування виключаються продукти, що вимагають ретельного пережовування. Їжа повинна бути не дуже гарячою і не дуже холодною. Після кожного прийому їжі обов’язково полоскання рота дезинфікуючим розчином і чистка зубів. Прийом антибіотиків для запобігання запалення слизових тканин.

Наслідки і ускладнення.

В якості побічного ефекту (вкрай рідко) може розвинутися запалення слизової оболонки щік. Такий результат можливий, якщо в організмі пацієнта до операції був якийсь осередок інфекції, або він пошкодив прооперовану щоку (під час сну, у процесі пережовування їжі, на тренуванні).

Вартість операції багато в чому залежить від кількості віддаленого жиру, способу знеболювання і методики її проведення. Для пацієнтів, які зважилися на видалення, ціна коливається в межах 25-50 тис. рублів.

Де робити операцію по видаленню?

Найкраще, звичайно, звернутися в клініку з хорошою репутацією і до досвідченого фахівця, який має необхідну кваліфікацію. Незважаючи на відносну простоту завдання, невмілі дії малодосвідченого хірурга можуть привести до непоправних наслідків. Він може пошкодити лицьові нерви, виробляючи видалення.

Крім цього, недостатньо кваліфікований фахівець здатний нерівномірно видалити жир з щік, що неминуче призведе до асиметрії особи. Тому, якщо вже ви зважилися на видалення, вартість операції повинна мати не першорядне значення. Вартість процедури залежить і від категорії лікаря, і від статусу клініки, в якій він практикує.

Найбільш ефективним методом усунення зайвої округлості щік є пластична операція, що передбачає видалення жирових грудочок Біша. Але при небажанні вдаватися до таких радикальних методів, поліпшити контури обличчя і зробити щоки більш худими і підтягнутими можна і більш консервативними методами.

Салонні методи.

У салоні краси або в косметичній клініці досвідчені фахівці підберуть найбільш підходящі і ефективні процедури в залежності від індивідуальних особливостей кожного клієнта.

Серед усього різноманіття салонних методик по зменшенню жирового шару в області щік особливо можна виділити:

лімфодренажний масаж; RF-ліфтинг; мезотерапія.

мішки щоках

Лімфодренажний масаж.

Дана процедура спрямована на посилення відтоку лімфи. Завдяки такому впливу, посилюються обмінні процеси, виводяться токсини, йде набряклість, і усуваються надлишки жирових відкладень проблемної області.

Крім усунення грудки Біша і схуднення щік лімфодренажний масаж оздоровлює шкіру і сприяє її омолодженню.

RF-ліфтинг.

RF-ліфтинг або Термоліфтинг впливає на шкіру і підшкірні жирові клітини за допомогою електромагнітних імпульсів. Завдяки такому впливу дана процедура сприяє ефективному спалюванню жирових відкладень проблемної області та одночасної підтяжки шкіри.

Мезотерапія.

Мезотерапія відноситься до ін’єкційних методів впливу. В проблемні ділянки обличчя підшкірно вводиться спеціальний мезококтейль.

Основним компонентом, що входять до його складу є гіалуронова кислота, яка сприяє вироблення еластину і колагену, запускає процеси метаболізму і тим самим сприяє спалюванню жирів в області щік.

Домашні методи.

Домашні способи боротьби з грудками Біша на відміну від салонних способів володіють більшою економічністю і доступністю. Але для досягнення видимого ефекту, при використанні таких методів доведеться витратити більше зусиль і часу.

Схуднення і правильне харчування.

Якщо проблема надмірно округлих щік пов’язана з надлишком ваги, то необхідно звернути увагу на свій раціон і звичний режим дня.

Для ефективного схуднення необхідно дотримуватися таких рекомендацій:

Необхідно стежити за збалансованістю щоденного харчування (калорійність, вміст жирів, білків і вуглеводів, а також наповненість раціону корисними речовинами і мікроелементами). Дотримуватися водний баланс, споживаючи до 3 л води на добу.

Намагатися не передати. Їсти тільки тоді, коли турбує почуття голоду. Дотримуватися правил дробового харчування (їсти часто, але невеликими порціями). Максимально скоротити вживання цукровмісних продуктів і продуктів з додаванням солі. Основну частку раціону повинні складати натуральні продукти, що не зазнали будь-якої обробки (овочі і фрукти). Для насичення організму киснем і посилення обмінних процесів слід більше часу перебувати на свіжому повітрі. Систематично займатися фізичними вправами (у тому числі і застосовуючи такі з них, які здатні впливати на грудки Біша) як спосіб прибрати жир без операції.

При цьому слід пам’ятати, що швидке схуднення, що перевищує 4 кг за місяць, може привести до погіршення загального стану здоров’я і обвисання шкірних покривів.

Масаж.

Масаж області щік активізує мікроциркуляцію кровообігу, тим самим збагачуючи клітини киснем і запускаючи обмінні процеси в проблемній зоні.

Для самостійного виконання, з метою поліпшення контурів обличчя і зменшення грудок Біша, відмінно підійдуть такі види масажу, як:

класичний; із застосуванням махрового рушника.

Класичний.

Класичний масаж області щік передбачає здійснення наступних дій:

На проблемну зону необхідно нанести живильний крем. Рухами, плавно вбиваємо крем, починаючи від підборіддя і закінчуючи близько скроневої зоною. Переходимо до кругових легким пощипуванням щік. Завершуємо процедуру круговими погладжуваннями проблемної області.

Масаж із застосуванням махрового рушника.

Даний спосіб масажу передбачає здійснення наступних дій:

Необхідно підготувати сольовий розчин (1 ч. л. солі на 1 ст. води), або трав’яний настій (1 ст. л. ромашки аптечної на 1 ст. окропу) і махровий рушник. У розчині або настої трав змочується рушник і рухами прикладається до області щелепи і щік. По закінченню процедури на проблемну область наноситься живильний крем.

Зверніть увагу! При проведенні масажу шкіра не повинна піддаватися травмуванню або розтягування.

Лицьова гімнастика.

Лицьова гімнастика або фейсбілдінг, спрямовані на підтяжку контурів обличчя і зміцнення лицьових м’язів.

Усунення грудок Біша за допомогою гімнастики, ефективно підсилює процеси метаболізму проблемної зони, тим самим роблячи обличчя стрункішою і витонченішою.

Зверніть увагу! Лицьову гімнастику рекомендується виконувати на попередньо підготовленій і розігрітій шкірі обличчя. Підготовка до фейсбілдингу має на увазі проведення масажу.

Опис вправ для позбавлення від грудки Біша без операції Час на виконання або кількість повторень Необхідно повільно піднімати і опускати брови, як при здивуванні 5 повторень Виконуються руху бровами почергово 5 повторень Губи розтягуються в усмішці, задіюючи при цьому тільки м’язи щік 3 хв Губи витягуються в «трубочку» і виконуються кругові рухи 2 хв Почергове надування правої і лівої щоки 3 хв Перекочування повітря в роті по круговій траєкторії (ліва щока, верхня губа, права щока, нижня губа) 3 хв Необхідно роздути щоки і максимально зафіксуватися в цьому положенні Від 30 с до 3 хв Губи витягуються в «трубочку» і, зафіксувавши положення, по черзі розспівуються голосні звуки 2 хв Стиснення і розтиснення щелеп 2 хв.

Важливо пам’ятати! Використовуючи гімнастику для особи, що впливає на грудки Біша, як спосіб прибрати щоки без операції необхідно застосовувати повний комплекс вправ і виконувати їх на регулярній основі. Тільки в цьому випадку фейсбілдінг допоможе досягти бажаних результатів.

Маска.

Прибираючи грудки Біша без операції обов’язково необхідно з великою увагою поставитися до догляду за шкірою обличчя. Ефективним засобом послужать маски. Причому можна використовувати як покупні засоби, так і самостійно приготовані.

Блакитна глина.

Глина змішується з водою в рівному співвідношенні і наноситься на обличчя до повного висихання. Відповідно до рекомендацій фахівців, для досягнення видимих результатів таку маску необхідно застосовувати 2 рази на тиждень.

Геркулес і кефір.

Геркулесові пластівці (2 ст. л.) замочуються в 1 ст. кефіру на 20 хв. Отримана маса наноситься на обличчя, і витримується протягом 30 хв. Процедура повторюється 1 раз в 2 дні.

Дріжджова маска.

Дріжджі розлучаються в молоці в співвідношенні 1: 1. Отримана маса наноситься на шкіру щік в 5 шарів, чекаючи висихання кожного перед нанесенням наступного. Повторюється щодня.

Свічки від геморою.

В якості екстреної допомоги від набряклості щік можна скористатися свічками, призначеними для лікування геморою.

Як відомо, до складу препаратів для лікування геморою входять заспокійливі шкірний покрив речовини, сприятливо впливають на зняття набряклості.

Свічка підтоплюється і отримана маса наноситься на шкіру щік на ніч.

Контрастні водні процедури для щік.

Контрастне вплив на шкіру водою сприяє посиленню мікроциркуляції крові, тим самим посилюючи обмін речовин в проблемній зоні і забезпечуючи природне спалювання жирових скупчень.

Таке стресовий температурний вплив на грудки Біша здатне як прибрати без проведення операції надміру виступаючі округлості щік, так і підтягнути шкіру і поліпшити здоровий вигляд обличчя.

Контрастні компреси.

У заздалегідь підготовлену гарячу і холодну воду по черзі опускаються тканинні серветки і прикладаються до області щік.

Для посилення ефекту воду можна замінити трав’яним відваром. Процедура виконується протягом 15-20 хв.

Контрастне умивання.

Грудки Біша. Як прибрати без операції. Як зробити голлівудські вилиці:

Рф ліфтинг обличчя (RF — — як прибрати щоки, мішки під очима, підтягнути підборіддя, омолодити шкіру:

Перед операцією пацієнт проходить необхідні дослідження і здає аналізи. На докладної консультації пластичний хірург з’ясовує особливості організму пацієнта, вивчає області впливу і каже, скільки коштує резекція. Для проведення процедури пацієнту вводиться наркоз.

Вирізати грудки Біша можна двома шляхами:

Розріз у роті — через нього відкачуються жирові відкладення. Розріз зшивається саморозсмоктуючими нитками, які не потрібно знімати. Розріз на обличчі — через невеликий розріз в області щік хірург дістає жир з грудочок і зашиває шкіру.

Не завжди мета пластичного хірурга — видалення зайвого жиру. Він може виконати і його переміщення в зони, де потрібно збільшити обсяг. Операція триває близько півгодини, і в той же день пацієнт може відправитися додому.

Результат видалення грудок Біша (фото до і після)

Показання.

Варто пам’ятати, що мішки Біша — не патологія, і головним показанням для його ліквідації може служити тільки незадоволеність пацієнта своїм виглядом. До пластичного хірурга звертаються люди з наступними косметичними дефектами:

кругле обличчя з великими жировими відкладеннями на щоках , опущення щік, глибокі носогубні складки, важка нижня щелепа з яскраво вираженими брылями.

Плюси і мінуси видалення грудок Біша і реабілітація.

Потрібні грудки Біша і навіщо їх видаляють — частий предмет спору пластичних хірургів.

Думки фахівців розділилися на цей рахунок. Кожен наводить аргументи на свою користь, але рішення приймати все ж пацієнту і його лікаря.

Плюси видалення.

Резекція жирових грудок має свої плюси і мінуси. Серед плюсів виділяють видиме зменшення нижньої частини обличчя , поява точених скул, можна попередити появу носогубних складок і провисань щік з віком, а сама операція проходить швидко і з мінімумом наслідків.

До того ж особливої функції в дорослому організмі мішки не виконують, а лише надають м’якість і округлість особі, що суперечить сучасному стандарту краси.

Мінуси видалення.

Противники корекції називають і мінуси видалення грудочок Біша: по мірі старіння обличчя і так втрачає жировий прошарок, а видалення грудок може прискорити старіння обличчя.

У деяких випадках втрата жирових скупчень на щоках не зупиняє, а, навпаки, провокує провисання шкіри. Ефект від операції на повному обличчі і зовсім може бути відсутнім. Після процедури нижня щелепа може виявитися ширше, що обтяжує і старить обличчя.

При бажанні в інтернеті можна знайти невдалі випадки резекції жирових мішків. Рішення прибрати грудки Біша буде більш ефективно в поєднанні з іншими методами омолодження: корекція скул, ліфтинг щік і підтяжка шиї .

Реабілітаційний період.

Після резекції жирових грудок пацієнт приходить до тями і цього ж дня може піти додому. Лікар дає необхідні рекомендації для якнайшвидшого загоєння і відновлення. Зазвичай досить обмежити навантаження на м’язи обличчя, в тому числі і мімічні, спати на високій подушці, на спині, не перевтомлюватися і скасувати спортивні заняття.

Перші кілька тижнів доведеться переглянути свій раціон: не вживати тверду їжу, яку потрібно довго пережовувати. Не їсти і не пити дуже гарячого і дуже холодного, після кожного прийому їжі рот потрібно прополоскати. Набряки на обличчі залишаться на 2-3 дні, через що багатьом пацієнтам здається, що щоки стали набагато об’ємніше, ніж були до операції.

Шви знімають через 5 днів, якщо матеріал для швів має властивість розсмоктуватися самостійно, то це і зовсім не знадобиться. Перші результати стануть зрозумілі вже через два тижні, а весь ефект від операції проявиться через 2-3 місяці.

Можливі ускладнення.

мішки щоках

Після операції іноді зустрічаються ускладнення у вигляді:

інфікованих розрізів, асиметрія обличчя, запалення слизової оболонки щік.

Як бачимо, завдяки простій технології операції і її малої інвазивності серйозні ускладнення зустрічаються вкрай рідко.

Результат операції.

В результаті операції пацієнт отримує чіткий овал обличчя без обвисань, дотримання пропорцій в особі завдяки зменшенню обсягу його нижньої частини, розгладилися носогубні складки і точені вилиці.

Щоб підтримувати цей результат протягом усього життя, необхідно дотримуватися правильного харчування, стежити за своєю вагою, застосовувати за рекомендацією лікаря різні методики апаратної косметології.

Скільки коштує операція — залежить від типу процедури, виду наркозу та інших особливостей. Чи можна вирізати жирові відкладення на щоках або варто обійтися альтернативними методами — скаже Тільки досвідчений хірург.

Пластична хірургія сьогодні дуже популярна серед людей різного віку і навіть соціальних груп. Так, коригувати свою зовнішність прагнуть не тільки люди публічні, але навіть громадяни самих звичайних, далеко не світських професій. Зараз хочеться розповісти про таку процедуру, як видалення грудок Біша: коли і як проводиться ця операція.

Що це таке?

Спочатку потрібно розібратися з термінологією і дізнатися, про що ж саме буде йти мова. Грудочки Біша — це скупчення жирових мас в порожнині щоки, які формують саме дану частину тіла. Тобто це освіта, яка ховається під шкірним покривом і створює овал обличчя, даючи додатковий обсяг в нижній його частині.

Грудочки Біша названі так на честь вченого, який вперше докладно описав ці формування — французького фізіолога і анатома Марі Франсуа Ксав’є Біша.

Функції грудочок Біша.

Потрібно відзначити, що навіть якщо дані освіти є в тілі людини, вчені досі не змогли зрозуміти, навіщо ж саме вони потрібні. У зв’язку з цим існує кілька версій, завдяки яким пояснюється призначення грудки Біша:

Це особлива прокладка в ротовій порожнині, завдяки якій людина може з найменшими витратами для організму пережовувати їжу. Як і інші жирові відкладення, грудочки Біша захищають обличчя від різного роду травм і пошкоджень. Згідно з останньою версією, головне їх призначення-поліпшення смоктального рефлексу у новонароджених малюків.

Також вчені стверджують, що в дорослому віці дані освіти не грають абсолютно ніякої ролі. Більше того, з роками вони стають все більш помітні, а ближче до поважним років і зовсім можуть напружувати нижню частину щік. Саме тому нерідко люди бажають від них повністю позбутися.

У дітей ж грудки Біша більш помітні, що і надає щічках малюків милу припухлість. З віком ці утворення стають менш видні, так як вони не ростуть разом з іншими тканинами організму. Важливо також відзначити, що якщо людина бажає схуднути, розмір грудок Біша залишиться колишнім. Адже це дуже щільні жирові утворення, які практично не змінюються в розмірах.

Показання до застосування операції.

В яких ситуаціях доктор може призначити видалення грудок Біша? Так, потрібно пам’ятати, що це оперативне втручання, яке в будь-якому випадку позначиться на організмі. Так що до даної процедури потрібно підходити дуже серйозно, зваживши всі плюси і мінуси операції. Найчастіше фахівці процедуру призначають в якості естетичного поліпшення форми особи. Інші показання:

Вікове опущення нижньої частини щоки. Кругла форма обличчя пацієнта, в зв’язку з чим грудочки Біша роблять щоки ще більш округлими. Візуально занадто великі грудки Біша в порівнянні з формами тіла. Також ці утворення можуть прибирати, якщо занадто сильно проявляються носогубні складки. Після операції вигини обличчя стають набагато м’якше.

Також треба відзначити, що перед операцією пацієнту повинні запропонувати послугу особи. В такому випадку людина зможе побачити, як він буде виглядати після процедури, і вирішити, чи влаштовує його такий результат.

Про що потрібно пам’ятати, наважуючись на операцію.

Потрібно відзначити, що операція з видалення грудок Біша — це практично нешкідлива для тіла процедура (якщо не вважати впливу наркозу). Однак попередньо людина повинна знати пару простих нюансів:

Сама операція триває в середньому 35 хвилин. Після неї немає необхідності проводити час в стаціонарі. Під час оперативного втручання може діяти як місцевий, так і загальний наркоз. Після операції розрізи видно не будуть, шрамів також можна не боятися. Про процедуру візуально нічого нагадувати не буде. Видалення грудок Біша може проводитися як повністю, так і частково. Саме тому дуже важливо вибрати хорошого фахівця, який зможе вирішити, скільки жиру потрібно залишити, а скільки — вилучити.

Потрібно також відзначити, що коригувати форму обличчя можна не тільки шляхом повного видалення даних утворень. Переміщення грудочок Біша в скуловую область — ось ще один підвид операції. В такому випадку у людини стануть більш чітко виділятися вилиці. Але, знову ж таки, це вирішує доктор разом з самим пацієнтом ще на кінцевого результату.

Протипоказання до застосування процедури.

В яких випадках лікар може відмовитися від проведення процедури з видалення грудок Біша:

Вік пацієнта до 25 років. Адже грудочки можуть ще зменшуватися самостійно. Проблеми зі здоров’ям: різні хронічні хвороби, запальні процеси. Протипоказанням є цукровий діабет, а також порушення згортання крові. Також лікарі не візьмуться оперувати тих пацієнтів, у яких показники ваги нестабільні.

Підготовка до операції.

Дуже важливо підготуватися до проведення операції з видалення грудок Біша. Так, для цього треба попередньо підготуватися:

Потрібно здати всі необхідні аналізи. Також важливо поговорити з лікарем про можливі ускладнення. При цьому лікар зобов’язаний дізнатися всю інформацію про проблеми зі здоров’ям пацієнта, про його хронічні хвороби та інші нюанси. Важливо також переконатися, що доктор правильно зрозумів, чого від операції чекає пацієнт. Результат після операції хоча і помітний, але корекція особи буде не настільки радикальною, як на це може сподіватися людина.

І ще про що важливо сказати: операція повинна проводитися виключно в медичному закладі, а не в косметичному салоні. Адже в разі ускладнень (хоча вони і виникають вкрай рідко) під рукою потрібно мати все необхідне медичне обладнання.

Трохи про саму операцію.

Як вже стало зрозуміло, видалення грудок Біша проводиться шляхом оперативного втручання. При цьому існує дві основні методики, які на вибір використовують фахівці:

Видаляти освіти можна через внутрішню сторону щоки. Видаляти освіти можна через надріз на зовнішній стороні щоки.

Перша методика найменш небезпечна і малотравматична. Адже розташовуються грудки Біша ближче до внутрішньої сторони щоки. Так, фахівець робить надріз на слизовій оболонці, розшаровує м’язи і витягує грудочку жиру. Після цього накладається найпростіший шов, який через певний відрізок часу просто розсмоктується. Шкоди слизовій оболонці не наноситься абсолютно ніякого. Також цей вид операції не вимагає тривалого процесу відновлення шкірних покривів на обличчі.

Анатомія людини така, що простіше грудки Біша видаляти саме через розрізи на внутрішній стороні щоки. Лікарі можуть пропонувати витягувати ці освіти через зовнішню сторону тільки в разі проведення іншої, паралельної операції. А видалення грудок Біша буде здійснюватися просто в якості додатку. Адже дана методика набагато складніше і травматичніше, процес відновлення тканин після такої процедури більш тривалий і важкий. І є величезний ризик пошкодження нервових закінчень, а також слинних залоз, які розташовані поруч з грудочками.

При цьому важливо також відзначити, що ця операція не вважається пластичною. Адже анатомія обличчя в такому випадку не змінюється. Мета процедури — відкоригувати зовнішність пацієнта.

Післяопераційний період.

Потрібно відзначити, що якщо операція проводилася шляхом надрізу внутрішньої сторони щоки, то відновний процес буде досить-таки швидким і простим. Вже після того, як пацієнт відійде від наркозу, а доктор переконається, що з людиною все в порядку, можна вирушати додому. Перебувати в стаціонарі немає необхідності. Набряки, звичайно ж, будуть. Але вони повністю зникнуть вже на третій день. Якщо доктор не використовував саморозсмоктувальний матеріал, через 7-8 днів потрібно буде під’їхати для того, щоб зняти шви.

Якщо ж видалення грудок Біша було додатковою процедурою до іншої операції, то, швидше за все, процес відновлення не буде таким швидким і легким. В такому випадку потрібно всього лише уважно слухати хірурга і ретельно виконувати всі вказівки лікаря. І тоді все прийде в норму в найкоротші терміни.

Процес відновлення після операції.

Чим же завершується видалення грудок Біша? Відгуки пацієнтів свідчать про те, що процес відновлення зовсім нескладний. Так, на пару тижнів доведеться відмовитися від фізичних навантажень на весь організм і на щелепу в тому числі. Харчуватися доведеться в перший час тільки рідкою їжею, далі потрібно буде уникати страв, які вимагають ретельного пережовування. Температура їжі повинна бути виключно середньою. Потрібно уникати гарячої або холодної їжі. Також важливо підтримувати гігієну порожнини рота після їжі чистити зуби або хоча б полоскати рот.

Ліків доктор призначати не буде. Ось тільки може прописати препарати, які допоможуть попередити виникнення запалень на внутрішній стороні щоки.

Важливі нюанси, про які потрібно знати і пам’ятати.

Про що ще потрібно знати, наважуючись на видалення грудок Біша? До і після операції зовнішність людини не дуже буде відрізнятися. Хоча ці і заберуться, овал обличчя зміниться не настільки істотно. Зовнішність тільки лише відкоригується. Так що чекати чогось наднового в образі не варто.

Скільки коштує видалення грудок Біша? Ціна процедури може бути різною, проте варіюється в межах 300-500 доларів. Якщо ж клініка або салон краси пропонує занижену ціну, варто засумніватися: чи все тут в порядку. В такому випадку потрібно перевірити репутацію установи і всі документи доктора, який буде проводити операцію.

Припухлості на вилицях (малярні мішки): причини і методи лікування.

Від віку і спадковості мало кому вдавалося піти. І навіть якщо ви постійно доглядаєте за своїм обличчям, вікові зміни все одно дають про себе знати, як і властиві від народження анатомічні особливості. Наприклад, припухлості на вилицях, які називають малярськими мішками або суфами. Вони можуть проявитися навіть в юному віці, але зазвичай чітко позначаються на обличчі з 30-40 років. У публікації поговоримо про причини утворення малярних мішків і про методи їх усунення.

Причини припухлостей на вилицях.

Існує помилкова думка, що поява припухлостей на вилицях викликано неправильним доглядом. І людині починають давати різні поради – походити на масаж, використовувати дорогі креми і так далі. Але насправді, виличні грижі, що проявляються у вигляді невеликих дугоподібних мішечків на вилицях-проблема, скоріше, косметична.

Одна з найчастіших причин появи набряків на вилицях – спадкова схильність. Серед інших можливих причин фахівці називають гравітаційне опущення м’яких тканин обличчя. Характерна особливість суфов – наявність чітко вираженої межі. Нижня частина виличної грижі стосується нососкуловой борозни. Тому жирова тканина не сповзає повністю вниз.

У числі інших потенційних причин, що викликають появу малярних мішків, виступає вік. Справа в тому, що в юності виличні грижі не так помітні через пружної шкіри на обличчі і великого обсягу жирової тканини, що знаходиться в області скул. З віком шкіра втрачає тургор, починає обвисати, жирова тканина поступово зміщується. З цієї причини в області скул спостерігається збільшення обсягу підшкірного жиру, а між століттям і щокою починає чітко проглядатися рельєфна набряклість.

Косметологічні методи боротьби з малярськими мішками.

мішки щоках

Для усунення неприємного явища жінки зазвичай звертаються до косметолога. І це правильно, адже через незнання можна завдати ще більшої шкоди своїй шкірі. Що радять фахівці? У числі методів, що дають непогані результати в боротьбі з суфами, можна відзначити наступні:

Лімфордренажний масаж найбільш ефективний для усунення припухлостей у молодих пацієнтів. Ультразвукова підтяжка дозволяє зміцнити структуру шкіри, підтягти обвислі ділянки на обличчі, в тому числі малярні мішки на вилицях. Вплив за допомогою радіочастот використовується для значно виражених мішків і припухлостей, але результат не стійкий. Ін’єкції «Дипроспана». Процедура проводиться досвідченими фахівцями, які вводять гормональний препарат точно в жировий мішок. Метод спірний, тому що в результаті припухлості усуваються в повному обсязі, і можливе виникнення алергічних реакцій. Стек гілок ліфтинг. В область скул під шкіру вводяться полідіаксанонові нитки. Це допомагає трохи підкоригувати проблему, але без особливого ефекту. Процедура зазвичай призначається в профілактичних цілях, щоб не допустити подальше збільшення наявних виличних гриж. Застосування філерів. Спеціальні гелі вводяться підшкірно в природну складку між малярським мішком і щокою. Процедура досить небезпечна і вимагає від фахівця дуже акуратних і грамотних дій. Іноді використовуються гель на основі гіалуронової кислоти. Ліпосакція. Процедура має на увазі видалення надлишків жирової тканини через шкірні проколи. Відразу є помітний результат, але повністю проблема не усувається і через час мішки з’являються знову. Дарсонвалізація. Апарат «Дарсонваль» дозволяє за допомогою мікрострумів вивести зайву рідину і розщепити жирові скупчення в суфах. З метою усунення малярних мішків на вилицях використовується спеціальна насадка для обличчя «грибок». Процедуру можна проводити і самостійно вдома, апарат є у продажу і користуватися ним не складає особливих труднощів, головне — дотримуватися інструкції.

Як проходить процедура лікування набряків на вилицях (малярних мішків) ін’єкційним методом в косметологічному центрі можна подивитися у відео:

Видалення виличних мішків методами пластичної хірургії.

Радикальними методами для видалення виличних мішків користується Пластична хірургія. Операційні методики дають більш стійкий результат. У число методів, використовуваних пластичними хірургами, входять:

Блефаропластика – повноцінна хірургічна операція, яку проводять на нижньому столітті. Операційним шляхом можна позбутися від малярних мішків назавжди. Операція проводиться під місцевою анестезією. Відновлювальний період триває не більше 2-х тижнів. Софтлифтинг. При операційному втручанні використовуються інноваційні гелі з більш рідкою структурою. Вони вводяться в більш глибокі шари тканини на відміну від філерів, використовуваних косметологами. Препарат після введення не прощупується пальцями. Чик-ліфтинг (Cheek lift) – інноваційна процедура, що допомагає комплексно вирішити проблему середньої зони обличчя. Являє собою одночасну блефаропластику і ендоскопічну підтяжку скул і щік з використанням фіксаторів Эндотин (Endotine). Чик-ліфтинг сприяє природному омолодженню всієї середньої зони обличчя, піднімаючи щічно-скуловую область і куточки губ і прибираючи «слізні борозни». Процедура допоможе кардинально вирішити проблему набряклості на вилицях.

Народна медицина проти мішків під очима і на вилицях.

Якщо вас турбують синці під очима і виличні грижі, можна спробувати привести обличчя в нормальний стан народними засобами. Звичайно, при цьому не потрібно чекати надприродних результатів, повністю проблему можна тільки методами пластичної хірургії. Але зробити шкіру більш пружною цілком можна і в домашніх умовах. Пропонуємо добірку перевірених рецептів народної медицини, компреси і маски для відводу зайвої рідини з тканин на обличчі:

Картопляний компрес . Взяти 1 сиру картоплину і подрібнити її на тертці. Масу прикласти на область скул і набряклі ділянки під очима і потримати її на обличчі 20 хвилин. Компрес запобігає появі зморшок. Огіркова маска . Огірок нарізати тонкими кружечками і прикласти їх до набряків. Час впливу від 20 хвилин до 40 хвилин. Молочний компрес . Візьміть шматки марлі або ватяні диски і намочіть їх в холодному молоці. Потім прикладіть їх до проблемних ділянок особи. Молоко може замінити йогурт або кисле молоко. Компрес потрібно тримати 10-15 хвилин. Вітамінний компрес . Непогано справляється з синцями під очима і малярськими мішками Вітамін Е, використовуваний зовнішньо. Для цього візьміть 1 чайну ложку води і додайте кілька крапель вітаміну Е з ампули. Просочіть вітамінним розчином ватяні диски і прикладіть їх на вилиці і область під очима на 10-15 хвилин.

Зменшити набряклість на вилицях допоможуть косметичні патчі (пластирі). Однак Китайський протинабряковий засіб дає короткостроковий ефект.

Іноді виличні мішки складаються не тільки з жирової тканини, але і скопилася в них зайвої рідини. В цьому випадку ефективним виявиться використання сечогінних засобів .

Для зменшення припухлостей на вилицях можна скористатися і готовими аптечними препаратами « «Троксевазином», гепариновой маззю та іншими. Гелі та мазі від набряків використовуйте з обережністю, зробивши попередній тест на чутливість і алергічні реакції. Ці препарати добре усувають набряклість, повертають особі свіжий вигляд. Уникайте наносити препарати занадто близько до очей.

Аптечний препарат «Солкосерил», який використовується в косметології як засіб від зморшок, здатний зменшити припухлості на вилицях. Наносити препарат слід рухами кінчиків пальців, тонким шаром, тільки на область малярних мішків.

На закінчення.

Малярні мішки – явище неприємне, на їх усунення потрібен час. Зменшити розмір припухлостей на вилицях можливо домашніми способами за допомогою народних рецептів і салонними процедурами, а усунути повністю можна тільки вдавшись до методів пластичної хірургії. Не забувайте, що здоровий спосіб життя, правильне харчування і грамотний домашній догляд допоможуть зберегти молодість вашого особи як можна довше.

Це відео недоступне.

Черга перегляду.

Черга.

Видалити все відключити.

YouTube Premium.

Малярні мішки на вилицях з’єднані як прибрати?👍❗️ТОП-процедур❗️.

Хочете зберегти це відео?

Поскаржитися.

Поскаржитися на відео?

Виконайте вхід, щоб повідомити про неприйнятний вміст.

Сподобалося?

Не сподобалося?

мішки щоках

Текст відео.

Малярні мішки? Як усунути малярні мішки під очима мішки на вилицях? Процедуру пілінг проводить доктор-косметолог Андрій Селеверстов в https://anacosmo.ua/.

Переходь️https://bit.ly/2RKZ9ly або дзвони нам: (044)333 83 39 осіб щоб записатися на процедуру.

Таймінг: 0: 21 малярні мішки-що це? 0:41 Малярні мішки під очима: причини виникнення 2:01 Як прибрати набряклість і приховати мішки: методи косметології 2:56 Мезотерапія та малярні мішки на вилицях, 3:16 Вікові мішки під очима 4:31 Жировий прошарок, як прибрати вікові мішки під очима 5:11 Як позбутися мішків під очима: Альтера.

Яка процедура єдина з косметологічних не маскує, а усуває проблему малярних мішків на кілька років — апарат! Про це ви дізнаєтеся у відео!

Малярні мішки-одне з найважчих завдань, з якими стикається косметолог або пластичний хірург. У разі малярних мішків надійного 100% кошти, що вирішує цю проблему раз і назавжди не існує. Доктор клініки » АНА-КОСМО дерматолог-косметолог Андрій Селеверстов розповідає про те, як прибрати малярні мішки.

Боротьба з малярськими мішками полягає в тому, щоб прибрати жирову тканину без операції! Головні завдання косметолога: ✔️зменшити в об’ємі малярні мішки ✔️зробити шкіру в зоні малярного мішка щільною, тобто стимулювати вироблення колагену в шкірі. ⠀

«Видалення грудок Біша — безглузда операція!» — стверджує пластичний хірург.

Популярна серед зірок і простих дівчат операція з видалення грудок Біша не просто неефективна , але небезпечна і загрожує незворотними наслідками. Якщо тобі її пропонують, твій лікар відстав від життя!

Cosmo рекомендує.

Улюблена модель спідниці головних світових модниць: кращі варіанти на цю зиму.

Одягнутися в стилі Коко Шанель: 8 елегантних речей, які зараз в моді.

« Якщо не знати історію медицини , то інтерес до видалення грудок Біша міг би дивувати. Але було кровопускання , лікування ртуттю , лоботомія в терапії депресії… Життєві сили відновлювали ректальним курінням.

У 21 столітті тренди поширюються вірусно , через instagram: різонули щічку , і ось перед нами світська левиця з точеними вилицями і сексуальним особою леді вамп.

Насправді після видалення грудок Біша особа змінюється максимум у 20 дівчат з 100, у тих, у кого дійсно гіпертрофований обсяг жирової клітковини. У решти 80 спрацьовує плацебо: „Я зробила це“ виявляється достатнім , щоб бути задоволеною.

Жирові „пастки“: що робити , якщо схуднути не допомагають ні фітнес , ні дієта?

З точки зору естетики показань до видалення грудок Біша немає і бути не може. Це безглузде втручання , таке ж , як видаляти 8-е і 7-е зуби , щоб виділити вилиці.

В арсеналі пластичного хірурга взагалі цієї операції немає , вона залишилася в підручниках 20 століття. Ми зайняті більш осмисленими питаннями , наприклад , як зберегти молодість і зробити це максимально ефективно з мінімальним навантаженням на організм. Але надрізати і витягти грудочки жиру з щік однозначно простіше , ніж провести сучасну малоінвазивну і ефективну операцію. Тому комусь вигідно називати нісенітницю «зоряною процедурою». Не треба роками спеціалізуватися , освоювати сучасні техніки — досить навчитися вирізати грудки Біша , назватися пластичним хірургом і почати прийом.

Професійний пластичний хірург ніколи не запропонує вам просто позбутися жирової тканини. Він знайде спосіб її ефективно застосувати для об’ємної пластики тих же скул , або груди , або стегон , або при віковому опущенні овалу обличчя. Він знає також , що через 5-7 років після видалення грудок Біша по центру щоки сформуються протиприродні мімічні зморшки. Передбаченого природою грудки жирової тканини там більше немає , і шкіра починає „затягуватися“ немов у воронку на місце колишнього грудки Біша. Ми називаємо це „бабусин провал“, тому що подібні зміни відбуваються у літніх людей , у яких щока западає під вилицю з-за відсутності власних зубів.

Грудка Біша формується ще в дитинстві. Знайоме бажання посмикати „пупса“ за щічку? Але пупс підростає , і йому здається , що обличчя кругле, некрасиве і немодне. Вираз дитячої наївності хочеться замінити на модні запалі щоки. Але якщо пупс потерпить пару років, щоки гармонізуються природним чином. А жир, що залишився, стане в нагоді.

Наприклад, після 40 років, коли середня зона обличчя втрачає обсяг, через що зникає чіткість контуру обличчя. Заповнити його власними жировими тканинами пацієнта раціональніше , ніж штучно створеними наповнювачами або імплантами. Немає ризику відторгнення , алергічних реакцій і неприємних побічних ефектів. На цьому засновані методи фетграфтінга і ліпоскульптури.

Що ж роблять зірки , у яких ідеальні вилиці , не утворюється ніяких провалів , і при цьому досягається ефект „трохи втягнутою“ щоки? Точно не видалення грудок Біша.

Без розрізу , крізь шкірний прокол , найтонші силіконові нитки вводяться під шкіру і „заякориваются“ в ній. Простягнувши їх , захоплюються куточки губ , тому виходять завзято підняті куточки губ , і трохи запалі щока ( за рахунок натягу ниток) і підкреслена висока скула , так як нитка піднімає тканини вгору. Ефект досягається без видалення чого-небудь , і природний стан тканин теж не змінюється, рубців або будь-яких слідів корекції не залишається. Операція не впливає на міміку-обличчя зберігає живий людський вигляд. Ефект зберігається від 3 до 5 років , але його можна і прибрати , видаливши нитки , і посилити , знову підтягнувши через цей термін. Звичайно , маніпуляція складна і вимагає додаткової спеціалізації лікаря».

Дякуємо клініці високої естетичної медицини Dr. Scherer за допомогу в підготовці матеріалу.

Грудки Біша – що це таке і як від них позбутися?

Грудки Біша – що це таке? На обличчі малюка пухкі щічки виглядають зворушливо. Але ні на кожному дорослому обличчі вони настільки ж привабливі.

Щоб досягти чітких обрисів особи, багато жінок дотримуються жорсткі дієти, прагнуть скинути зайві кілограми, але форма щік від цього не змінюється. Чому вони залишаються округлими? Виною всьому-грудки Біша.

Що таке грудки Біша і звідки вони беруться?

Грудки Біша – це жирові відкладення, в оточенні капсульної оболонки. Вони знаходяться в глибині дерми під лицьовими м’язами, в проміжку між нижньою щелепою і вилицями.

Першим їх описав анатом Біша з Франції, на його прізвище вони і отримали назву.

Всього таких грудок на обличчі людини два, по одному на кожній щоці. Вони складаються з трьох часточок, сконцентрованих навколо протоки привушної залози, що секретує слину. Візуально вони округлюють нижню частину овалу обличчя.

У ранньому дитинстві грудки Біша допомагають дитині смоктати і жувати. При цьому вони підтримують тонус щоки знижують м’язове тертя. Також вони захищають лицьові нерви і мімічні м’язи.

Їх легко можна розглянути на обличчі маленької дитини. Людина росте, і грудки Біша з часом стають йому не потрібні. Ці жирові утворення не ростуть, але і не пропадають.

Коли людина досягає похилого віку, вони опускаються вниз і формують складки шкіри в області нижньої щелепи. Зрілих дам об’ємні щоки і широка нижня частина обличчя візуально можуть старіти.

Видаляти грудки біша чи ні?

Ці жирові утворення не є проявом будь-якого захворювання. Це норма. Але розміри і форма відкладень у кожної людини можуть бути різними.

Якщо у одних людей особа практично не змінюється, У інших з віком його риси тоншають, а вилиці загострюються.

Якщо візуально пухкі щічки вам не заважають, до хірурга звертатися не варто!

У першому випадку щоки продовжують залишатися повними, як в дитячому віці.

Спроби схуднути ніяк на них не впливають, тому що жир, з якого складаються грудки Біша, дуже щільний і не розсмоктується навіть тоді, коли сама людина сильно втрачає у вазі.

Тому пацієнтам, які бажають змінити форму круглого овалу обличчя, позбутися пухких щік і придбати виступаючі вилиці, пропонують операцію, що дозволяє ліквідувати грудки Біша.

Це оперативне втручання відноситься до естетичної, але не до пластичної хірургії, так як не зачіпає анатомічна будова особи.

Зірки, які видалили грудки Біша.

Багато зірок вже видалили грудки Біша, що помітно змінило їх зовнішність. Це:

Вікторія Бекхем; Дженніфер Еністон; Демі Мур; Дженніфер Лопес; Анджеліна Джолі; Наталі Портман; Меган Фокс.

Ви можете порівняти, як ці голлівудські діви виглядали до операції, і як їх образ перетворився зараз, глянув на фото до і після операції з видалення грудок Біша.

фото до і після, Вікторія Бекхем, Дженніфер Аністон, Демі Мур, Дженніфер Лопес.

Кому необхідна операція?

Показання до такого хірургічного втручання тільки одне – бажання пацієнтки змінити свою зовнішність. Особливо, якщо невеликий естетичний дефект доставляє їй серйозні психологічні проблеми.

Оперативне втручання ефективне, якщо:

у пацієнтки круглий овал обличчя поєднується з жировими утвореннями в області щік; у жінки з віком опустилися нижні частини щік і утворилися некрасиві шкірні складки; у пацієнтки дрібні риси обличчя, а грудки Біша дуже великі; у жінки різко виділяється носогубний трикутник.

Якщо проводиться підтяжка обличчя або ліпосакція щік і підборіддя, грудки Біша часто додатково січуть.

У деяких випадках утворення жиру не ліквідують, а передислокують вище, під виличні кістки, щоб занадто виснажене обличчя стало об’ємним. Така операція називається пластикою грудок Біша.

Техніки при видаленні грудок Біша.

Як проводять видалення грудок Біша? На це питання не завадило б отримати відповідь до того, як лягати на операційний стіл.

Така операція відноситься до малотравматичних хірургічних маніпуляцій.

Ліквідацію грудок Біша можна здійснювати під місцевим знеболенням. У рідкісних випадках – під загальним наркозом.

Нерідко вона поєднується з іншими операціями в області особи, наприклад, з впровадженням виличних протезів.

Вибір хірургічної техніки при висіченні грудок Біша визначається особистими особливостями кожного пацієнта.

В залежності від бажаного ефекту, пластичний хірург приймає рішення, чи слід скористатися однією хірургічною технікою або скомбінувати кілька методик.

Операція з видалення грудок Біша може робитися двома способами:

класичним методом; за допомогою ендоскопічної апаратури.

Оскільки жирові утворення розташовуються між шкірою і слизовою оболонкою щоки, до них можуть бути такі виходи:

Внутрішній. Розрізається слизова оболонка щоки протягом близько двох сантиметрів з боку порожнини рота. При цьому розшаровуються м’язи, лікар підтягує жирові грудочки, відшаровує їх від прилеглих тканин і уривається заодно з оболонкою. Зовнішній. Лікар позбавляє пацієнтку від жирових відкладень через розріз на шкірі. Цей спосіб краще в тих випадках, коли видалення грудок Біша є доповненням до іншого пластичного хірургічного втручання на обличчі.

Варто зазначити, що для видалення грудок Біша може застосовуватися не просто скальпель, а лазерний промінь.

Така процедура іменується бішектомією. Вона менш травматична, людина швидше відновлюється після операції, так як лазер моментально запаює судини.

Скільки саме січуть надлишків жиру-вирішує лікар, виходячи з бажань пацієнта і особливостей овалу обличчя.

Як вже говорилося, іноді хірург не витягує жир, а переміщує його в область скул, що надати їм додатковий об’єм. Після проведення хірургічної маніпуляції на розріз накладається косметичний шов.

В результаті естетичної маніпуляції з видалення грудок Біша пацієнт отримує:

зменшення обсягу щік, помітне схуднення нижньої частини обличчя; освіта чіткої лінії виражених скул; формування чітких контурів овалу обличчя, ліквідацію його «опущення» і ефекту оплывших щік.

Для жінок зрілого віку ефект такого хірургічного втручання рівнозначний результатами кругової підтяжки обличчя. Грудки Біша ліквідують тільки один раз, повторних операцій не потрібно.

фото до і після, Меган Фокс.

Питання-відповідь.

мішки щоках

Навіщо потрібні грудки Біша?

Яка анестезія використовується під час операції?

Які мінуси видалення грудок?

Як протікає відновлювальний період?

Після видалення грудок Біша пацієнт, після виходу з наркозу, вже в цей же день може відправлятися додому.

Набряк на обличчі протримається кілька днів, тому якийсь час щоки можуть виглядати навіть ширше, ніж до проведення операції.

Шви знімаються, приблизно, через 7 днів, якщо не використовувався матеріал, який розсмоктується самостійно.

Як і після будь-якого хірургічного втручання, пацієнтам потрібно:

скасувати фізичне навантаження, приблизно, на три тижні; виключити відвідування лазні; уникати тривалого купання; не перевантажувати м’язи обличчя (кричати, сміятися, гримасувати.); спати на високій подушці (це допоможе уникнути набряклості) на спині.

Після висічення грудок Біша особливі вимоги пред’являються до меню пацієнта.

У перші три дні після операції йому показана виключно рідка їжа, наступні кілька тижнів треба буде уникати продуктів, які потребують в посиленому пережовуванні.

Продукти не повинні бути холодними або гарячими.

Краще, щоб страви були середньої температури. Після кожної трапези необхідно чистити зуби і ретельно полоскати рот.

Додатково лікар призначить курс антибактеріальної терапії, щоб запобігти запалення лицьових тканин.

Оцінити ефект від естетичної операції можна буде через два тижні, коли зійдуть набряки. Завершений вигляд особа придбає, приблизно через півроку, після того, як тканини цілком заживуть і осядуть.

Протипоказання і можливі ускладнення.

Операція з видалення грудок Біша має ряд протипоказань.

Протипоказання молодий вік (до 25 років). До цього часу лицьові кістки продовжують рости, і грудки Біша можуть зменшиться самі собою. Надмірно худе обличчя з витонченим жировим шаром. Відхилення маси тіла від норми більше, ніж на 1/4. Планування зміни маси тіла (збільшення у вазі або схуднення). Операція проводиться тільки в тому випадку, якщо у пацієнтки стабільну вагу. Запальні процеси в області шиї, обличчя або ротової порожнини (стоматит, гингевит). Гострі вірусні респіраторні та інфекційні захворювання. Цукровий діабет. Стабільно підвищений артеріальний тиск. Захворювання серцево-судинної системи, інфаркт міокарда. Хвороби кровотворної системи. Деякі психічні і нервові захворювання (психози, епілепсія). Наявність онкологічного процесу в області слизової щоки.

Перед тим, як приступити до операції попросіть лікаря клініки провести комп’ютерне моделювання особи. В цьому випадку ви дізнаєтеся, як буде виглядати особа після видалення грудок Біша. Тоді ви зможете визначитися, яка зовнішність вам більше підходить, і чи потрібно взагалі піддавати себе хірургічному втручанню.

Імовірність розвитку ускладнень майже відсутня. Іноді можливий запальний процес на внутрішній поверхні щік, якщо у пацієнта в організмі ще до операції були вогнища запалення або слизова була травмована.

Проте, варто подумати про можливі негативні наслідки-таких, як:

алергія на анестезуючу речовину; ймовірність ушкодження нерва (всі маніпуляції проводяться в безпосередній близькості від лицьових нервів); оніміння нижньої частини обличчя або щік; зморщування шкіри; поява небажаних западин на щоках; скупчення згорнулася крові під шкірою; скупчення рідини; асиметричний ефект, якщо жир з різних щік видалений нерівномірно.

фото до і після, Наталі Портман.

Вартість видалення грудок Біша.

Витрати на операцію по видаленню грудок Біша будуть залежати від кількості видаляється жиру, індивідуальних особливостей особи пацієнта, використовуваної щелепно-лицьовим хірургом методики і способу анестезії.

Середня вартість видалення грудок Біша в Москві і Пітері варіюється від 17 тисяч до 125 тисяч рублів.

Як і у випадку з будь-якими іншими хірургічними втручаннями, ця сума може змінюватися в залежності від статусу і затребуваності лікаря і центру естетичної хірургії.

У провінційних містах ціни на аналогічні процедури, як правило, нижче.

Не економте на операції, а вибирайте перевіреного фахівця!

Вартість операції в клініках Москви.

Клініка Вартість Евклаз Від 17000 рублів Альгіда 20 тис. рублів СМ-пластика, центр пластичної хірургії 30 тис. рублів Дека Клініка 40-50 тис. рублів Платінентал, міжнародний хірургічний центр 99-125 тис. рублів.

Як прибрати грудки Біша, не вдаючись до хірургічного втручання?

мішки щоках

Зверніть увагу на вправи, що зміцнюють серце і судини (кардіо). Такі навантаження можуть сприяти втраті ваги, в тому числі і в області щік. Рівень жиру почне знижуватися, і, можливо, це допоможе.

Але, багато чого буде визначатися генетичними показниками. Разом з цим, можна полоскати рот теплим розчином солоної води.

Така процедура сприятиме виведенню рідини з області щік, тим самим зменшуючи їх обсяг.

Відомо кілька способів, як домогтися ефекту «запалих» щік без операції:

Допомогти знизити кількість жирових відкладень в нижній частині щік можуть прості фізичні вправи. На боротьбу з цією проблемою спрямовані також інші малоінвазивні маніпуляції пластичної хірургії. Наповнювачі м’яких тканин можуть завуалювати повні щоки. Лікарі прогрівають щоки і підборіддя з наповнювачами в м’яких тканинах, в результаті щічки виглядають не такими пухкими. У боротьбі з грудками Біша допоможе правильне харчування і нормалізація водно-сольового обміну. Тому бажано виключити з харчування солодощі, копченості і солоності, а також за день випити не менше 2,5 літрів води. Овочі та фрукти повинні складати більше половини денного меню. Ще одна важлива процедура, що допомагає придбати чіткий контур обличчя, красиві вилиці і «запалі щоки» — це масаж. Він сприяє підтяжки м’язів обличчя, покращує стан і тонус шкіри, стимулює циркуляцію крові. Добре допомагають впоратися із зайвими жировими відкладеннями в області щік комплекси вправ для особи. Досить приділяти такій гімнастиці в день не більше 15 хвилин. РФ-ліфтинг-це альтернатива хірургічному втручанню по видаленню грудок Біша. Це ліпосакція за допомогою лазера, в результаті якої жировий прошарок видаляється, а шкіра підтягується. Це салонна маніпуляція, яка проводиться в кілька сеансів.

Потрібно розуміти, що особливого результату домогтися не вийде. Справа в тому, що грудки Біша відрізняються від звичайної жирової тканини.

Всі наведені нехірургічні методи здатні тільки поліпшити ситуацію, але позбутися від цих грудочок повністю вправами, схудненням і іншими подібними способами неможливо.

Якщо ви бажаєте зменшити щоки без операції, а за допомогою дієт і фізичних вправ, звертайтеся за консультацією до професійного дієтолога і фітнес тренеру, який спеціалізується саме на зменшення жирового прошарку (частіше для змагань з бодібілдингу).

фото до і після, Анджеліна Джолі.

Думка експерта.

Ельза Бородіна.

пластичний хірург.

Грудки біша практично перестали видаляти. Справа в тому, що ефект від такої операції сумнівний. Крім цього, у віддаленій перспективі у пацієнтів, видалити грудки біша, спостерігаються більш виражені поверхневі зморшки і носогубна складка. Краще перерозподілити жир (грудку Біша) у верхню честь скул, але не видаляти.

Анна Аваліані.

практикуючий косметолог.

Операція з вирізання грудок Біша має сумнівну ефективність, так як часто особливої різниці на фото до і після Немає. Думаю, що таке втручання може бути доповненням якоїсь більш складної пластики. Крім цього, раджу звернути увагу на косметологічні процедури, які допоможуть зменшити ці грудки. Це міостимуляція мускулатури обличчя, мезотерапія, РФ-ліфтинг. Також варто переглянути своє харчування, можна скористатися эндермологическим масажем.

Елісон Понтій.

пластичний хірург.

Дані грудочки додають припухлості особі. Їх ліквідація додає елегантності, стають більш вираженими вилиці. Найчастіше з бажанням видалити грудки Біша до нас приходять дівчата у віці 20-25 років. Жінкам після 40 ця операція є тільки доповненням до загальної підтяжки обличчя. Справа в тому, що з віком знижується тонус, тому стає небезпечно проводити таке втручання. В іншому випадку жінка буде виглядати виснажено.

Відкликання.

ОЛЕНА:

«Зробила операцію. Спочатку було боляче, доводилося знеболюючі ковтати. Набряк по початку наростав, з п’ятого для після видалення тільки почав йти і рот більш менш нормально відкриватися. Зараз ефектом дуже досить. Нарешті отримала вузьке обличчя, таке, яке завжди хотіла.»

ТАМАРА:

«Бачу результат, щоки впадають, трохи нижче вух. Особа не таке округле, як раніше. Всі незручності з жуванням, відкриванням рота і больовими відчуттями, які в перші дні після операції відчуваєш, це дрібниця, порівняно з тим, що мрія здійснилася! Величезне спасибі хірургам.»

ВІКТОРІЯ:

«Після операції щоки зменшилися мінімально, я, взагалі-то, коли на стіл лягала, розраховувала на більше. Реальний результат побачила тільки, коли хірург видалив мені жувальні м’язи. Щоки, дійсно, впали. Ніяких ускладнень не було.»

ТЕТЯНА:

«Я видаляла грудки біша, після хірургічного втручання був невеликий набряк, але сама операція не страшна, відчуваю себе добре, після операції, правда, була в невеликому трансі. Але через два тижні вже ефект, що треба!»

ВАЛЕРІЯ:

мішки щоках

«Операція нормально пройшла. Ні страху, ні болю не відчула. Та й вид нічого, майже відразу. Цього ж дня вже була на роботі. Зараз результат на обличчя-від хом’ячих щік позбулася. Дякую лікарям!»

Таким чином, операція з видалення грудок Біша не гарантують жінці нову форму овалу обличчя, а тільки делікатно коригують лінію щік і скул, надаючи вигляду легкість і якийсь аристократизм. Чи варто звертатися до хірурга, вирішувати тільки вам!

Навіщо видаляють грудки Біша і який ефект варто очікувати після операції.

Питання схуднення вважається «хворим» для багатьох. Найскладніше не Скинути масу зайвих кілограмів, а зменшити обсяги окремих областей. Щоки є саме такою проблемною зоною. Складність вирішення завдання часто криється в анатомічних особливостях організму. Тут присутні особливі освіти: грудки Біша. Прибрати їх вийде тільки хірургічним шляхом. Чи треба це виконувати, кожен вирішує самостійно. У молодому віці — питання спірне, але зовнішня картинка посилюється з роками.

Що це таке.

Об’ємні щоки — це не тільки жирова тканина, рівномірно розподілена під шкірою. Під вилицею, ближче до центру щоки, розташоване особливе утворення, зване грудкою Біша. Це скупчення жирових клітин, зібране в щільну капсулу. Величина грудочок у різних людей може варіювати. У когось освіту за розмірами подібно перепелиному яйцю, У інших-курячому. Це індивідуальна особливість.

Чим більше грудки в товщі щік, тим повніше виглядає обличчя. З віком жировий пакет опускається, посилюючи проблему формування брилів.

Грудки Біша отримали назву на честь дослідника, французького фахівця фізіології і анатомії. Навіщо жирове утворення потрібно особі людини, вчені тільки припускають. Грудки виконують роль амортизатора. Жирові мішки оберігають мускулатуру, нерви від пошкоджень, полегшують процес жування. Найбільша потреба в грудках спостерігається у немовлят. З віком обсяг жирових пакетів не збільшується.

Показання до видалення.

Фізіологічної потреби до видалення грудок Біша не виникає. Це виключно естетична необхідність. Маніпуляція популярна у знаменитостей. Зірки прагнуть домогтися яскравої рельєфності особи, отримати виразні контури. Лікарі радять розглянути можливість хірургічного видалення жирових мішечків коли у пацієнта:

надлишок жирової тканини в області щік; кругла форма обличчя, обумовлена особливостями будови; вікове ослаблення тканин, м’язів, позначається птозными явищами; сформовані яскраві носогубні складки, брилі.

Необхідність операції визначить хірург. Лікар зіставляє зовнішню картину з можливістю отримання сприятливого результату. Замислюватися про операцію можна і в 20-25 років. Найбільш часто втручання виконують жінки в 30-35 років, коли видно вікові зміни, але ситуацію ще можуть врятувати незначні зміни. У чоловіків процедура не отримала широкого визнання. Видаляти грудки Біша не рекомендують після 40 років. Можливі негативні зміни зовнішності, що посилюють проблеми старіння.

Ефективність операції.

Видалення грудок Біша сприяє зовнішньому омолодженню, гармонізації обличчя. Ось чому проводять процедуру:

помітно знижується обсяг щік; яскравіше окреслюються вилиці; зменшується вираженість носогубних складок, брилів; змінюється форма обличчя.

Важливий момент! Для досягнення вираженого ефекту ліфтингу видалення грудок Біша виконують в поєднанні з підтяжкою середньої, нижньої третини обличчя. Пластику виконують при вираженій дії старості.

Чи потрібна підготовка.

Операція з видалення грудок Біша вважається простим втручанням. На попередній консультації лікар збирає анамнез, стверджується в можливості проведення маніпуляції. Довгої, виснажливої підготовки до операції зазвичай не потрібно.

За 2-3 тижні обов’язково виключають:

шкідливі звички (алкоголь, куріння); ліки (особливо антикоагулянти, гормони); різні процедури (ботокс, ліполітікі).

На операцію треба з’явитися в хорошому самопочутті. Обов’язково попередньо провести санацію ротової порожнини, виключити будь-які респіраторні захворювання. Важливо перед маніпуляцією виключити активізацію вірусу герпесу.

Етапи операції.

Процес видалення грудок Біша вважається малоінвазивним. Виконувати втручання можна під місцевим знеболенням. Вид анестезії визначається індивідуально. Багато пацієнтів не наважуються на маніпуляцію в області обличчя без загального наркозу. Хоча втручання схоже з процесом видалення зуба.

Хірург виконує знезараження на внутрішній поверхні щоки, робить мініатюрний розріз слизової оболонки в зоні розташування грудок (1-2 см). Жировий кулька витягується повністю або по частинах. Можлива часткова резекція грудок Біша. Часто процедуру виконують лазером. Цілісність щоки заповнюють косметичним швом. Місце розрізу дезінфікують, шов закривають спеціальною прокладкою. Шкіру із зовнішнього боку закріплюють еластичною стрічкою. При виконанні втручання в поєднанні з іншими маніпуляціями доступ до грудок Біша відкривається через загальний розріз із зовнішнього боку щоки.

Операція триває 20-30 хвилин. Лікар стежить за станом пацієнта, чекає припинення дії анестезії. Відсутність небажаних наслідків дозволяє відпустити клієнта додому для реабілітації. Попередньо лікар розповідає про нюанси відновлення, призначає контрольне відвідування.

Фото до і після.

Зірки видалили грудки Біша.

Реабілітація.

З огляду на те, що маніпуляція виконується на внутрішній поверхні щоки, зовнішність після втручання змінюється незначним чином. Можливе виникнення набряку, який зробить щоки візуально більше. Це тимчасове явище. Через 2-3 дні, при дотриманні всіх рекомендацій хірурга, одутлість зникне.

Серйозні обмеження накладаються на дії, що вимагають участі ротової порожнини. Рекомендується вживання м’якої їжі, нездатної травмувати тканини в зоні шва. Обов’язково регулярне дезінфікуюче полоскання, обережна чистка зубів. Важливо стежити за термічним відповідністю їжі. Заборонено вживання надмірно холодної або гарячої їжі, напоїв.

Хірург часто призначає прийом антибіотиків для профілактики запалень. Через 5-10 днів знімають шви, якщо використовувалися нерассасивающіеся нитки. В період реабілітації важливо дотримуватися обмеження. Не можна:

фізично напружуватися; відвідувати сауну, басейн, приймати гарячу ванну або душ; перевантажувати лицьові м’язи (обмежити міміку); спати на животі або боці; довго перебувати в громадських місцях, багато розмовляти, цілуватися.

Більшість обмежень лікар знімає або послаблює через 10-14 днів. У цей же період вийде оцінити перші досягнення. Особа набуває нового рельєфу. Результат операції постійний. Нові грудки Біша не утворюються. Шрами після операції не видно. Скільки протримається естетичний ефект сказати складно. Часто старість швидко нівелює позитивний результат, потрібні інші підтримують зміни.

Вартість процедури.

Ціна операції залежить від індивідуальних особливостей організму, виконуваної анестезії, кваліфікації лікаря. Вартість втручання рідко перевищує 50 тис. руб. Середня ціна маніпуляції коливається в межах 15-30 тис. руб. Пацієнтам не рекомендується економити, звертаючись до практикантів. Незалежно від невисокої складності втручання, невірно виконана маніпуляція може привести до серйозних негативних наслідків. Тому треба серйозно підходити до вибору місця, де проводити процедуру.

Побічний ефект.

Головною післяопераційною небезпекою вважається розвиток інфекції. Це виникає в результаті порушення стерильності під час маніпуляції, в період реабілітації. Шви розташовуються в делікатній зоні, пошкодження можливо необережними діями.

Загроза запалення збільшується, якщо перед операцією існував деструктивний процес в організмі.

Як ускладнення при неправильному виконанні операції називають пошкодження лицьового нерва. Явище зустрічається рідко. Найчастіше пацієнти спостерігають асиметрію через нерівномірне видалення грудочок.

Іноді клієнти пластичних хірургів отримують результат, що не задовольняє їх очікування. Це істотно псує враження від маніпуляції.

Противники видалення грудок Біша стверджують, що втручання призводить до западання щік, надалі вікові зміни змінюють обличчя більшою мірою. В результаті маніпуляції може виникнути надлишок шкіри, який утворює складки. Виправити результат, отримавши колишній вигляд, без радикальних втручань не вдасться.

Протипоказання.

Видаляти грудочки Біша не рекомендується пацієнтам, часто змінюють вагу. Велика ймовірність, що маніпуляція негативно позначиться на зовнішності. Відмовитися від видалення доведеться при:

порушення згортання крові; загостренні хронічних захворювань; інфекційних, запальних процесах в організмі; онкології, аутоімунних розладах; проблеми з судинами, кров’ю, серцем; рецидиві герпесу; респіраторних захворюваннях; вагітності, лактації.

Відкласти маніпуляцію бажано при менструації, будь-яких деструктивних процесах в ротовій порожнині.

Плюси і мінуси.

Видалення грудочок Біша, як будь-який хірургічний вплив, має безліч протипоказань. Після процедури не виключені ускладнення.

Результат операції не завжди виправдовує очікування. Можлива зміна особи в негативну сторону, посилення вікових змін. Негативний ефект не піддається корекції. Це мінуси видалення грудок Біша.

Позитивною стороною втручання визнають вдале формування рельєфів особи. У більшості випадків вирішуються естетичні, вікові проблеми.

Маніпуляція вважається простою, реабілітація займає мінімальний час. Процедура має невисоку вартість, вдало поєднується з іншими хірургічними втручаннями на обличчі. Це плюси видалення грудок Біша.

Альтернативні способи.

мішки щоках

Повністю прибрати мішечки Біша вийде виключно хірургічним шляхом. Альтернативні способи допоможуть лише зменшити розмір жирових відкладень, знизити обсяг щік. Для цього можна нормалізувати харчування, виконувати кардіотренування, відвідувати сауну, робити масаж, ліполітичні маски. У салоні косметолог запропонує:

лімфодренажні техніки масажу; термічний апаратний вплив; мезотерапію ліполітиками.

У домашніх умовах рекомендується освоїти фейсбілдінг. Виконання вправ дозволяє ефективно знизити обсяг щік. Самостійно вийде освоїти масаж ложками або інші результативні техніки. Звернення до косметолога допоможе заволодіти ефективною стратегією для успішного досягнення мети. Хоча видалити грудку повністю не вийде.

Думка фахівців-косметологів.

Лікарі побоюються відправляти пацієнтів на операцію з видалення грудок Біша. Косметологи попереджають про можливі наслідки, частіше розвиваються після 40-50 років. Деякі лікарі ігнорують ці побоювання, стверджують про ефективність втручання.

Косметолог впевнений в ефективності методики.

Косметолог не бачить сенсу в маніпуляції.

Косметолог негативно ставиться до операції, пропонує альтернативні способи.

Відгуки пацієнтів.

Ставлення до операції у пацієнтів Різне. Деякі задоволені результатами, радять не боятися, користуватися послугами хірургів. Багато пацієнтів бояться виконувати маніпуляцію, прислухаючись до думки косметологів. Іноді відгуки про маніпуляції набувають негативний характер після отримання невдалих результатів. Ті, хто видаляв грудочки кажуть, що після процедури обвисли або запали щоки, з’явилися глибокі складки.

Пацієнтка не ризикує виконувати операцію, шукає альтернативні способи.

Пацієнтка задоволена результатом операції.

Пацієнтка засмучена результатом операції.

Корисні відео.

Грудки Біша-чи варто їх видаляти? Кришталева І. Е. пластичний хірург.

Грудочки Біш: як прибрати без операції.

Що таке грудочки (грудки), Біша?

Це особливі освіти, які розташовуються під вилицею, ближче до центру щоки з кожного боку особи. Вони являють собою скупчення жирових клітин, зібране в щільну капсулу. Свою назву грудочки отримали завдяки відкриттю французького анатома і фізіолога Марі Франсуа Ксав’є Біша.

У даних утворень розрізняють три частки — передню, середню і задню. Передня частка оточує вивідна протока привушної слинної залози; середня частка займає проміжне положення між передньою і задньою, розташовуючись над верхньою щелепою і значно редуцируясь у міру дорослішання людини; задня частка спрямовується від подглазничной борозни і скроневої м’язи до верхнього краю нижньої щелепи і, далі, до гілки нижньої щелепи.

Величина грудочок у різних людей може варіювати. У когось освіту за розмірами подібно перепелиному яйцю, У інших-курячому. Чим більше грудки в товщі щік, тим повніше виглядає обличчя. Це індивідуальна особливість.

Навіщо щічні грудочки потрібні людині?

Щічки як у немовляти! Володарям пухких щічок не раз доводилося чути цей вислів, яке одні можуть прийняти за комплімент, а інші — і образиться. Повні щічки у маленьких дітей роблять саме грудочки Біша. Існує кілька точок зору про те, яку роль відіграють грудочки Біша. Вважається, що дані освіти відіграють важливу роль при ссанні і жуванні, особливо у немовлят. На користь цієї гіпотези говорить те, що грудочки піддаються значному зворотному розвитку в міру дорослішання організму. Також передбачається, що жирові тіла забезпечують ковзання м’язів, полегшуючи акт жування. Крім цього вважається, що грудочки Біша забезпечують амортизуючу захисну функцію, захищаючи чутливі м’язи обличчя від травмування.

Деяких людей, особливо дівчат, в юності сильно дратують кругленькі щічки. Адже вони мріють мати точену зовнішність як у голлівудських зірок.

Чи потрібно прибирати грудочки Біша за допомогою операції?

Ще кілька років тому бажаючим змінити форму круглого овалу обличчя, позбутися пухких щік і придбати виступаючі вилиці, пропонували операцію, що дозволяє ліквідувати грудки Біша.

Однак оперативне втручання сьогодні застосовується все рідше і рідше. Деякі пластичні хірурги навіть називають таку операцію безглуздою. «Популярна серед зірок і звичайних дівчат операція з видалення грудок Біша не просто неефективна, але небезпечна і загрожує незворотними наслідками. Грудочки Біша є «стратегічним запасом нашої молодості. Виправдано їх видалення тільки у пацієнток з вираженим об’ємом підшкірно-жирової клітковини. При інших морфотипах це призводить до прискореного процесу формування брылей (втрати чіткості лінії нижньощелепної дуги),» — такої точки зору дотримується частина пластичних хірургів.

Таким чином після хірургічного видалення грудок Біша особа змінюється максимум у 20 дівчат з 100, у тих, у кого дійсно гіпертрофований обсяг жирової клітковини. У решти 80 спрацьовує плацебо: вони зробили операцію, тому вселяють собі думку про те, що вони задоволені результатом.

Але через 5-7 років після видалення грудок Біша по центру щоки сформуються протиприродні мімічні зморшки. Передбаченого природою грудки жирової тканини там більше немає, і шкіра починає затягуватися немов у воронку на місце колишнього грудки Біша. Це буде аналогічно так званому бабусину провалу, коли у літніх людей щока западає під вилицю через відсутність власних зубів.

Як прибрати грудочки Біша без операції?

Що ж роблять голлівудські зірки, у яких ідеальні вилиці, не утворюється ніяких провалів, і при цьому досягається ефект трохи втягнутою щоки? Точно не видаляють грудочки Біша.

Самі передові сьогодні технології підтяжки контурів обличчя-це Альтера-терапія і нитковий ліфтинг.

Круговий ліфтинг Альтера.

Процедуру Альтера-терапія роблять на апараті Альтера Систем, який створений міжнародною компанією Merz Aesthetics. Апарат схвалений FDA (Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США). Сьогодні він — єдиний у світі, що працює за принципом пластичної хірургії. Глибокий ліфтинг апаратом Альтера Систем включає в себе підтяжку шкіри, підшкірно-жирової клітковини, мімічних м’язів, колагенових і еластинових волокон. Така підтяжка дає виражений і довгостроковий ефект омолодження.

З допомогою Альтера-терапії можна досягти ліфтингу і ущільнення шкіри обличчя, шиї і декольте, а також скорегувати зморшки. Іншими словами досягається багаторівневий ефект ліфтингу або кругової підтяжки і повного омолодження шкіри шляхом розгладження зморшок. Таке поєднання унікальне!

Апарат Альтера — ультразвуковий. Його сфокусований ультразвук має можливість проникати на глибину 4-4,5 мм. Це рівень SMAS – поверхневої м’язово-апоневротичної системи. Вона розташовується під шкірою і пов’язана з нею в єдиний каркас. Коли м’язи скорочуються, вони тягнуть за собою і шкіру. В результаті з роками з’являються провисання і глибокі заломи. Пластичні хірурги, які роблять кругову підтяжку, січуть тканини якраз на рівні SMAS.

Принцип дії Альтера-терапії полягає в наступному: за допомогою безпечного впливу датчика з мікро-сфокусованим ультразвуком на різні шари шкіри відбувається їх точковий нагрів. Коли температура в шкірі і підшкірно-жировій клітковині підвищується, відбувається ущільнення колагенових волокон і сполучної тканини жирових прошарків. Шкіра починає підтягуватися.

А для того, щоб ефект вийшов природним і довгим, в шкірі починається внутрішній процес оновлення. При проведенні процедури Альтера-терапії доставка енергії мікро-сфокусованого ультразвуку здійснюється на точну глибину і при температурі, що стимулює зростання нових, молодих колагену і еластину замість старих. Поверхня шкіри при цьому не пошкоджується.

У апарату Альтера Систем є абсолютно унікальна запатентована система візуального контролю — «глибоке бачення» (DeepSee). Завдяки їй, лікар може бачити тканини на глибині до 8 мм. Такий контроль допомагає підібрати оптимальну глибину впливу і уникнути ненавмисного пошкодження структур. Крім того, здійснюється контроль належного контакту датчика апарату з поверхнею шкіри, що значно знижує ризики розвитку небажаних явищ.

Яскравий контраст між тим, якою шкіра була, і якою стала після обробки апаратом Альтера, помітний відразу ж після закінчення процедури. Але найцікавіше починається потім. День у день шкіра буде виглядати більш молодою, свіжою, пружною. Такий ефект перетворення може тривати 2-3 місяці, а у деяких пацієнтів займати до півроку! Але зате потім зовнішність пацієнта зміниться кардинально: він скине від 10 до 20 років!

І не потрібно ніяких операцій, щоб підтягнути шкіру! Результат після Альтера-терапії зберігається протягом 3 і більше років.

Стек гілок ліфтинг.

мішки щоках

Без розрізу, крізь шкірний прокол, найтонші нитки вводяться під шкіру і фіксуються в ній. Простягнувши їх, захоплюються куточки губ, тому виходять завзято підняті губки і трохи запалі щока (за рахунок натягу ниток), а такжеподчеркнутая висока скула, так як нитка піднімає тканини вгору. Ефект досягається без видалення чого-небудь, і природний стан тканин теж не змінюється. Рубців або будь-яких слідів корекції не залишається. Операція не впливає на міміку-обличчя зберігає живий людський вигляд.

Ефект зберігається від 3 до 5 років, але його можна і прибрати, видаливши нитки, і посилити, поставивши ще нитки. Крім цього, майже у всіх сучасних ниток є функція омолодження. Іншими словами, вони складаються з матеріалів, що запускають в шкірі утворення молодого колагену. Наприклад, полімолочна кислота у французьких нитках Резорбліфт (Resorblift) саме такою функцією володіє.

Полімолочна кислота повністю розсмоктується і виводиться з організму протягом 9-12 місяців. Але за цей час, перебуваючи всередині організму, вона надає омолоджуючу дію, активізуючи оновлення шкіри і сповільнюючи процес старіння. Крім цього, клітини шкіри починають активно виробляти новий власний колаген, що підвищує пружність шкіри.

Таким чином домогтися більш витончених контурів особи можна (і потрібно) без хірургічного впливу. Відмінно впораються з цим завданням Альтера і нитки. А яку технологію віддати перевагу, вирішить лікуючий лікар, проаналізувавши анатомімію обличчя і індивідуальний тип старіння шкіри.

Ненавиджу себе. Як прибрати мішки на вилицях, які взагалі-то бувають тільки у людей похилого віку, а у мене з дитинства?

Знаєте, з віком з’являються такі старечі кишені, це не «мішки під очима», а саме на верхній третині щік. А я цю гидоту бачу на своєму обличчі стільки, скільки себе пам’ятаю. Можливо, дали про себе знати монголоїдне коріння. Здоров’я в нормі, гелями для повік користуюся вже років 5, сплю добре, набряків немає. Робила лімфодренажні масажі — толку 0. За моїми відчуттями, там не рідина, а саме м’яз. Ослаблена м’яз і все. Як її скорегувати?

Експерти Woman.ru.

Дізнайся думку експерта з твоєї теми.

Спиридонова Надія Вікторівна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Рибаков Данило Олександрович.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Анастасія Сергіївна Шихалєєва.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Наталія Маратовна Рожнова.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Дяченко Олена Володимирівна.

Психолог, Гештальт-терапевт в навчанні. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Невзорова Софія Ігорівна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

мішки щоках

Антакова Любов Миколаївна.

Психолог, Консультант. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Катерина Денисова.

Психолог, Медичний психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Олена Артюх.

Психолог, Консультант. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Кузьмін Іван Іванович.

Лікар-психотерапевт, Супервізор. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Не знаю. У мене щось подібне. Я через незнання думала ботокс ставити, але косметолог подивилася мене добре, сказала, що зморшок взагалі немає і перевірила, що овал не тече, загалом, сказала, що це така будова обличчя і нічого тут не поробиш. Але я все одно заспокоїтися не можу. У дівчинки з роботи грижі під очима від недосипу, прибиратимуть хірургічним шляхом. Але раз у вас з дитинства, то навряд чи..

Блефаропластика нижньої повіки. Те, що ви називаєте мішками — це грижа нижньої повіки.

Не хочу тему створювати, запитаю тут. А у мене такі безглузді западини на щоках (не знаю як вони називаються). Дівчата ще їх тінями темними малюють, тому що це модно. А мені здається, страх божий, як скелет. Як позбутися або хоча б макіяжем замаскувати. Я думаю, ви зрозуміли, про що я.

ну якщо у вас це з дитинства мені здається можна усунути тільки хірургічним методом.

Автор, які ще мішки на вилицях? Можна фото,щоб об’єктивно оцінити ,а то не дуже зрозуміло.

прискуловой відтік? масажем можна зменшити.

Схожі теми.

угу, зрозуміло про що автор. у мене теж невеликий натяк на них є.мабуть дійсно щось монголоїдне, тому що у мене ще й очі вузькі і розкосі, при загальній блондинистості=)) це будова особи таке, нічого не поробиш. у однієї знайомої татарки взагалі дуже сильно помітні, причому вони у неї все життя.дійсно сильно додають віку. мені здається що це можна виправити операцією, але не ботоксом. проконсультуйтеся у хорошого пластичного хірурга, а не у косметолога.

Автор, які ще мішки на вилицях? Можна фото,щоб об’єктивно оцінити ,а то не дуже зрозуміло.

А у мене все життя по дві глибоких зморшки під очима, яких навіть у бабусь немає. Плюс верхні нерухомі повіки сильно опустились. І те й інше дісталося у спадок від тата. Моя мрія зробити пластику століття, але ефект адже не вічний, а мені тільки 34 роки.

я роблю так: притискаю мізинчики до зовнішніх куточках очей і міцно заплющую. роблю це 15раз поспіль щовечора і ранку. прискуловые почали підтягуватися.

Драстуйте! Мене з дитсадка мучать мішки на вилицях. Харчуюся нормально, майже не п’ю. Не курю. Навіть не знаю, до окму звернутися і що перевірити, щоб виявити, що лікувати, щоб вони исчесзи.

[Ні це зовсім не грижа! Це виличної мішок!

Я колола перлайн для вирівнювання об’єму на вилицях, мішки стало менше видно але до кінця не пройшли. сама мрію від них назавжди позбутися дуже складна операція для видалення. (я живу в Пермі і у нас цього не роблять. блефаропласта не допоможе адже на скільки я розумію у вас набряки на вилицях а не на нижніх століттях.

у мене такі ж мішки намітилися жахливі,роблю масаж обличчя масажером,поки ефекту немає,але може ще все попереду:)читала що це можливо сигнал про захворюваннях сечового міхура:(

Швидше за все,дівчатка,це спадкове.Дивлюся свої фото,де мені 3 роки,і навіть на товстому дитячому обличчі помітні ці гидоти.Ось так і живу з цією»красою»вже 40 років.Називаються вони- «виличні грижі», прибираються тільки пластикою.Зовнішній вигляд псують жахливо.Скільки себе пам’ятаю, всі запитують: — у тебе нирки може хворі?Нирки то у мене здорові, у мене і дід і папашка були з такими ж прикрасами.А вже куди мені діватися?Проти природи не попреш.

дівчатка,від масажера особи все таки з’явився ефект-обличчя схудло а з ним і ці мішки зменшилися,всім рекомендую-підтягує овал,дуже здорово-звичайний простий самий вібромасажер(у мене оріфлейм) А те що спадкові це точно-я теж зараз дивлюся на свою доньку 2 років і бачу що навіть у неї є маленькі припухлості,будова бачити таке.

Троксевазин дав результат! )) ставилася скептично, 2 рази намазала і виличні набряки зменшилися, почервоніння і відчуття тяжкості пішло,але до лікаря все ж сходіть » нирки перевірте!)

Дівчатка,любі,кохані,любите себе. Так,ми особливі. У нас є цей ньюансик на обличчі. Я теж з цією проблемою де тільки не була,але рішення проблеми поки не знайшла.Пропоную просто прийняти себе такими,які ми є. Люди сприймають нас такими,якими ми самі бачимо себе. ))))

Я не хочу миритися цей жах мене переслідує. мені робили що то туди, через якийсь час прямо посередині цієї припухлості утворилася вм’ятина, це було жахливо. у підсумку через якийсь час знову налилося(((біда прям. Може фото хто небудь своє кинути обідном і тому ж мова йде?

Я теж мрію позбутися цих «гриж», теж ношу їх з дитинства. Блефароплатстику нижніх повік зробила, але це зовсім інша проблема. Як мені лікар пояснив, тут потрібно робити розрізи у вух, і звідти прибирати грижі на вилицях. Операція більш серйозна, ніж блефаропластика, швидше вже на кругову підтяжку схоже. Поки не зважилася. Добре б хто-небудь простіше спосіб підказав.

Дівчатка я в дзеркало не можу виглядати із за цих гриж, вони в мене з’явилися в 19 років і з кожним роком все помітніше, якщо дивитися на них в дзеркало з низу вгору схожа на алкашку, а якщо піднімати особа менш помітні, але вони є і це жахливим, що ж робити, дуже спотворює обличчя!((((

А які чудові фотографії виходять! Страшно дивитися, соромно показати. Якщо ж хто-небудь «спостережливий» ще скаже: «ніфіга у тебе мішки», а якщо ще хто небудь підтримає «але..ніфіга..».

грижі і виличні мішки-різні речі. виличні прибираються гімнастикою по Ді Маджіо. сама прибрала. працювати повинні скроневі і очні м’язи. це складно, але реально.

грижі і виличні мішки-різні речі. виличні прибираються гімнастикою по Ді Маджіо. сама прибрала. працювати повинні скроневі і очні м’язи. це складно, але реально.

А скільки за часом ви робили цю гімнастику? Кожен день? Через скільки стали видно результати?

А ви не скажіть, які саме вправи з Керол Мадджіо ви робили? по книзі? по відео?

А ви не скажіть, які саме вправи з Керол Мадджіо ви робили? по книзі? по відео?

нагуглила в інеті книги.

І по книзі всі вправи для цих місць робити?

Троксевазин дав результат! )) ставилася скептично, 2 рази намазала і виличні набряки зменшилися, почервоніння і відчуття тяжкості пішло,але до лікаря все ж сходіть » нирки перевірте!)

Автор на цю тему повно інформації в інтернеті. Ось одна зі статей на цю тему: Чому виникають виличні мішки? Виличні, конституційної особливістю і часто проявляються вже в молодому віці. у азіатської раси. Виличні мішки заповнені жировий кордон з’єднанням нососкуловую перемички, що йде півколом відокремлює виличну область від області щоки. Як і інші ретенційні зв’язки, вона виконує важливу задачу ≈ утримує жирові тканини обличчя, не дає В молодості, коли обсяг жиру в області вилиць і щік досить великий і розподілений рівномірно, а тонус шкіри досить хороший, борозна не так помітна. Однак з роками жирова тканина під нижньою повікою зміщується вниз, відтягує шкіру і нависає над зв’язкою. У свою чергу жир під зв’язкою теж ╚сповзає╩ вниз. Послаблюється і провисає сама зв’язка. В результаті межа віко-щека Сполучених Штатів стає дуже помітною. Як правило, в цьому випадку наших пацієнтів турбують дві речі. По-перше, сама межа ≈ нососкуловая борозна, яка занадто кидається в очі. По-друге, кількість жиру в виличної області з часом він починає набрякати, збільшуватися в обсязі і зміщується до низу. А так як з роками тонус шкіри теж знижується, борозна продовжує поглиблюватися. Оскільки цей процес багатокомпонентний (не обумовлений тільки розтягуванням шкіри), він вимагає комплексного рішення. Які рецепти в цьому сенсі можна знайти в «Інтернеті» і як до них ставитися?

Спосіб 1: Ін’єкції Дипроспану. ╚Один хірург мені робив уколи дипроспана, розводив сильно. В принципі діє. Минуло 2 тижні, набряки зменшилися візуально на 1/3, і сама борозна візуально виглядає не такою довгою. Ін’єкції Дипроспану, дійсно, можуть бути показані для боротьби зі виличними грижами, але. досить молодим людям. Дипроспан ЕНЦ це гормональний препарат, що використовується пластичними хірургами для боротьби з гіпертрофічними післяопераційними рубцями. Що він робить в нашому випадку? Грубо кажучи, він ╚з’їдає╩ тканина ≈ спричиняє її деградацію, зменшує обсяг. В результаті ╚наплив╩ над складкою зменшується. Хвилястість рельєфу, яка так не подобається людям, нівелюється. Однак застосовувати цей метод потрібно вкрай акуратно! По-перше, у людей з віком обсяг тканини і так зменшується, а дипроспан може стоншити її ще більше. По-друге, при неправильно підібраній дозі препарат разом з зменшенням обсягу жиру може спровокувати виникнення нерівностей рельєфу цієї області. Результати подібних помилок виглядають жахливо! Спосіб 2: Ліпосакція. Дівчата, підкажіть, а ліпосакція тут не використовується?╩ Використовується микролипосакция. Однак цей метод частіше застосовують в поєднанні з іншими операціями на обличчі ведучим блефаропластикою нижніх повік (через прокол в круговому м’язі ока), при пластиці середньої зони обличчя, SMAS-ліфтингу обличчя та інших втручаннях. Подібно ін’єкцій дипроспана микролипосакция також прибирає обсяг жиру в виличної області, не даючи йому нависати над складкою. Крім того, що дуже важливо, ще й призводить до його ущільнення. Ліпосакція з’єднань досить травматичний вплив. Як будь-яка травма, вона викликає фіброз, утворення сполучної тканини в місці дії. В результаті жир стає менш пухким, не так притягує воду і набрякає.

Спосіб 3: Термалифтинг. Перепробував масу мазюкалок для очей (століття, вилиць), ходив на фізіопроцедури, масажі, LPG, мікроструми та інше, що не допомагало нічого. Вони, може, і ставали трохи непомітніше, але потім поверталися в початковий стан. ╩. Ці методи, дійсно, прибирають набряк, але потім він знову повертається. Серед косметологічних методів в цьому випадку певною мірою допомагає термаліфтинг: вплив RF-енергії, різних лазерів. Що робить Термоліфтинг? По-перше, він ущільнює жирову тканину виличної області, робить її менш пухкою, і вона не так набирає воду. По-друге, зміцнює і підтягує шкіру, скорочуючи розтягнуті з віком колагенові волокна. В результаті шкіра щільніше прилягає до підлягає тканин, краще утримує обсяг жиру, як би ╚тягне╩ грижу. В результаті вирівнюється рельєф середньої зони особи.Спосіб 3: Термалифтинг. Перепробував масу мазюкалок для очей (століття, вилиць), ходив на фізіопроцедури, масажі, LPG, мікроструми та інше, що не допомагало нічого. Вони, може, і ставали трохи непомітніше, але потім поверталися в початковий стан. ╩. Ці методи, дійсно, прибирають набряк, але потім він знову повертається. Серед косметологічних методів в цьому випадку певною мірою допомагає термаліфтинг: вплив RF-енергії, різних лазерів. Що робить Термоліфтинг? По-перше, він ущільнює жирову тканину виличної області, робить її менш пухкою, і вона не так набирає воду. По-друге, зміцнює і підтягує шкіру, скорочуючи розтягнуті з віком колагенові волокна. В результаті шкіра щільніше прилягає до підлягає тканин, краще утримує обсяг жиру, як би ╚тягне╩ грижу. В результаті вирівнюється рельєф середньої зони особи.

Спосіб?4: Заповнення філерами і?власним жиром. ?Хочу сказати всім, кому пропонують зробити ліпофілінг або всякі гелі в?ці борозни?? НЕ?РОБИТИ. Не можна в?борозни ці лізти з?голками, ножицями, спицями та?т.д. будете потім О-О-дуже шкодувати, стануть ще глибше!? Зовсім з?вами не?згодна! Обидва ці методи спрямовані на?те, щоб заповнити борозну і?таким чином приховати перехід між століттям і?щокою, між виличної областю і?щока. І?в?цьому сенсі прекрасно вирішують своє завдання! Косметологи дуже активно вводять в?цю область філери?? препарати на?основі стабілізованої гіалуронової кислоти, що створюють більш гладкий рельєф. Хірурги?? власний жир пацієнта, який забирається з?інших областей тіла. Жир, звичайно, погана опора для виличної області. Але, вводячи його в?носо-скуловую складку, ми?прекрасно нівелюємо це западіння. Допускаю, що коли гелі йдуть, борозна може стати глибше. Один раз почавши, їх?треба вводити постійно. Ліпофілінг поглиблення борозни не?давати.

Спосіб?5: Пластична операція середньої зони обличчя. ?Чула, що радикально вирішує проблему тільки операція по?методу Желтікова. Цікаво, він?один такий розумний?? Чомусь на?форумах цей метод наполегливо називають методом В.?Желтікова (молодого хірурга з?Санкт-Петербурга). В?зарубіжній літературі і?мені особисто цей метод відомий як метод Р.?Хестера. Автор методу разом з?своїми колегами опублікували статті по?оцінці його ефективності при корекції вікових змін середньої зони особи більше 10?років тому. Я, як і?інші хірурги, теж оперую цим методом. В?чим в?загальних рисах полягає методика Хестера? Він?запропонував використовувати для корекції вікових змін нижніх повік і?середньої зони особи в?цілому ліфтинг на?рівні окістя?? то?є з?дуже глибоким відшаруванням тканин. При його методі використовується розріз, як при традиційній блефаропластиці. Однак, в?надалі, щоб дістатися до?нижчих тканин, Хестер робить в?кругової м’язі очі своєрідне отвір. Через нього, дуже глибоко, на?рівні окістя, відшаровує м’які тканини над верхньою щелепою і?виличної кісткою. Потім єдиним блоком переміщує ці тканини вгору і?фіксує їх?в?цьому більш високому положенні. Таким чином йому вдається домогтися значного ліфтингу виличної області. Після цього видаляються надлишки шкіри нижньої повіки?? то?є одночасно проводиться ще й?стандартна нижня блефаропластика. Так як кругова м’яз ока при цьому зачіпається мінімально, зменшуються ризики зміни форми очі, ослаблення і?провисання нижньої повіки, утворення грубих внутрішніх рубців. Як правило, ця операція виконується в?поєднанні з?ендоскопічним скронево-лобовим ліфтингом при опущенні хвостів брів. Але?може бути проведена і?ізольовано у?пацієнтів без надлишків тканин в?області верхніх повік. Крім того, не?варто скидати со?рахунків звичайний SMAS-ліфтинг особи, також зменшує прояв малярних мішків. Але, щоб домогтися більш вираженого ефекту, цей метод краще поєднувати з?липофилингом.