Як роблять мішки під очима як у кореянок.

Щоб позбутися від ненависних мішків під очима, представниці прекрасної статі західних країн активно використовують всілякі маски, креми з ліфтинг-ефектом і навіть вдаються до пластичних операцій. А кореянки в цей час думають, як зробити мішки під очима, і докладають чимало зусиль, щоб створити ефект припухлостей під нижніми століттями.

Корейська мода на мішки під очима.

Корейці помітили – коли людина посміхається, під його очима утворюються характерні складочки, а люди, які від природи мають невеликі припухлості, виглядають більш привітно. Тому для додання обличчю усміхненого і радісного виразу в країнах Південно-Східної Азії штучно створюють мішки під очима.

У Кореї і Японії такий тренд з’явився ще три роки тому, а сьогодні модне віяння докотилося і до Європи. Це означає, що власницям мішків і синців більше не потрібно користуватися коректорами і послугами пластичних хірургів. Тим же, у кого досі не було такого «дефекту» варто задуматися, як зробити нижні повіки обвислими і, відповідно, модними.

Потрібно враховувати, що красивими вважаються тільки такі мішки під нижніми повіками, які представляють собою зовсім невелику жирову складку. Занадто обвисла, зморшкувата шкіра і виражені темні кола, що з’являються в результаті недосипання, втоми і старіння, в Кореї так само популярні, як і в інших країнах.

Якими способами користуються кореянки.

Щоб створити ефект «усміхнених очей» або «aegyo-sal», заможні кореянки, актриси і співачки, вдаються до пластичної операції, яка полягає у використанні підшкірних імплантатів або спеціальних наповнювачів. В ході операції хірург штучно збільшує гіпертрофію кругових м’язів очей. Варто зазначити, що до таких операцій вдаються не тільки корейські жінки, але і представники сильної статі, які також бажають мати радісне, доброзичливе вираз обличчя.

Звичайні дівчата, які побоюються наслідків пластичних операцій, але дуже хочуть слідувати моді, вдаються до менш радикальної процедурою, приклеюючи невеликі смуги на шкіру нижньої повіки. Такі смуги підбираються спеціально в тон шкіри своєї власниці, і продаються в Кореї в багатьох косметичних магазинах.

Крім наклеюються смужок, кореянки використовують різні техніки нанесення макіяжу, завдяки яким отримують модний ефект «aegyo-sal».

Створюємо мішки під очима за допомогою макіяжу в корейському стилі.

Використання декоративної косметики вважається найбільш простим і популярним способом змінити образ. Для створення макіяжу з ефектом «сміються очей» застосовуються тіні, темний олівець, консилер. Існує декілька технік нанесення, однак перш, ніж приступати до створення мішечків, необхідно надати шкірі обличчя ідеальної гладкості. Це робиться за допомогою бази і тонального крему. Якщо під очима є виражені синці, то їх необхідно «прибрати», використовуючи консилер.

Після цього можна приступати до самих мішечках, щоб вони були як у кореянок. Техніка дещо відрізняється в залежності від того, який макіяж ви створюєте — легкий повсякденний, або більш яскравий, вечірній.

Мішечки для повсякденного макіяжу.

При створенні повсякденного макіяжу досить нанести тональний крем, підкреслити очі за допомогою коричневої або сірої підводки, і злегка виділити брови.

Далі буде потрібно виконати наступні дії:

На нижню повіку нанести світлі, бажано рідкі тіні. Рекомендується використовувати молочний, білий або світло-бежевий колір. Ретельно розтушувати засіб за допомогою спеціального пензлика. Після, використовуючи аплікатор, прорисуйте тонку лінію темними тінями на 3-4 мм нижче попередньої, світлої лінії. При бажанні отримати мішечок більшої ширини, цю лінію слід наносити на відстані 5-6 мм нижче війкового краю. Використовуючи цей же аплікатор, добре розтушуйте темні тіні, створюючи плавний перехід до більш світлого відтінку, розташованому вище.

В результаті в області нижньої повіки повинен вийти акуратний мішечок. Він повинен бути на 2-3 тони світліше використовуваного тонального крему. При бажанні мішечок можна виділити невеликою кількістю легкого шиммера, що додасть йому більшої виразності.

Вечірній макіяж.

Приступаючи до створення вечірнього макіяжу, потрібно пам’ятати, що практично всі кореянки – шанувальниці милого, «няшного» образу. Вони дуже рідко використовують темний смокі, який надає образу якоїсь стервозності.

Особливу увагу корейські дівчата приділяють стрільцям, форма яких може подовжувати очі, або робити їх більш круглими. Як правило, для стрілок використовується підводка чорного кольору, а ось тіні можуть бути червоно-коричневими, фіолетовими, синіми, сірими:

Після нанесення тіней на верхню повіку, цим же відтінком виділяємо куточок ока, не підмальовуючи при цьому тінями саме нижню повіку. Потрібно враховувати, що на нижню повіку ні тіні, ні підводку наносити не бажано. Якщо ви вважаєте за необхідне виділити нижній війковий край, то використовуйте для цього максимально світлий олівець для вій. Після його нанесення добре розтушуйте отриману лінію нижньої стрілки. Далі за допомогою світлих рідких тіней під нижніми віями намалюйте лінію бажаної товщини. Під цією лінією прорисуйте темними тінями другу, тонку лінію, і розтушуйте її, використовуючи аплікатор.

Темні тіні, які використовуються для виділення мішечка, не повинні містити шімер, в той час як присутність невеликої блиску або перламутру у складі світлих тіней допоможе зробити ваш мішечок більш виразним і надати макіяжу свіжості.

При бажанні зробити темний мішечок, на нижню повіку слід наносити тіні, на 2-3 тони темніше, ніж колір тонального крему на обличчі. Для виділення такого мішечка використовуйте світлий бежевий або молочний олівець без шиммера.

Замість світлих тіней можна використовувати консилер або підводку бежевого кольору, а темні тіні, що виділяють мішечок, можна замінити коричневим олівцем. При використанні олівця його слід ретельно розтушовувати за допомогою спонжа або тонкого пензлика.

Кінцевий результат буде залежати від правильного підбору відтінків декоративної косметики. Вони повинні вдало поєднуватися з тоном вашої шкіри і використовуваного тонального крему. Якщо з першого разу отримати бажаний результат не вийшло, то слід поекспериментувати і підібрати найбільш підходящі для вашого обличчя декоративні засоби і відтінки.

При відсутності бажання робити великі мішечки, під час створення корейської макіяжу можна просто намалювати по нижньому століттю лінію, використовуючи для цього світлий перламутровий олівець або підводку.

Поради щодо створення макіяжу в корейському стилі.

Корея вважається центром нововведень, що стосуються догляду і макіяжу. Саме тут задаються всі тренди, які після підхоплюються глобальними корпораціями. І саме в цій країні були винайдені ВВ-креми, тинты, кушоны та інші модні косметичні новинки, якими сьогодні з великим задоволенням користуються модниці всього світу.

Цікаво, що самі кореянки дуже люблять експериментувати, і часто знаходять для звичних засобів нове застосування. Наприклад, тіні коричневого кольору вони використовують для підведення стрілок, а гелевою підводкою малюють стрілки, які не подовжують очей, а надають йому округлої форми.

Корейський макіяж також має інші особливості:

Головне правило в створенні корейського макіяжу полягає в створенні ідеальної, схожої на фарфор, і злегка вологої шкіри. Для отримання вологого ефекту використовується праймер і денний крем. Ці кошти допомагають розподіляти тональний крем більш рівним шаром. Азіатські дівчата використовують тональні засоби, що створюють ефект прозорої шкіри з ледь помітним золотавим тоном. Це дозволяє надати обличчю свіжості і більш молодого вигляду. Щоб шкіра виглядала свіжою і ідеально рівною, корейські модниці приділяють більшу частину уваги догляду за шкірою. Регулярне використання багатоступеневого очищення дозволяє використовувати мінімальну кількість макіяжу і отримувати ефект юного, доглянутого обличчя. З метою створення ефекту ліфтингу, на верхню частину скул кореянки наносять рум’яна помаранчевих тонів. Головний акцент необхідно робити на очах. Для цього використовуються техніки, що дозволяють візуально зменшити рот, і переключити таким чином всю увагу на очі. Однією з таких технік є градієнтне забарвлення губ, при якій їх поверхня спочатку зволожується бальзамом, а після тонується консилером. Це допомагає візуально стерти межі губ і зменшити їх розмір. У центр наноситься помада або блиск яскравого відтінку, який вбивається і розтушовується по контуру пальцями. Особливість корейського макіяжу при створенні контурінга-використання тільки висвітлюють технік (стробінга).

Вивчивши всі особливості створення макіяжу в корейському стилі, будь-яка дівчина зможе надати своєму образу азіатських ноток. А посилити цей ефект допоможуть акуратні мішечки під очима.

Як зменшити мішки під очима.

wikiHow працює за принципом вікі, а це означає, що багато наших статей написані декількома авторами. При створенні цієї статті над її редагуванням і поліпшенням працювали автори-волонтери.

Кількість джерел, використаних у цій статті: 30. Ви знайдете їх список внизу сторінки.

З такою проблемою як мішки під очима стикаються багато людей будь-якої статі і віку. Ви теж хотіли б від них позбутися? Це цілком можливо. З мішками можна боротися як зсередини-попереджаючи їх появу, так і зовні-маскуючи їх, щоб поліпшити свій зовнішній вигляд.

Як зробити мішки під очима. Як прибрати мішки під очима в домашніх умовах? — Ефективні методи.

Зазвичай причину виникнення такої проблеми, як мішки під очима, їх власниця знає точно. Появі цього дефекту може сприяти хронічний недосип, втома або погіршення загального стану здоров’я.

Ще однією поширеною причиною розвитку припухлостей під очима може стати зловживання і куріння. Як відомо, очі є не тільки дзеркалом нашої душі, але і повністю відображають внутрішній стан організму.

Поява набряклості під очима може свідчити про наростаючі проблеми в роботі сечовидільної та серцево-судинної систем.

Що собою являють мішки під очима?

Нічого особливо хитрого за цією назвою не криється-мішки є вони нічим іншим, як банальним скупченням рідини, яка затрималася в організмі по ряду причин. Вся справа в тому, що шкірний покрив навколо очей є дуже тонким, і скупчення рідини під ним призводить до провисання шкіри у вигляді невеликих мішечків. Більш схильні до появи цього дефекту жінки середнього і старшого віку, коли шкіра вже не має колишньої пружністю, а уповільнення обмінних процесів може знизити швидкість виведення зайвої рідини з організму.

Ще одним фактором-провокатором розвитку припухлостей під очима є надмірне скупчення жирової тканини в цій області. Підшкірна клітковина навколо очей є сприятливим середовищем для депонування зайвого жиру в разі підвищення маси тіла в цілому.

Більш рідкісною, але все ж можливою причиною появи мішків під очима може стати анатомічна особливість. Якщо на генному рівні у людини закладено таке явище, як провисання шкірного покриву в області навколо очей, то звичайними косметичними маніпуляціями тут не обійтися. Безумовно знадобиться допомога кваліфікованого пластичного хірурга і якісна блефаропластика.

Які існують методи боротьби?

Після докладного ознайомлення з визначенням і причинами виникнення цього явища, виникає питання про можливі методи ліквідації мішків під очима. Відповідь на нього є досить непростим через різноманіття можливих варіантів. Зрозуміло одне: оптимальний спосіб позбавлення від мішків під очима безпосередньо залежить від причини, яка викликала їх появу.

Почнемо, мабуть, з найбільш складних випадків. Якщо набряклість під очима викликана серйозними проблемами з сечовидільної або серцево-судинною системою, то варто налаштувати себе на відсутність швидкого результату при використанні навіть найбільш ефективних косметичних засобів. У цій ситуації можна лише незначно зменшити мішки під очима, а усунути їх повністю допоможе тільки комплексне лікування захворювання.

Косметика в допомогу.

Якщо причина розвитку набряків під очима криється не у внутрішній патології, а у втраті пружності і еластичності шкіри, то можна скористатися спеціальними косметичними засобами. Їх дія спрямована, в першу чергу, на посилення відтоку зайвої рідини з області навколо очей, а також на підвищення пружності шкіри.

До складу косметичних засобів цієї групи обов’язково повинен входити колаген, екстракт кави, еластин, гіалуронова кислота і екстракти деяких лікарських рослин ( , і ).

Якщо немає ніякої гіперчутливості до ефірних масел, то можливе їх використання в якості поживного засобу для шкіри навколо очей. Хорошим варіантом є ефірна олія лісового горіха, і мигдалю.

В домашніх умовах можна скористатися наступним простим засобом: заздалегідь підготувати кубики льоду із звичайної питної води або з відварів лікарських трав і протирати область навколо очей відразу ж після ранкового пробудження, тільки в цьому випадку наступить очікуваний результат. Холод має тонізуючий ефект і надає стимулюючу дію на лімфоток в проблемних зонах.

Якщо вам не хочеться приділяти час приготування льоду, то завжди можна знайти в продажу спеціальні гелеві маски, які підлягають заморожуванню і подальшого накладання на особу. Ефект від такої крижаної маски настає буквально за лічені хвилини.

Застосування масок має поєднуватися з щоденним нанесенням хорошого крему для шкіри навколо очей. Такі креми є відмінним доповненням до проведення косметичних процедур, а також здатні самостійно надавати тонізуючу дію на шкіру проблемних місць. Щоб шкіра навколо очей довгий час не втрачала своєї пружності і еластичності, вона потребує щоденного зволоження. Це є відмінною профілактикою виникнення мімічних і глибоких зморшок.

Салонні процедури.

Сучасна косметологія має в своєму розпорядженні кількома найбільш ефективними методами боротьби з мішками під очима:

Ця процедура являє собою поступове підшкірне введення спеціальних препаратів, які через деякий час починають вивільнятися і надавати стимулюючий ефект на проблемні зони;

Електростимуляція. Спосіб полягає у дії низькочастотними електричними імпульсами на поверхню шкіри навколо очей. Ця процедура позитивно впливає на тонус кругового м’яза, тим самим покращуючи загальний стан і зовнішній вигляд шкіри навколо очей;

Лімфодренаж. За допомогою цього методу можна посилити лімфовідтік з судин області навколо очей. Результатом процедури є швидке візуальне зменшення мішків. Лімфодренаж може здійснюватися за допомогою спеціального апарату або звичайним ручним методом. Проводити цю процедуру, охоплюючи лише область навколо очей, недоцільно, тому її роблять на всій області обличчя. Для досягнення бажаного ефекту буває достатньо всього 8 процедур.

Трохи про блефаропластику.

мішки під очима як зробити

Подібна операція є радикальним вирішенням питання, як позбутися від мішків під очима. Суть процедури полягає в оперативному видаленні невеликого шкірного клаптя і підшкірного жиру в зоні навколо очей. Постопераційні в даному випадку практично виключені. Перший час після проведення операції може спостерігатися додаткова набряклість і синюшність в області під очима, але це явище з часом проходить, не залишаючи сліду.

Такий вид втручання має проводитися виключно висококваліфікованим фахівцем в області пластичної хірургії. Якщо компетенція лікаря викликає сумнів, то довіряти йому таку делікатну процедуру не слід.

Можливий альтернативний і більш щадний варіант цієї процедури – лазерна блефаропластика. Травматичність впливу зведена до мінімуму, на відміну від оперативного методу. До того ж, будь-які шрами і рубці в даному випадку виключені.

Ще одним альтернативним методом усунення мішків є шліфування шкіри навколо очей за допомогою лазера. Інвазивність цієї процедури також практично нульова, а ефект очевидний з перших же хвилин.

Масаж очей.

Якщо у вас є сумніви, або ви просто ще морально не готові піти на одну з вищеописаних косметичних процедур, то нехитрі прийоми спеціального косметичного масажу можуть допомогти позбутися від мішків під очима в домашній обстановці. Важливо пам’ятати, що будь-які масажні маніпуляції можливі тільки в разі, якщо відсутні будь-які протипоказання до їх проведення.

Щоденний самомасаж проблемних зон навколо очей може послужити відмінною альтернативою процедурі апаратного лімфодренажу. Щоб ефект від масажу був максимальним, проводити його слід строго щодня, без будь-яких тимчасових розривів.

Перед початком масажу потрібно взяти до уваги особливість зони навколо очей. Шкіра в цих місцях досить ніжна і вимагає делікатного підходу. Починати процедуру самомасажу слід з нанесення зволожуючого крему на подглазничную область. Масажні маніпуляції проводяться виключно за допомогою подушечок пальців. Такий вплив є найоптимальнішим, тому як виключає будь-яке травмування ніжної шкіри.

Починати процедуру масажу слід з верхньої повіки, і виконувати при цьому легкі постукуючі рухи подушечками пальців у напрямку від внутрішнього куточка до зовнішнього. Потім необхідно плавно перейти до нижньої повіки і здійснювати всі ті ж постукуючі рухи за допомогою подушечок пальців, але вже у напрямку від зовнішнього куточка до внутрішнього.

Масажні маніпуляції в області навколо очей слід проводити до тих пір, поки не відчується повна відсутність крему на поверхні шкіри.

З числа неоперативних методів позбавлення від мішків під очима найбільш дієвою прийнято вважати саме спеціальну гімнастику для кругового м’яза ока. Єдиною умовою для досягнення максимального ефекту від цих вправ є сталість їх виконання в комбінації з масажем.

У чому ж користь цих вправ? Відповідь досить проста: протягом усього нашого життя кругова і інші м’язи, що беруть участь в міміці, не отримують достатнього навантаження, в зв’язку з чим швидко втрачають свій тонус. Втрата м’язового тонусу тягне за собою провисання шкірних покривів області навколо очей і освіта мішків. Для того, щоб повернути м’язам колишній тонус, слід змусити їх працювати з підвищеним навантаженням.

В результаті посиленої роботи цих мімічних м’язів досягається подвійний ефект, який включає в себе посилення лімфовідтоку з області навколо очей, а також зміцнення загального шкірного і м’язового тонусу. Результатом спеціальної гімнастики стане повне позбавлення від проблеми мішків під очима, і навіть збільшення гостроти зору.

Перейдемо до самого комплексу вправ, що складається з 4 етапів:

Етап № 1. Спробуйте заплющити очі з максимальною силою, після чого розкрийте їх також максимально широко. Повторювати цю вправу слід до 10 разів;

Етап № 2. Постарайтеся тримати голову нерухомою і при цьому виконувати рухи очними яблуками по напряму вгору-вниз, а потім вправо-вліво. Буде краще, якщо доповнити вправу обертальними рухами очей. Де б ви не знаходилися-вдома чи на робочому місці, така вправа стане відмінним способом зняти зайву напругу з очей і зберегти зір на довгі роки;

Етап № 3. Вправа полягає в ритмічному моргання, яке чергується з закриттям очей і повним розслабленням всіх мімічних м’язів обличчя;

Етап № 4. Дайте відпочити своїм очам. Посидьте з закритими очима не менше 10 секунд, після чого постарайтеся максимально відкрити, дивлячись при цьому вгору. Будь-який рух очей має проводитися без участі голови. Повторювати цю вправу слід не менше 5 разів, після чого потрібно кілька разів подивитися вдалину.

Як швидко впоратися з припухлістю під очима?

Якщо після ранкового пробудження, підійшовши до дзеркала, ви раптом виявили мішки під очима, не варто впадати у відчай, адже позбавиться від них не складе труднощів.

Існує 3 найбільш ефективних експрес-методу, які заберуть мінімум дорогоцінного часу і допоможуть попрощатися з цією проблемою:

Метод № 1. Холодна вода вам в допомогу! Просто вмийтеся нею, при цьому рясно плескаючи собі на обличчя. Ця нехитра процедура надасть загальнозміцнюючий, тонізуючий і підбадьорливий ефект. Пори стануть помітно вже, а набряклість зникне;

Метод № 2. Запасіться кількома свіжих скибочок огірка або картоплі, і покладіть їх на кілька хвилин в морозильну камеру. Поки вони будуть перетворюватися в протинабряковий засіб, дозвольте собі випити чашечку зеленого чаю. Холодні овочеві скибочки накладаються на закриті повіки, і витримуються не менше 10 хвилин. Після зняття шматочків овочів необхідно повторно вмитися і нанести зволожуючий крем для зони навколо очей. Краще використати крем на основі рослинних компонентів, до складу якого входять екстракти петрушки, кава, шавлії, хвоща польового, ромашки, . Такі крему володіють не тільки протинабряковим ефектом, але і істотно підвищують тонус шкіри;

Метод № 3. Застосуйте самомасаж. За допомогою середнього і безіменного пальця виконуйте кругові рухи за годинниковою стрілкою, охоплюючи всю область навколо очей. Рухи повинні бути повільними і плавними, щоб не викликати додаткове розтягнення ніжної шкіри. Повторювати цей прийом самомасажу необхідно до 10 разів, при цьому очі повинні бути закритими.

Перш ніж почати докладне обговорення методик вирішення цієї проблеми, слід з’ясувати безпосередню причину її появи.

Якщо синюшність і припухлість під очима є результатом якої-небудь внутрішньої патології, провокує затримку зайвої рідини в організмі, то після попередньої консультації лікаря можна вдатися до прийому діуретиків (сечогінних препаратів). Враховуйте, що надмірне споживання солі є однією з найбільш частих причин появи .

Припухлість під очима може стати результатом простудних і вірусних захворювань, таких, як ГРВІ та . Бактеріальні захворювання очей і алергічні реакції також є поширеними причинами появи мішків під очима. В даному випадку можуть допомогти чайні, або компреси, які накладаються на область навколо очей. Хоча у міру одужання проблема набряклості зникає сама собою, а зовнішній вигляд приходить в норму.

У тому випадку, якщо синюшність і набряклість під очима не є результатом якоїсь внутрішньої патології, слід скористатися деякими порадами, які являють собою загальний алгоритм профілактики багатьох косметичних дефектів.

До таких порад можна віднести:

Здоровий і регулярний сон , який триває не менше 7 годин на добу. Не позбавляйте свій організм повноцінного сну, адже це може спричинити за собою ряд серйозних внутрішніх проблем;

Спати необхідно правильно. Саме неправильно положення голови є однією з причин появи ранкових набряків під очима. Під час сну голова не повинна бути значно вище рівня тіла. Для забезпечення правильного положення, можна скористатися спеціальними ортопедичними подушками. Вони допоможуть позбутися від проблеми набряків і стануть відмінною профілактикою остеохондрозу шийного відділу хребта;

Мінімум солі в щоденному раціоні. Саме сіль має властивість затримувати рідину в організмі. Результат надмірного захоплення сіллю можна побачити вранці перед дзеркалом;

Не обмежуйте споживання води. Вживання не менше 2 літрів води в добу дозволить відрегулювати обмін речовин і усунути проблему мішків під очима;

Правильно підбирайте крем для області навколо очей. Питання підбору косметичних засобів є суто індивідуальним. Для кого-то оптимальним варіантом є живильний крем, для когось- зволожуючий. У будь-якому випадку перед сном необхідно робити видалення залишків косметики з очей за допомогою ватного тампона;

Використовуйте тільки якісну косметику. У питанні підбору косметики економія недоречна, адже низькосортні косметичні засоби можуть призвести до появи не тільки набряків під очима, але і більш серйозних проблем;

Не нехтуйте сонцезахисними окулярами. Не секрет, що ультрафіолетове випромінювання може викликати деякі дефекти шкіри. Важливою умовою вибору денного крему для шкіри навколо очей є наявність ультрафіолетового фільтра не менше 30;

Скажіть ні шкідливим звичкам! У це поняття входить не тільки зловживання алкоголем і курінням, але і систематичне переїдання протягом дня і перед сном;

Підходьте правильно до процесу прийому їжі. Щоденний раціон повинен бути повноцінним і містити всі необхідні вітаміни і мінерали. Гостру, солону і смажену їжу слід максимально обмежити або виключити зовсім. Замість чізбургера або гамбургера краще віддавати перевагу натуральним овочевим і фруктовим салатів, каш, молочним продуктам, нежирним м’ясним і рибним домашнім стравам. Результат від здорової дієти не змусить себе чекати;

Скористайтеся компресами для повік. Ідеальним варіантом можуть стати чайні, картопляні або огіркові компреси. Регулярне застосування таких компресів дозволить забути про проблему мішків під очима за короткий проміжок часу;

Виконуйте лімфодренажний самомасаж. Це забезпечить посилення відтоку зайвої рідини і вирішить проблему мішків під очима. Техніка його виконання була описана вище;

Скористайтеся консилером. Всі вищеописані процедури не здатні позбавити від набряків і синюшності в лічені хвилини, тому для досягнення моментального ефекту слід застосувати трохи хитрості. На жаль, тільки маскують косметичні засоби здатні візуально усунути мішки під очима, коли це терміново необхідно.

Про лікаря: З 2010 по 2016 рр. практикуючий лікар терапевтичного стаціонару центральної медико-санітарної частини №21, місто електросталь. З 2016 року працює в діагностичному центрі №3.

Такий неприємний дефект зовнішності, як мішки під очима, може зіпсувати самий продуманий образ. Прокинувшись вранці і виявивши набряки і темні кола навколо очей, не варто панікувати. Привести обличчя в порядок можна в домашніх умовах.

Від чого з’являються мішки під очима і як їх уникнути.

Знаючи причину появи набряків, набагато легше буде від них позбутися і попередити появу в подальшому. Якщо вранці постійно спостерігаються набряки і темні кола під очима, причину доведеться шукати або в хронічному захворюванні, порушення в роботі внутрішніх органів (нирки, жовчовивідні шляхи, печінку, серцево-судинна система), або в неправильному догляді за шкірою навколо очей. Можливо, так проявляється алергія на косметику, якщо набряки супроводжуються сльозоточивістю, почервонінням очей. При підозрі на захворювання необхідно звернутися до лікаря і пройти обстеження.

Недосип є однією з найпоширеніших причин ранкових набряків під очима. Якщо не дотримуватися режиму і регулярно спати менше 8 годин, проблеми на ранок будуть забезпечені. Також на появу набряків впливає положення тіла під час сну, спати на животі вкрай небажано, голова повинна бути піднята щодо тіла. Інакше приплив рідини до обличчя дасть якраз ефект опухлих очей, як ніби ви прокинулися після п’янки.

Зрозуміло, надмірне вживання алкоголю напередодні гарантує появу мішків під очима вранці. Аналогічно затримці рідини в організмі сприяє вживання занадто солоних, копчених продуктів на ніч і великої кількості води за 3-4 години до сну.

Якщо ви точно знаєте, що причина сумного видовища на обличчі вранці в надмірних бенкети напередодні або недосипу і набряки носять тимчасовий характер, можна обмежитися усуненням виключно косметичного дефекту. У домашніх умовах для цього використовують народні способи.

Як прибрати мішки під очима народними засобами.

З народних засобів для швидкого зняття набряків найкраще підходять огірок, петрушка, картопля, трава шавлії і випиті чайні пакетики. Ці продукти зазвичай можна знайти на кухні навіть рано вранці, коли треба терміново привести себе в порядок.

Щоб позбутися від мішків під очима, наріжте огірки кружечками, охолодіть 1-2 хвилини в морозильнику і прикладіть до очей. Потримайте стільки, скільки є часу до виходу з дому, але мінімум 10 хвилин. Аналогічно вранці можна використовувати картоплю, відварну в мундирі (якщо залишився з вечора) або сирої. Натріть бульбу на тертці, викладіть на два шматочки марлі і поверніть в кульочки, або наріжте пластинами. Прикладіть готові компреси до очей і потримайте 10-30 хвилин.

Якщо вранці для приведення себе в порядок достатньо часу, використовуйте ефективні контрастні компреси з трави шавлії. Вони допоможуть вам не тільки в боротьбі з набряком повік, але і в догляді за віями. Для цього заваріть траву, поклавши 1-2 чайні ложки шавлії на склянку окропу, дайте настоятися 20-30 хвилин. Намочіть в заварці ватяні диски і прикладіть до століть. Цей варіант допомагає поліпшити стан навіть старечих опущених повік, важких від набряків.

Випита чайна заварка — ще один доступний засіб усунення мішків під очима. Для цього свіжозаварені чайні пакетики прикладіть до очей і потримайте 10-15 хвилин. Бажано зробити контрастний компрес, поперемінно прикладаючи холодні і гарячі пакетики на 20-30 секунд.

Набряклість складно приховати за допомогою косметики, тому перед нанесенням макіяжу в домашніх умовах для усунення мішків під очима можна використовувати аптечні засоби. Розім’яті свічки або мазі від з акулячим жиром в складі дають хороший ефект і можуть замінити навіть салонні процедури. Але для термінового позбавлення від набряклості має сенс використовувати експрес-рецепти з підручними засобами.

Як швидко позбутися від набряків під очима в домашніх умовах.

Мішки під очима ефективно усуваються за допомогою льоду. Даний спосіб допомагає привести очі в нормальний вигляд не тільки вранці, після бурхливої ночі, але і після плачу. Загорніть лід в хустинку і прикладіть до очей. Не допускайте сильного охолодження шкіри, тримайте лід приблизно по 20-30 секунд. Холод виконує функцію охолодження запалених повік і прискорює відтік від них зайвої рідини.

Якщо проблема набряків століття турбує часто, має сенс заготовлювати в морозильнику трав’яний лід-м’яти, ромашки, петрушки, шавлії. Він не тільки усуває набряклість, але і надає свіжий вигляд шкірі.

Замість льоду можна аналогічно використовувати охолоджені бляшані банки з-під пива або коли. Їх також потрібно прикладати до опухлої області навколо очей.

Масаж і гімнастика для зняття набряків з очей.

Цей варіант не має моментального ефекту, але добре допомагає в разі постійно виникають набряків шкіри навколо очей без видимих причин. Регулярно застосовуючи спеціальні масаж і гімнастику, ви зміцните м’язи ока, посилите кровотік в області повік, що значно поліпшить вигляд шкіри. Позитивним ефектом тут буде усунення набряків, скорочення зморшок, поліпшення стану шкіри і навіть зору.

Масаж виконується на ніч. На очищену від косметики область навколо очей нанесіть крем або масло, які підходять вашому типу шкіри. Бажано, щоб в цей засіб входили Активні компоненти: колаген, екстракт водоростей, кофеїн, вичавки хвоща або петрушки. Вони зміцнюють шкіру і розсмоктують підшкірний жир.

По верхній повіці акуратно пальцями робіть масажні рухи від внутрішнього куточка до зовнішнього, а по нижній повіці — від зовнішнього куточка до внутрішнього. Не тріть шкіру, а злегка поплескуйте пальцями, вбиваючи крем, при цьому трохи захоплюючи область шкіри на вилицях.

Для усунення мішків під очима не менш ефективною є гімнастика для очей. Її можна робити в будь-який час, де завгодно. Сильно зажмурьте очі і широко їх розкрийте, повторіть 10 разів.

Протягом 1 хвилини швидко моргайте очима, потім виконуйте рухи зіницями по колу, вгору-вниз і вліво-вправо. Ці вправи зміцнять м’язи повік і підтягнуть їх, що помітно зменшить мішки під очима.

Коментувати статтю «Як прибрати мішки під очима в домашніх умовах»

Мішків не було, від набряків мені допомагає лімфодренажний масаж. Є відео в інтернеті. Японський масаж обличчя. Мені коли не лінь було Висушування шкіри навколо очей, навпаки, є наслідком нестачі статичної води в тканинах. Набряки і мішки під очима — як.

у мене є грижі, від них нічого не допомагає:(але крім гриж, буває ще плюсом і набряклість я вже багато чого перепробувала, саме набряклість мені добре прибирає така сироватка [посилання-1]

і Диоптигель Лиерак.

патчів скільки перепробувала, взагалі ніяк, а буває навіть відчуття, що після них ще більше набряк.

Басейн і набряки під очима. Раз на тиждень ходжу в басейн, так як ношу лінзи, змушена плавати в окулярах. Якщо вранці постійно спостерігаються мішки і темні кола під очима, причину доведеться шукати або в хронічному захворюванні, порушеннях в роботі внутрішніх.

Мішки під очима. Очі — дзеркало душі. Мода і краса. Дами, останні півроку виявляю у себе мішки під очима, ближче до носа. це що? Як прибрати мішки під очима народними засобами Як швидко позбутися від набряків під очима в домашніх.

Вони бувають з різних причин.У моєму випадку їх провокували подглазние жировики, від кіт.позбулася оперативно.Косметично,на жаль,їх вже нні якими засобами та іншими способами не прибрати!Сама косметолог направила.Не шкодую.

гравітація це. і вік. у мене та ж біда. ще й під одним оком більше ніж під іншим.. вивчаю все про блефаропластику. є думка що одна з найпростіших операцій.

Не п. Очі — дзеркало душі. Мода і краса. Поки будете по лікарях ходити, спробуйте ще крем для очей «точність лазера» Евелін. Він коштує копійки, але чомусь ефективний при мішках, набряках і пр. 11.11.2008 03:58: 19, Marisha.

Поки будете по лікарях ходити, спробуйте ще крем для очей «точність лазера» Евелін. Він коштує копійки, але чомусь ефективний при мішках, набряках та ін.

Вважаю, що це показник чогось там, як нижче перерахували. Спробуйте не пити після 7 вечора. Для мене це нереально, на жаль. Але у мене є знайома, яка дійсно молодо виглядає — мені оч. подобається, як вона виглядає. У неї як би немає на обличчі ознак старіння-ні мішків, ні набряків, ні складок:) вона каже, що не їсть після 6 вечора і не п’є після 7. Ще сіль можна спробувати виключити. Саме сіль сприяє затримці(!) рідини в організмі. Може цих заходів буде достатньо і не доведеться по лікарях ходити:)

Мішки під очима. Трагедь у меня. Постійно ношу окуляри, нічого не бачу. Але коли фоткаюсь — знімаю. А останнім часом виявила, що під Від чого з’являються мішки під очима і як їх уникнути. Знаючи причину появи набряків, набагато легше буде від синці і мішки під.

Мішки під очима зазвичай з’являються у людей середнього та літнього віку. В результаті процесу старіння тканини навколо очей, в тому числі деякі м’язи, що підтримують повіки, слабшають.

Підшкірний жир починає накопичуватися під очима, що також викликає припухлість в цій області. Нарешті, під очима може накопичуватися рідина, також сприяючи утворенню мішків під очима.

Мішки під очима — поширена проблема, яка часто супроводжує процес старіння. Нерідко вони з’являються разом з темними колами під очима. Зазвичай вони є косметичною проблемою, але іноді мішки під очима можуть бути симптомами серйозних захворювань.

Зверніться до лікаря, якщо у вас дуже виражені та стійкі мішки під очима і/або якщо вони супроводжуються почервонінням, свербежем або болем. Якщо набряклість вражає і інші частини тіла, також варто пройти медичне обстеження.

По мірі того, як людина старіє, різні тканини, в тому числі м’язи, що підтримують шкіру навколо очей, поступово слабшають. Шкіра починає обвисати, а жир, який в нормі розташований навколо очей, переміщається нижче. Крім того, в просторі під очима може почати накопичуватися рідина, через що ця область виглядає припухлою. Крім природного процесу старіння, цьому можуть сприяти такі фактори:

Застій рідини в тканинах з-за погодних змін (особливо часто це спостерігається з жарку і вологу погоду), коливань гормонального фону, та/або зловживання солоною їжею; Звичка спати, лежачи на спині; Недосипання; Алергія або дерматит — у цих випадках мішки під очима часто супроводжуються почервонінням і свербінням; Спадковість; Інфекційні захворювання; Порушення в роботі нирок; Порушення в роботі щитовидної залози.

Недавні дослідження змінили погляд на причину появи мішків під очима. За даними вчених, кількість жиру під очима може з віком не зменшуватися, а збільшуватися, і саме через це утворюються мішки.

Точні механізми цього процесу поки не ясні, але більша частина дослідників сходиться на думці, що величезну роль тут відіграє генетика. Якщо у людини є спадкова схильність до утворення мішків під очима, то вони з великою ймовірністю з’являться, навіть незважаючи на хороший догляд за шкірою і здоровий спосіб життя.

Як позбутися від мішків під очима.

Зазвичай вони є лише косметичною проблемою, і лише в рідкісних випадках виявляються ознакою серйозного захворювання. Однак якщо мішки під очима збільшуються, або якщо їх поява супроводжується почервонінням, сверблячкою і болем, потрібно звернутися до лікаря.

Одним з найефективніших засобів проти мішків під очима є холодний компрес. Прикладіть до очей охолоджені чайні пакетики, або протріть шкіру навколо очей кубиками льоду. Як правило, це допомагає швидко і ефективно зменшити мішки під очима.

Противовозрастные креми, які підвищують еластичність шкіри, також можна використовувати як засіб проти мішків під очима.

Повноцінний сон допоможе якщо не повністю позбутися від мішків під очима, то хоча б зробити їх менш помітними. Спіть на високій подушці — це запобіжить застій рідини під шкірою навколо очей.

Уникайте будь-яких алергенів і при необхідності приймайте протиалергічні препарати. Якщо мішки під очима у вас з’являються через алергію, превентивні заходи допоможуть запобігти появі багатьох її симптомів, в тому числі-мішків під очима.

Якщо позбутися від цього косметичного недоліку не виходить іншими способами, можна звернутися до блефаропластики. Це операція по корекції століття. Через розріз, який роблять трохи нижче вій, хірург видаляє надлишки підшкірно жиру і частина обвислій шкіри. Результат операції залежить від вихідного стану шкіри пацієнта.

Мішки під очима серйозно впливають на зовнішність, і багато людей прагнуть від них позбутися. Для цього існують різні методи, в тому числі, хірургічні. До них, як правило, вдаються, якщо мішки під очима не вдається усунути за допомогою різних консервативних засобів.

Лазерна шліфовка шкіри і хімічний пілінг не можуть повністю прибрати мішки під очима, але вони підтягують шкіру і покращують її тон. Мішки під очима і тіні, які роблять їх ще більш помітними, таким чином, зменшуються. Блефаропластика — хірургічна операція, в ході якої можна підтягнути верхні повіки і/або видалити мішки під очима. Під час операції хірург робить надріз відразу під нижніми віями або всередині нижньої повіки, після чого видаляє зайвий жир і обвислу шкіру. Холодний компрес — один з найпопулярніших домашніх способів проти мішків під очима. Змочіть шматок чистої тканини прохолодною водою і на кілька хвилин прикладіть до очей, або протріть повіки кубиком льоду (не прикладайте лід до шкірі надовго, щоб уникнути пошкодження кровоносних судин, розташованих біля поверхні шкіри). Холодний компрес викликає звуження капілярів і стимулює мікроциркуляцію, в результаті чого мішки під очима можуть стати менше. Нормальний сон. Хоча не встановлено, як саме поява мішків під очима пов’язано з кількістю годин, проведених у сні, вважається, що недосипання сильно позначається на стані шкіри під очима. Спіть на високій подушці. Або на двох подушках. Це запобігає застій рідини в тканинах під очима.

Як і коли з’являються мішки під очима.

Як відомо, найтонша і ніжна шкіра у людини розташована навколо очей. Ця зона відрізняється не тільки особливою чутливістю, але і анатомічною будовою. Так, якщо під «звичайної» шкірою лежить підшкірна жирова клітковина, то під шкірою верхнього і нижнього століття знаходиться тонка мембранна перегородка. З часом під дією несприятливих факторів ця перегородка стоншується до такої міри, що в деяких місцях утворюються розриви, через які під шкіру виходить жирова тканина. Зовні цей процес проявляється у вигляді утворення ненависних всім жінкам мішків під очима.

Ці мішки можуть з’явитися в різному віці, навіть двадцятирічні від них не застраховані. У інших, навпаки, не спостерігається мішків під очима навіть в п’ятдесят. Багато що залежить від способу життя, звичок і використовуваної косметики, проте велику роль тут грає і товщина самої периорбитальной (окологлазничной) мембрани: чим вона тонша, тим вище ймовірність раннього утворення мішків. Однак на мембрану сподівайся, а сам не плошай, адже попередити мішки під очима під силу кожному. Тим більше, що про найближчому виникнення цього дефекту сигналізують сині кола під очима — результат просвічування навколоочних венозних судин.

Які ж причини можуть викликати мішки під очима? Перш за все, неправильне користування косметикою. По-перше, для догляду за шкірою повік і прилеглими шкірними ділянками існують спеціальні косметичні засоби, тому зволожуючі креми для рук зовсім не призначені для зволоження області повік. Крім того, навіть нічні креми не повинні залишатися на обличчі всю ніч.

Через пару годин їх необхідно змити, а надлишки видалити за допомогою спеціальної серветочки. Друга причина — сталий неправильний спосіб життя: постійне куріння, недосипання, хронічна втома, високе навантаження на очі, нестача вітамінів.

Дуже чутлива шкіра навколо очей до стресів і сонячних променів. Наступна група причин пов’язана із захворюваннями, які призводять до набряків. І ці набряки утворюються, в першу чергу, саме під очима у вигляді мішків. До таких захворювань відноситься патологія сечовидільної і серцево-судинної систем, а також різні гормональні зрушення. Не можна не відзначити також спадковий фактор. Рання поява мішків під очима набагато частіше спостерігається у людей, батьки яких страждали тією ж напастю.

Що ж робити при мішках під очима? Перш за все, постаратися не допустити їх появи.

Для цього потрібно правильно користуватися косметикою, доглядаючи за область очей тільки відповідними засобами, активно відпочивати на свіжому повітрі, вживати вітамінні комплекси. У період сонячної активності бажано надягати сонцезахисні окуляри. В якості місцевого впливу для поліпшення кровообігу і відтоку лімфи можна до століття прикладати шматочки льоду. У свою чергу, лід можна отримати, заморозивши остиглий відвар з календули або шавлії, які стимулюють відтік лімфатичної рідини і зменшують набряклість нижнього століття.

ДО РЕЧІ, шавлія використовують і в народних способах боротьби з мішками під очима. Чайна ложка листя цієї рослини герметично настоюється в половині склянки окропу. Відвар розділяється на дві рівні частини: одна частина остуджується, інша, навпаки, нагрівається. У кожній частині відвару зволожують по шматочку ватки, які потім по черзі на кілька хвилин прикладають до мішків під очима. За допомогою такої нехитрої процедури стимулюється і кровообіг і відтік лімфи. Як стверджують фахівці, цей народний метод досить ефективний, і результати стають помітні вже через місяць. Інший народний рецепт радить вчинити ще простіше: розрізати навпіл свіжозварену картоплю і прикласти його на півгодини до проблемних ділянок. Для профілактики опіків між картоплею і шкірою покласти якусь тканину.

Більш серйозну атаку на мішки під очима допоможе організувати лікар-косметолог. З цією метою призначаються як специфічні крему і гелі, так і спеціальні процедури — лімфодренаж і електротерапія. Існує і хірургічний шлях лікування-блефаропластика (в тому числі лазерна). Однак цей метод, незважаючи на свою високу ефективність, може мати ускладнення, про що обов’язково повинен повідомити лікар.

Винуватцями мішків під очима є подушечки з жирових відкладень. Вони розтягують тонку шкіру і утворюють невеликі здуття. Іноді причиною може стати сімейна схильність до утворення таких мішків. Якщо в дитинстві вони часто зустрічаються і малят, і підлітків, то з віком припухлості під очима посилюються і не зникають навіть після відпочинку.

Як позбутися від цієї проблеми?

1. Не можна спати, уткнувшись обличчям в подушку-в результаті утворюються глибоких зморшки навколо очей.

2. Найкраще спати на спині або на боці. Не забудьте на ніч прийняти заспокійливу ванну – хвойну або з ромашкою, а може бути з відваром липового цвіту або кореня валеріани, м’яти. Пийте один стакан теплої води з чайною ложечкою меду.

3. Надто висока подушка може стати причиною порушення венозного відтоку в шкірі повік. В результаті з’являться «мішки» під очима. Найкраще вибрати тонку подушку або підкладати замість неї спеціальний валик.

4. Коли ви прокидаєтеся, з ранку не тріть очі. Так ви швидко помітите у себе дрібні зморшки. Найкраще помасажувати з ранку повіки і все обличчя за допомогою кубиків замороженого настою цілющих трав. Це може бути ромашка і звіробій, а також м’ята. Потім зволожите повіки за допомогою спеціального крему і свербіж пройде.

5. Коли сонячно, не забувайте носити темні окуляри.

6. Використовуйте тільки косметичні препарати високої якості.

мішки під очима як зробити

Що ще необхідно і важливо знати?

1. Кожен засіб, який ви будете накладати на очі. Повинно мати маркування «пройшло офтальмологічний контроль».

2. Навіть найкращий денний крем не здатний вирішити специфічні проблеми шкіри навколо очей, не важливо, пом’якшувальний він або тонізуючий, а може бути живильний або відновлює. Крім того, чутливий епідерміс цілком може негативно відреагувати на вплив крему. Тому слід наносити його і розподіляти дуже акуратно, безіменним пальцем, рухаючись у напрямку від зовнішнього краю ока до внутрішнього. При цьому важливо не розтягувати тонку і чутливу до будь-якого механічного впливу на шкіру. Для кращого проникнення крему слід легко поплескувати кінчиками пальців по нижній повіці.

3. Особливу увагу приділяйте очищенню шкіри навколо газ.

Як це зробити?

1. Капніть на вологий тампон очищуючий гель або лосьйон для очей.

2. Знімайте бруд акуратними рухами в напрямку знизу вгору, як якщо б ви хотіли підкреслити вигин вій.

Можна використовувати відвар ромашки. Готується він дуже просто. Беремо 1 столову ложку квіток ромашки на один стакан киплячої води. Нехай все це охолоне, тільки потім проціджуємо отриманий відвар, розливаємо в форму для заморозки. Отриманим льодом протираємо шкіру навколо очей, краще це робити вранці.

Також добре підійдуть листя берези. Робимо настій, для цього беремо 1 столову ложку листя берези, заливаємо їх склянкою окропу і протягом 30 хвилин даємо настоятися. Після цього відвар проціджуємо і прикладаємо до місця набряку.

Ще одним прекрасним засобом є сік алое. Його також краще заморозити і використовувати у вигляді кубиків льоду. Але слід пам’ятати, що концентрація соку не повинна бути занадто високою, так як це призведе до почервонінь і паління. Якщо у вас чутлива шкіра, краще розбавте даний сік водою.

Приховати мішки під очима за допомогою макіяжу: як це можна зробити?

Недосип, втома — це ті проблеми, які постійно супроводжують мільйони дівчат по всьому світу. Втім, красивому зовнішньому вигляду це зовсім не перешкода тоді, коли дівчина вміє правильно наносити макіяж. За допомогою правильно макіяжу можна виправити практично будь-які недоліки і підкреслити достоїнства, що саме вони вийдуть на перший план. Сьогодні ми трохи докладніше розглянемо, як же правильно наносити макіяж так, щоб приховати мішки і кола під очима.

Приховати мішки під очима за допомогою макіяжу: як це можна зробити.

Головний секрет полягає в тому, що приховати мішки і круги під очима практично неможливо, до цієї справи варто підійти комплексно. Почати варто, звичайно ж, з догляду, саме цей крок дозволяє на початковому етапі максимально нейтралізувати недоліки. Схема очищення-тонізація-зволоження — цілком робоча в таких випадках. Доповніть її освіжаючою, тонізуючою маскою, а ще краще — спеціальним гідрогелевими патчами для зони навколо очей.

Далі ми приступаємо, безпосередньо, як макіяжу і тут є кілька головних способів.

Якщо часу на виправлення мішків і кіл під очима у вас зовсім мало, але щось зробити безумовно потрібно, то ваш головний друг в цій боротьбі-хороший світлий консилер. Наносимо консилер на зону навколо очей «трикутником», після чого добре розтушовуючи його пальцями або ж вологим спонжем. Варто сказати, що консилер соло поводиться не кращим чином і його необхідно неодмінно правильно закріпити. Робити це потрібно пудрою, дуже тонким шаром, за допомогою невеликої кисті з натурального ворсу. Після чого цією ж пудрою покриваємо все обличчя, щоб гармонізувати відтінки. Це — мінімум, який можна зробити. Якщо часу у вас трохи більше, то варто зробити повноцінний нюдовий макіяж. Для початку ми наносимо на обличчя світло-рожевий праймер зі світловідбиваючими частинками, після чого, за допомогою кисті-дуофибры — тональну основу, причому зону навколо очей ми також покриваємо тональною основою і добре розтушовуючи — це послужить нам базою для консилера надалі. Після чого приступаємо до нанесення консилера, також як і описано в попередньому способі — трикутником, розтушовуємо спонжем або все тією ж дуофиброй. В куточки очей наносимо кремовий хайлайтер, трохи розтушовуємо його. Закріплюємо вийшов результат пудрою. Щоб відвернути увагу від зони навколо очей, оформляємо брови, додаємо рум’ян і, обов’язково, хайлайтер: головна додати освітлення так, щоб він зовсім не заходив на зону навколо очей. Обов’язково фарбувати очі — хоча б, просто тушшю і нанесіть на губи напівпрозорий ягідний блиск, він також чудово освіжить обличчя. Техніка «бейкинг» — також дуже хороший варіант, що дозволяє ефективно приховувати мішки і круги під очима, причому для денного макіяжу вона навряд чи підійде, зате для заходів — завжди будь ласка. Консилер, в даному випадку, ми наносимо максимально рясно, досить товстим, але рівномірним шаром, накладаючи зверху велику кількість транспарентною, прозорою, або ж сяючою фінішної пудри. Після цього ми приступаємо до макіяжу очей або губ, а після десяти-п’ятнадцяти хвилин, прибираємо надлишки пудри, яка як би «запікається на консилере. Така техніка прекрасно підходить для різного роду фотосесій.

Також чудово на освіження працюють праймери під консилер — спеціальні світловідбиваючі текстури, які дозволяють консилеру наноситися та легко розтушовуються краще триматися довше, розсіювати світло — ефективніше. Ніколи не забувайте про необхідність закріплення консилера — інакше він просто скачається в складочках. Наносите консилер також і на повіки.

Кисті для такого макіяжу: які потрібні.

Якщо говорити про кистях, то тут не обійтися без хорошої кисті для консилера, кисті-дуофибры для тональної основи, кисті для пудри з натурального ворсу.

Кисті для макіяжу: де можна купити.

Якщо ви хочете купити якісні пензлі для щоденного або професійного макіяжу, то в асортименті інтернет-магазину Wobs, ви зможете без проблем знайти все, що вам потрібно. Демократичні ціни і максимально висока якість, великий вибір як для професійних візажистів, так і для любителів — це те, що ми можемо вам запропонувати!

Мішки під очима як зробити.

Мішки під очима або 애교 살 (еге саль), які в західних країнах вважаються жахом і спосіб нажити додаткове стан для власників різних косметичних компаній, що випускають креми та емульсії для шкіри навколо очей, в Кореї стали одним з ознак привабливості.

Корейці вважають, що невеликі припухлості під очима дуже схожі на ті складочки, які з’являються навколо очей, коли людина посміхається. Тому мішки під очима надають радісний і привітний вигляд, навіть якщо їх носій повністю серйозний. На думку корейців, еге саль також надають особі невинність і роблять його більш молодим.

Щоб вважатися красивими, мішки під очима повинні являти собою невелику кількість жиру на нижніх століттях. Темні круги і обвисла шкіра, які з’являються від недосипання або з віком, тут також непопулярні, як і в будь-якій іншій країні.

Для отримання красивого складочки звичайні жінки, популярні актриси і поп-виконавці обох статей звертаються до пластичних хірургів.

Для отримання тимчасового ефекту використовується косметика. Деякі корейські косметичні компанії випускають навіть спеціальні сети для такого макіяжу. Наприклад, Dear Girls Cute Eyes Maker від Etude House. Його вартість становить близько 12 доларів. Він містить головний компонент — двосторонній олівець. Один його кінець має м’який коричневий колір, а інший — бежевий колір з шиммером. Спосіб застосування простий: коричневим кольором малюємо під очима лінію тіні, яку відкидали б мішки під очима, якби вони насправді були. Тепер зафарбовуємо простір між нижніми віями і цією лінією мерехтливим бежевим кольором.

Цього ж ефекту можна досягти за допомогою матових тіней для повік на пару тонів темніше, ніж ваша шкіра, і легких мерехтливих тіней або світлої підводки для очей з шиммером.

А в цьому ролику розповідають, хто з корейських знаменитостей балується сполученням:

Як зробити собі мішки під очима в домашніх умовах.

Мішки під очима з’являються від недосипання, надлишку води напередодні, сліз, пересоленої їжі, неправильних звичок. Вони надають особі втомлений, нездоровий вигляд. Косметичний дефект можна швидко прибрати за допомогою домашніх процедур, якщо вони не є наслідком захворювань або збільшення об’єму жирової тканини в очниці.

У статті розберемо експрес-методи, що допомагають освіжити обличчя, прибрати мішки і темні кола під повіками за один день і навіть за 5 хвилин в домашніх умовах. Надсилайте також свої рецепти та відгуки який засіб вам допомогло в коментарях до статті.

Вранці набряки найчастіше проявляються через застій рідини під шкірою. Мішки під очима не тільки погіршують зовнішній вигляд, але і розтягують тонку шкіру повік. Це призводить до появи ранніх зморшок. Тому виявивши проблему, потрібно якомога швидше виправляти ситуацію.

Найшвидші способи позбавлення від мішків і темних кіл-холод, компреси і примочки, а також вправи і самомасажі. Також існують мазі, які допомагають прибрати набряки за короткий проміжок часу.

Холодні процедури зменшують набряк і тонізують шкіру. Найпростіші і ефективні способи прибрати мішечки за допомогою охолодження:

Контрастне умивання-найшвидший варіант освіжити обличчя і підбадьоритися. Шкіра навколо очей розігрівається, збільшується мікроциркуляція крові, рідина починає йти. Почергове умивання потрібно робити не більше 3-х разів теплою і стільки ж холодної. Протирання кубиками льоду зони повік добре допомагає прибрати мішечки і темні кола під очима. Звичайну воду можна заморозити, заварку, настої трав (петрушки, шавлії, ромашки, календули), фруктові соки, мінеральна вода та ін Здійснювати легкий масаж кубиками льоду навколо очей потрібно по масажних лініях; Холодні ложки – процедура з ними розслабляє судини і зміцнює шкіру повік. Потрібно взяти 2-3 пари чайних ложок і прибрати їх в морозилку на 10 хвилин. Після того, як прилади охолонуть, прикладати їх до закритих століть до нагрівання, потім поміняти їх на іншу охолоджену пару ложок; Холодні компрес з чаєм – тонізує шкіру, покращує кровообіг. Краще взяти білий або зелений крупнолистовий чай без ароматизатора. Потрібно занурити спонж або вату в міцну охолоджену заварку і накласти їх на закриті повіки на 5-10 хвилин, потім вмитися. Ще простіше – занурити пакетики чаю в холодну воду, потримати хвилину, потім укласти їх на повіки на 5 хвилин (максимум на 15 хв), потім зняти компрес і вмитися. Процедури з чаєм не тільки справляються з набряками, але і знімають почервоніння і різь в очах.

Холодний компрес з мокрим рушником – простий і швидкий метод боротьби з набряками, після процедури вони зникнуть або стануть менш помітними. Потрібно взяти чистий рушник, змочити його холодною водою, віджати і покласти на закриті повіки на 5-10 хвилин. Холодний огірок-компоненти, що містяться в цьому овочі, добре справляються з набряками і омолоджують повіки. Відріжте від огірка 2 кружечка і приберіть в холодильник. Коли часточки стануть холодними, дістаньте їх і покладіть на очі, тримайте до моменту, як вони потеплішають, потім вмивайтеся.

Домашні рецепти добре допомагають впоратися з синцями і мішками на нижніх повіках. Потрібно підібрати для себе оптимальний варіант, щоб можна б швидко його приготувати, і щоб він допомагав.

Ми відібрали найбільш ефективні і швидкі способи позбавлення від мішків за великою кількістю позитивних відгуків жінок, які випробували їх на собі:

Картопля – за численними відгуками допомагає багатьом жінкам і дівчатам швидко вирішити проблему з синцями і набряками під очима вранці. Найлегший спосіб-очистити картоплю, порізати навпіл і покласти на повіки на 2-3 хвилини. Другий варіант-прикласти відварений в мундирі і охолоджений до кімнатної температури картопля на 2-3 хвилини на закриті очі, потім вмитися. Огірок – класика жанру, маски з ним освіжають обличчя і область під очима, зволожують, живлять, позбавляють від дрібних мімічних зморшок. Для приготування компресу з огірка потрібно натерти його на тертці. Отриману кашку загорнути в марлі, зробивши 2 «мішечка» і укласти на повіки на 10 хвилин, потім вмитися. Мелена Кава і косметичне масло (кокосове, персикове, оливкове та ін. – — кава тонізує, масло насичує вітамінами і підтягує дерму. Потрібно змішати 0,5 ч. ложки мелених зерен і 1 ч. ложку кокосового або іншого масла. Потім нанести отриману масу під очі, не потрапляючи на слизову на 10 хвилин. Така маска також зволожує шкіру, надає їй здоровий вигляд. Її можна наносити рази на тиждень для профілактики набряків і живлення шкіри. Петрушка-один з найдієвіших домашніх рецептів від набряків під очима. Вона допомагає прибрати синці, вирівнює колір обличчя, регенерує епідерміс, ніж зупиняє в’янення шкіри. Перший варіант — подрібнити зелень і розтерти в ступці, накласти кашку разом з відокремився соком під очі на 15-20 хвилин. Другий варіант для сухої шкіри – 1 ч. ложку подрібненої і розтертої петрушки змішати з 2 ч. ложками сметани, розподілити на очі, тримати 15 хвилин, змити водою. Яєчний білок-стягує шкіру, має в’яжучий ефект, повертає пружність. Для позбавлення від мішків під очима візьміть один яєчний білок, добре збийте і нанесіть пензликом на нижні повіки до висихання, потім змийте водою. Молоко – компреси з ним звужують судини, зволожують і омолоджують шкіру, усувають запалення. Рецепт простий-слід вмочати ватяні диски в холодному молоці і тримати на століттях. Після того, як тільки компрес стає теплим, потрібно міняти його на новий. Продовжувати процес 10-15 хвилин.

Позбутися від мішків під очима за один день можна, якщо вони не наслідок патологій (грижа, захворювання внутрішніх органів). Якщо потрібно швидко за добу позбутися від темних кіл і мішечків в області повік потрібно:

Насититися киснем: провітрити приміщення, прогулятися на вулиці; Більше рухатися, зробити вправ, позайматися йогою та ін.; Використовувати сік алое – він містить антиоксиданти і вітамін Е. Для одержання позитивного результату потрібно протирати їм повіки протягом дня. Робити вранці і ввечері гімнастику для очей. Завдяки їй посилиться кровообіг, прискориться приплив поживних речовин, розійдеться рідина в області під очима; Виконувати легкий самомасаж зони навколо очей; Використовувати аптечні крему та мазі.

Комплекс вправ для повік допоможе позбутися від мішків за короткий час. Наведемо найефективніші і прості:

Сильно заплющити на пару секунд, потім широко розкрити очі. Вправу повторити 10 разів; Закрити очі, пальцями злегка торкатися повік, обертати зіницями в різних напрямках протягом 10-20 секунд, відчуваючи руками їх рух; Поставити вказівний і середній палець на зовнішні і внутрішні куточки очей. Погляд направити вгору, нижні повіки підтягувати на пару секунд, потім розслабити. Повинно відчуватися напруга. Повторювати вправу 10 разів. На останньому повторі затримати погляд нагорі на 10 секунд;

Обертати зіницями з широко відкритими очима спочатку за годинниковою стрілкою, потім проти годинникової.

Від набряків під очима добре допомагає лімфодренажний масаж. Він покращує лімфатичний обмін, прибирає синці, покращує колір шкіри, позбавляє від токсинів і зайвої рідини.

Помити руки, нанести на обличчя крем або косметичне масло. У міру вбирання, його потрібно буде наносити заново; М’якими рухами вказівного і середнього пальця провести від зовнішнього до внутрішнього куточка ока, повторити 4 рази; По надбрівної дузі провести спочатку від зовнішнього краю до внутрішнього, а потім у зворотному напрямку, повторити 4 рази; Виконувати легкі надавлювання подушечками чотирьох пальців спочатку на нижню повіку протягом 5-10 секунд, потім на верхню; Зробити легкі постукуючі руху від скронь до перенісся по нижньому століттю і в зворотному напрямку по верхньому;

Тривалість масажу – 5-10 хвилин. При його виконанні потрібно уникати сильних натискань.

У відео нижче блогер Ірен владі описує інший варіант лімфодренажного масажу від набряків під очима:

Мазі і креми допомагають прибрати зайву рідину і набряки під очима, але позбавити від грижі століття (розростання жирової тканини) вони не можуть. Засоби з аптеки діють нарівні з сечогінними ліками, швидко позбавляють від зовнішніх недоліків. Результат стає помітний через 10 хвилин, а іноді через 2-3 години після нанесення.

Застосування всіх мазей ідентичне – невелика кількість наноситься на шкіру повік і акуратно без розтягуючих і надавливающих рухів розподіляється в області навколо очей.

Аптечні засоби і крему зазвичай містять:

вітаміни С і Е; рослинні масла; кофеїн; гепарин; руктин; еластин гілауронову кислоту.

Список найбільш популярних мазей:

ліотон; троксевазин; реліф; цинкова; солкосерил; афулим; мазь від геморою (проктонис); гепариновая мазь; ремескар; мазь Вишневського.

Перед застосуванням мазь слід перевірити, чи викликає вона подразнення або висипання на шкірі. Для цього потрібно нанести засіб на ліктьовий згин і подивитися, чи є почервоніння або шкіра залишилася чистою.

Щоб набряки в зоні очей і темні кола пропали і не з’являлися дотримуйтеся порад:

Харчуйтеся правильно-вживайте більше продуктів з вмістом вітамінів B, магнію і цинку. Приберіть з раціону солону, копчену, гостру їжу; Не вживайте перед сном багато води і рідини; Провітріть перед сном свою кімнату – це сприяє поліпшенню обміну речовин; Гуляйте перед сном на свіжому повітрі і лягайте спати не пізніше 23.00; Виконання фізичних вправ, заняття фітнесом прискорюю обмін речовин і зменшують прояв кіл і мішечків під очима; Вчіться не переживати з будь-якого приводу, це зменшить кількість стресу і депресій. Під час сну голова повинна бути вище тіла; Якщо ви багато працюєте за комп’ютером, періодично відволікайтеся від монітора і робіть легку розминку для очних м’язів. Можна просто поморгати, по черзі заплющувати і розслабляти повіки, дивитися то вдалину, то на кінчик носа. Видаляйте декоративну косметику, повертаючись додому або перед сном; Гімнастика для обличчя – дуже ефективний метод боротьби з мішками під очима і зморшками. За відгуками жінок, що почали займатися фейсбілдингом, зменшення набряків на обличчі і мішків під очима – це перше, що вони помічають, почавши постійно займатися. Якщо виконувати гімнастику для обличчя регулярно, можна виглядати на 15-20 років молодше свого віку; Якщо мішки під очима постійно присутні, запишіться до терапевта і здайте аналізи, можливо цей недолік – симптом розлади в організмі.

Задаючись питанням про те, як прибрати мішки під очима (набряки), варто почати з очищення організму від токсинів. Корисні також:

холодні і гарячі компреси; спеціальні косметичні засоби; натуральні маски; різні види масажу особи; лімфодренажний масаж; вправи для зміцнення м’язів навколо очей.

Якщо ж домашні способи не приносять поліпшень, рекомендується виконання професійних процедур. Наприклад, це може бути мезотерапія.

Поява мішків, набряклості і темних кіл під очима може свідчити про двох різних проблемах або недугах. Однак подібні симптоми часто йдуть в парі один з одним. Поставтеся до них з усією увагою.

Можливо, це лише ознака хронічного недосипання, перевтоми з нездоровим харчуванням. Але подібне явище може вказувати на те, що організм почав боротьбу з якимось серйозним недугою. Давайте розглянемо способи позбавлення від проблеми.

У чому причина потемніння шкіри на повіках, яка часто супроводжує мешковидным утворень під очима, а в народі називається «колами»? Поява «синців» найчастіше пов’язано з нерівномірним пігментацією шкіри, тонкою шкірою навколо очей (крізь яку просвічуються кровоносні судини), ламкістю капілярів, надмірною кількістю іонів заліза (на думку вчених).

Якщо темні круги з набряками з’являються періодично, і це — минуще явище, вони можуть бути спричинені нездоровим способом життя. На вашому обличчі здатне відбитися:

періодичне недосипання; несвоєчасне відпочинок; недолік активності; перевтома фізичне або розумове; порушення режиму харчування; прийом надмірної кількості рідини (дивіться норми споживання води в залежності від ваги та навантажень); зловживання солярієм; тривалим купанням в гарячій воді; надмірне паління; зловживання алкогольними напоями.

Чи можна усунути проблему самостійно? Що саме потрібно зробити?

Для початку перестати мучити організм наслідками своїх нездорових звичок. Хочете виглядати добре? Не зловживайте алкоголем, відмовтеся від куріння, дотримуйтесь режиму з достатньою фізичною активністю. Розплачуватися, на жаль, доводиться за все.

Шкірні покриви особи потребують правильної циркуляції лімфи і крові, тому не варто ускладнювати організму вирішення цього завдання. Як тільки ви позбудетеся від перерахованих причин появи проблеми — ваше обличчя придбає квітучий і здоровий вигляд.

Чим прибрати набряки під очима? Існують перевірені способи і засоби для позбавлення від проблеми. І в першу чергу це — холод. Вплив низьких температур сприяє ущільненню лімфатичних і кровоносних судин, що допомагає позбутися зайвої рідини в тканинах особи.

Скористайтеся несподіваним способом, перевіреним нашими бабусями і рекомендованим лікарями передачі «Про головне».

В морозильну камеру холодильника покладіть 4 чайних ложки і почекайте, поки вони стануть досить холодними (але не замерзлими). Дістаньте 2 з них і прикладіть до століть. Коли ложки зігріються, поміняйте їх на охолоджені.

Лікувальна дія і докладне виконання процедури показані в відео.

Найефективнішими з домашніх засобів в народі вважають картоплю і огірок. Охолоджені овочі нарізаються кружечками і укладаються на проблемні зони. У картоплі є чимало крохмалю і калію. Ці інгредієнти знижують інтенсивність запальних процесів в тканинах, зменшуючи набряклість.

Увечері зробіть на нижні повіки примочки з холодного розчину морської солі (щіпка солі розчиняється в чверті склянки води). Шматочки вати (або бавовняні серветки) занурте в розчин, трохи вичавіть, потримайте на повіках хвилин 15.

Ще одним цінним компонентом холодних тканинних компресорів може бути водний настій свіжої петрушки, взятої в довільній кількості.

Для їх приготування в термосі заварюються на півгодини листя шавлії, або трава з квітами деревію (чайна ложка рослин на 1/2 склянки окропу). Після проціджування з віджиманням сировини, половина розчину охолоджується. Процедура робиться незадовго до сну. По черзі кілька разів на мішки накладаються то гарячі, то холодні компреси (закінчуйте — холодним). Змастіть шкіру одним з кремів, описаних нижче.

Ще одне легко застосовується SOS засіб від набряків і мішків. Використовуються в рецепті лікарські рослини:

листочки м’яти, квіти ромашки, трава чебрецю; липові суцвіття; очанка лікарська; розмарин; квіти череди та інші. Запарте невелику жменю лікарської сировини склянкою окропу. Нехай настоюється до охолодження. Відцідіть рідину, віджавши трав’яну сировину. Розлийте у форми для заморожування — можна використовувати з набору для холодильника або пластикові підкладки з коробок шоколадних цукерок. Заморозьте і зберігайте в морозилці до потрібного випадку. Використовуйте для ранкових протирань подглазной зони, або за необхідності.

1. Відокремлений яєчний білок збийте в піну і на 15 хвилин намажте товстим шаром припухлості. Після змивання обов’язково вбийте (легкими рухами кінчиків пальців) в шкіру зволожуючий крем для очей, так як білок їх підсушує.

2. До половинці яєчного білка додайте третину ложки кави дрібного помелу (можна використовувати кавову гущу після заварювання). Розподіліть суміш товстим шаром по набряклим місцям. Змийте хвилин через 15. Маска добре підтягне шкіру, прибравши припухлості.

3. Дрібно нарубаєте петрушку, змішайте з холодною сметаною, нанесіть маску під очі на 15 хвилин.

4. Сік з м’якоттю алое добре прибере набряклості, заодно розгладивши зморшки і освітливши синяву на століттях. Використовувати його просто: намажте їм проблемні місця, а після підсихання змийте.

Для підвищення ефекту можна в маску з м’якоттю алое додати трохи огіркового соку і залишити її на ніч.

Навіть якщо ви ще не зіткнулися з проблемою, вже в 20-річному віці має сенс подбати про ніжний догляд за шкірою навколо очей, використовуючи відповідний крем. Така профілактика неодмінно окупиться в майбутньому, гарантуючи вам гарний зовнішній вигляд.

Рекомендується застосовувати гіпоалергенні препарати, що відрізняється легкою текстурою і складом, відповідним вашому віку і потребам шкіри. Подібні косметичні засоби також ідеально підходять в якості основи під макіяж.

Корисним буде застосування кремів для повік, які ущільнюють кровоносні судини, стимулюють приплив крові і лімфи, підстьобують метаболізм в клітинах шкіри. Найкраще, якщо в їх формулі не міститься жиру. Найбільш ефективними є засоби, що містять:

вітаміни К і С; ретинол; кофеїн; екстракт плюща; петрушки; арніки; волошки.

Їх слід наносити на шкіру точково, без зайвого її натягу.

Якщо продукт дійсно ефективний, він повинен містити наступні три ключових інгредієнта:

Мікросфери гіалуронової кислоти, які покращують гідратацію шкіри. Гесперидин — біофлавоноїд, який сприяє кращій мікроциркуляції крові. Лактоферин — інгредієнт, іони якого відповідальні за видалення потемніння шкіри.

З косметичної точки зору, щоб приховати набряклість повік, можна використовувати відповідний за кольором коректор.

Традиційно використовується для детокса організму. Але чудово себе зарекомендувала як протинабряковий засіб, особливо після бурхливо проведеної ночі з неприємними наслідками на обличчі.

Для усунення мішків і кіл, розітріть чайну ложку пасти в малій кількості води. Намажте під очима і вирушайте висипатися. А вранці — дивуйтеся отриманими результатами.

Це недороге засіб відноситься до розряду Краса з аптеки. Застосовується воно для поліпшення кровообігу в тканинах. А як засіб незвичайного застосування, його використовують, щоб швидко прибрати набряки під очима.

Для цього мазь наносите тонким шаром під нижні повіки на набряки двічі на добу.

Увага! Мазь може викликати алергічну реакцію. Так само заборонено її потрапляння на слизові оболонки.

Зараз в інтернеті бурхливо обговорюється питання, чи ефективно застосовувати для розсмоктування мішків крем від геморою за прикладом голлівудських зірок? Давайте послухаємо з цього приводу думку експертів і побачимо результат їх експерименту.

Поява мішків може бути обумовлено перенапруження кругових м’язів очей, або почався природним процесом старіння організму, внаслідок якого знижується еластичність, пружність м’язів і шкірних покривів. Тому лікарі-косметологи рекомендують дуже прості щоденні вправи, що допомагають зберігати пружність шкіри повік, привести їх в тонус, розправити зморшки.

Одночасно знімається спазм з кругових м’язів і зникають мішки, від чого очі стають виразними і повертають природний розмір (збільшуються). Комплекс займає менше 10 хвилин, виконується сидячи. Вправи робляться дуже повільно, без напруги і хворобливості. Кожне повторюється тричі.

Вправа 1. Широко розкривайте і щільно закривайте очі з інтервалом секунд 20. Якщо одночасно з очима брови теж прагнуть піднятися — поставте над ними пальчики і утримуйте на місці.

Вправа 2.

мішки під очима як зробити

Водите очима по горизонталі (досить повільно) в сторону кожного вуха, ніби намагаючись заглянути за нього. Погляд на пару секунд затримуйте в крайньому положенні. Виконайте всі рухи з закритими очима.

Вправа 3. Очні яблука рухаються з нижніх кутів до верхніх, по черзі в кожну сторону. Після кожного руху для розслаблення м’язів легенько і швидко моргайте віями.

Вправа 4.

Зміщуйте очні яблука в максимально верхнє положення, представляючи, що бачите свою верхівку. Потім-в нижнє положення, ніби заглядаючи під підборіддя. Повторіть те ж, прикривши очі.

Подивіться ще вправи для підтяжки обличчя — вони покращують кровопостачання і теж допомагають.

Однією з найпопулярніших і ефективних домашніх процедур проти набряклості нижніх повік, є лімфодренажний масаж. Він оживляє циркуляцію крові і лімфи в підшкірних тканинах, прибираючи сині кола з висячими мішками.

Виконується він м’яко, одними подушечками пальців. Найкраще це робити в процесі нанесення крему.

Недостатній сон позначається розбитістю не тільки у всьому тілі, але і спотворює зовнішній вигляд обличчя. Чи приємно вранці в дзеркалі бачити вузькооке створення, з синюшними колами, як у панди? Тому забезпечте собі повноцінний сон.

Ніколи не спите на животі і довго не лежите вниз обличчям, сприяючи провисання шкірних покривів і наповненню їх застояною рідиною.

Маєте проблему накопичення в тканинах рідини із застоєм — спіть з високо піднятою головою на великій подушці. Тоді перестанете прокидатися з опухлим обличчям — рідина за ніч буде йти вниз.

Якщо ж мішкоподібні утворення зберігається постійно, незважаючи на усунення вищевказаних факторів, то причиною можуть бути серйозні захворювання:

проблеми з нирками; щитовидною залозою; серцем, що супроводжуються утворенням набряків; варто також розглянути ймовірність появи діабету; анемії; інфекційних захворювань; алергії.

Вирішення проблеми. У всіх випадках важлива правильна лікарська Діагностика зі здійсненням адекватного лікування. Дивіться лікування содою і перекисом по Неумивакину.

Борючись з набряком на обличчі, важливо приділити увагу очищенню кишечника від шлаків, введення в щоденний раціон продуктів, що стимулюють клітинний метаболізм, виведення надлишків води з організму.

До природних діуретиків відносяться:

В аптеках можна знайти харчові добавки, що видаляють зайву воду з тканин. Вони містять, наприклад, екстракт кропиви, кульбаби, зеленого чаю, винограду.

Достеменно відомо, що надлишок солі в їжі затримує воду в організмі, сприяючи набрякам тканин, в тому числі — і лицьових. Тому після пересоленої їжі пийте більше простої води, яка виведе зайву сіль з організму разом з супутніми шлаками.

Є продукти, які ми повинні їсти, щоб не мати проблем?

Дієтологи кажуть, що в даному випадку важливий вітамін С, тому що він покращує мікро циркуляцію рідин в тканинах всього організму. Так що налягайте на апельсини, ківі, журавлину, брюссельську капусту, інші смаколики, що містять багато цього вітаміну.

Чи існує зв’язок між віком і мішками? Чи збільшуються жирові відкладення, коли ви стаєте старше?

У більшості випадків мішки є питанням спадковості і конституції, але вік також відіграє важливу роль. Через ослаблення м’язових волокон верхніх і нижніх повік шкіра починає тяжіти складками. Вони з часом заповнюються жиром (жирові грижі), провисають. Такі дефекти усуваються тільки фахівцями в косметологічних установах.

Чи хірургічна процедура називається «корекція століття», єдиним рішенням для видалення мішків? Корекція століття, безумовно, хороший спосіб позбутися від проблеми, але в крайньому випадку.

До професійних методів видалення відносяться:

Мезотерапія. Лазерний ліполіз. Ін’єкційний ліполіз. Блефаропластика.

Дробовий лазерний метод може допомогти проти темного знебарвлення шкіри, але не дуже ефективний проти жирових накопичень.

Підіб’ємо підсумок: Сподіваюся, ви отримали відповіді на свої запитання. Використання описаних у статті простих домашніх процедур, косметичних засобів, сучасного професійного лікування обов’язково допоможе зменшити або повністю прибрати мішки під очима набряки з супутніми темними колами. Також допоможуть довгостроковому вирішенню проблеми вправи для шиї доктора Шишоніна.

Опухле обличчя, нездоровий колір або набряклість викликають невдоволення своїм виглядом і змушують задуматися про чинники прояву таких симптомів. Вивчаючи, як прибрати мішки під очима швидко в домашніх умовах, спочатку необхідно діагностувати причину. Інакше самолікування може тільки нашкодити.

Часто стикаючись з мішками під очима варто знати, як прибрати набряки самостійно. Якщо причина полягає в нестачі сну, відпочинку або надмірному скупченні рідини в організмі (чаювання на ніч), а також алергії, то прибрати симптоматику буде не складно.

Спеціальні маски для обличчя з екстрактом ромашки, чайного дерева, м’яти. Патчі з витяжками з п’явок, екзотичних рослин, равликів. Точковий масаж в проблемній області із застосуванням ефірних масел (Виноградне, апельсинове, рисове та ін.). Льоду. Можна заморозити звичайні кубики або з додаванням трав. Холодні компреси з чаєм, огірком, бананом, полуницею та іншими. Маски і креми приготовані власноруч. Для зручності нанесення краще використовувати спонж. Не менш ефективні контрастні водні процедури. Спочатку особа розпарюють над водяною лазнею, після вмиваються холодною водою. А також масажні рухи чайними срібними ложками. Приклавши їх до мішків на 5 хвилин, значно зменшується набряклість.

Щоденні маски для обличчя зменшують прояв старіння шкірного покриву, збільшують вироблення колагену, покращують еластичність дерми та епідермісу, його структуру і відновлюють тон особи.

Приготувати її легко, особливо в сезон збору врожаю.

Основні компоненти: гарбуз і масло абрикоса.

Перед нанесенням очистити обличчя від косметики. Гарбуз запекти, а після подрібнити блендером. Тонким шаром покрити проблемне місце, витримати 15 хвилин. Видалити і нанести масло. Комплекс повторювати двічі на тиждень.

Освіжає шкіру, зменшує набряки, освітлює сині круги.

Інгредієнти: білокачанна капуста квашена і масло кокоса.

З капусти вичавити сік, яким промочити ватні тампони або диски. Попередньо очистити шкіру від макіяжу, прикласти диски з соком капусти на очі на півгодини. Після видалення дисків нанести масло.

Рецептура легка. Основні компоненти: вода і гіалуронова кислота у вигляді порошку.

Пропорція змішування 50 до 1. На 50 мл чистої води знадобиться 1 г кислоти. Перемішувати суміш треба протягом 15-20 хвилин до зникнення грудок. Прибрати в холодильник. Перед сном наносити під очі легкими рухами, через півгодини видалити надлишки. Зберігати суміш не можна більше 10 діб.

Особливо рекомендується для жінок категорії 40+.

Складові: сиру картоплю (1 шт.) і виноградне масло (1 мл).

Картоплю подрібнити блендером або натерти на дрібній тертці, ввести масло, ретельно перемішати. Перед нанесенням очистити шкіру від косметики, під нижню повіку покласти косметичну серветку. Поверх викласти маску, шар повинен бути тонким. Через півгодини видалити суміш разом з серветкою.

Зменшує набряклість очей, має судинозвужувальну і освіжаючу дію.

До складу входить огірок, іноді вода.

Овоч подрібнити блендером, викласти в форму для льоду і прибрати в морозильну камеру. Як тільки кубики будуть готові, круговими рухами протирати область навколо очей. Надлишкову вологу витерти паперовим рушником.

Маска володіє як корисними властивостями, так і протипоказаннями.

До перших належать: омолодження; підвищення еластичності шкіри; зменшення мімічних зморшок; насичення поживними речовинами.

З протипоказань виділяють лише індивідуальну непереносимість меду.

Інгредієнти: мед (1 ч. л.), пилок квітів (1 ч. л.).

Компоненти перемішати, пензликом розподілити на область навколо очей. Через 10-15 хвилин змити.

Ефект грунтується на збагаченні шкіри корисними жирними і амінокислотами.

Ключові компоненти: зелений чай (2 пакетики), молоко (40 мл).

мішки під очима як зробити

Чай залити гарячим молоком і дати настоятися 10 хвилин. Очистити очі від макіяжу, зверху покласти пакетики чаю на 20 хвилин. Після зайву вологу видалити серветкою або рушником.

Зелень має антибактеріальну дію, насичує поживними компонентами підтягує шкірний покрив і розгладжує «гусячі лапки».

До складу входить корінь або листя петрушки, кефір.

Зелень подрібнюється. Заливається кефіром і настоюється 20 хвилин. Тривалість процедури 10 хвилин.

Зменшує набряки під очима, освітлює синці і шкіру нижньої повіки, відновлює еластичність і запускає регенерацію.

Склад: сметана (1 ст. л.), петрушка (кілька гілочок).

Зелень поміщають в ступу і подрібнюють блендером або просто дрібно нарізають. Змішують зі сметаною максимальної жирності. Наносять на область навколо очей на 15 хвилин. Після змивають водою або трав’яним відваром.

Маска очищає, тонізує, збагачує вітамінами і розгладжує первинні зморшки.

Компоненти: полуниця (кілька ягід), мангове масло.

Полуницю подрібнюють, в сокі, що виділився просочують ватяні тампони. Шкіру навколо очей очищають від косметики і прикладають кружечки. Через 20 хвилин видаляють залишки, а поверх наносять масло.

Трав’яні примочки застосовують в домашніх умовах від багатьох косметичних дефектів і захворювань.

Інгредієнти: квіти ромашки, листя подорожника і липи – всього по 1 ст. л. Т.

равяной збір залити гарячою водою 0,1 л і залишити на півгодини. Просочити ватяні диски і наносити на шкіру очей на 10 хвилин. Компреси не повинні бути холодні, тому перед застосуванням відвар потрібно злегка підігріти. Після компресу нанести дитячий крем.

Аптечна бадяга ефективна не тільки проти вугрової висипки, але і проти синців, кіл під очима і мішків.

Рецептура приготування маски вказана на упаковці, дотримання якої має бути точним. Наноситься засіб на область нижньої повіки.

Сік з рослини має протизапальний і дезинфікуючий ефект, зменшує зморшки.

Маска готується з одного листка рослини. Зрізаний листок загортають в пергаментний папір і поміщається в холодильник на 14 днів. Після закінчення часу вичавлюють сік алое і наносять на шкіру під очі постукуючими діями. Через 30 хвилин змивають вологою губкою або рушником.

Для усунення сильної набряклості під очима не варто відразу вдаватися до дорогих професійних косметичних процедур. Зрозумівши причину мішків і усунувши її, проблема може піти сама собою. Одним з таких факторів часто є захворювання нирок.

Народні засоби по усуненню мішків під очима включають:

масаж чайними ложками; кубики льоду; чайні компреси; масаж і вправи; харчова сода; натуральні ефірні олії.

Для масажу потрібні тільки срібні холодні ложки. Їх попередньо опускають в ємність з холодною водою або льодом. Прикладають до мішків і здійснюють кругові масажні рухи. У міру нагрівання їх треба охолоджувати, але надмірно холодними ложками масаж очей робити не слід. Процедуру дозволяється проводити кілька разів на день. Таким способом можна робити масаж обличчя.

Кубики льоду кращий засіб в боротьбі з мішками, а також темними колами. Льодом масажують проблемну область, як шкіра звикне кубик можна залишати на одному місці на 1-2 секунди. Спочатку буде холодно і неприємно, але через деякий час шкіра звикає. Лід можна брати звичайний або ж готувати з відварів трав або подрібнених овочів, зелені.

Здавна сода від мішків під очима користується популярністю.

Інгредієнти: відвар з квітів ромашки, харчова сода (1 ст. л.).

Соду розчиняють у відварі, змочують ватний диск і прикладають до проблемної ділянки на 10 хвилин. Після чого видаляють і наносять живильний крем. Якщо в процесі з’явилося відчуття печіння, застосування варто негайно припинити.

Ефективні чаї без добавок і ароматизаторів. Процедура проводиться за допомогою чайних пакетиків, які попередньо заварюються, віджимають і прикладаються до проблемних місць. Такі компреси застосовуються і при кон’юнктивіті або запальних процесах очей.

Масла живлять, тонізують, зволожують повіки. Ефективні від мішків і кіл під очима. Для процедури підійде Виноградне, касторове масло, мигдальне, імбирне і апельсинове ефірні масла. Наносити рекомендується на ніч, причому можна чергувати масла.

Для проведення самомасажу потрібен спеціальний крем для шкіри. Приготувати його можна самостійно в домашніх умовах з рослинного молока, лимонної кислоти або соку, подрібненого горіха або купити готовий.

Масаж від мішків під очима виконується акуратними рухами від внутрішнього століття до зовнішнього. Так можна зняти масажними рухами напруга, усунути кола і мішки. Кількість повторів – 6. Далі можна продовжувати легким постукуванням, захоплюючи верхню повіку.

Вправи від мішків під очима:

Замружтеся і різко відкрийте очі. Кількість повторень – 5 разів. Відведіть погляд вліво, потім вправо, вниз, вгору. Повторіть двічі. Зажмурьтесь на 2 сек., відкрийте очі на пару секунд. Повторіть 15 разів. Закрийте очі, придумайте картину, відкрийте і намалюйте її віртуально поглядом в повітрі. Намалюйте геометричну фігуру. Спочатку проти, потім за годинниковою стрілкою або навпаки. Дуже часто моргайте. Як пташка або метелик махає крилами. Вправа активізує кровообіг в цій області.

Гімнастика для особи зручна тим, що може виконуватися де завгодно (на роботі, вдома, в гостях або на прогулянці).

З віком догляд за шкірою обличчя стає більш ретельним, особливо у жінок після 50 років. Регулярні процедури, масаж, маски, живильні креми, що застосовуються в домашніх умовах, зменшать кількість проявів мішків, темних кіл і яскравість мімічних зморшок. А з’ясувавши їх причину можна легко позбутися від них назавжди. Головне правильно підібрати косметичні засоби.

Багато жінок мріють впоратися з проблемою, яка псує всю зовнішність. Це – мішки під очима. З’являються вони за рахунок скупчення рідини між тканинами в цьому районі. Набряки розвиваються через порушення водно-електролітного балансу, яке виникає на тлі різних факторів.

Виглядають такі набряки неестетично, тому у кожної людини виникає бажання від них позбутися.

Нижче буде описано, як прибрати мішки під очима без операції за допомогою народних та інших методів.

При виникненні набряків під зоровими органами першорядно необхідно задуматися про те, чому вони з’явилися. Причин, як з’ясувалося, багато. До самим нешкідливим відносяться недосипання, фізичне і розумове напруження, порушення режиму харчування або похибки в їжі. Але буває і так, що набряки виникають через початок боротьби організму з будь-якої патологією. Нерідко поява припухлості супроводжується і синюватими або коричневими колами в місці розташування очей.

Нерідко причиною кіл і припухлостей під очима виступає хвороба, в цьому випадку рекомендується пройти обстеження і знайти грамотного фахівця, який проведе лікування. Ніякі косметичні процедури не дадуть належного ефекту, поки не буде проведена відповідна терапія.

В даному розділі варто розглянути зовнішні фактори, які можуть привести до утворення мішків під очима. До них відносяться:

p, blockquote 9,0,0,0,0 —>

Часте недосипання. Порушення режиму відпочинку. Малорухливий спосіб життя. Фізична або розумова перевтома. Похибки в режимі харчування. Рідина в надмірній кількості, особливо при рясному питті на ніч. Бажано приймати рідину за 3-4 години перед відходом до сну. Часте відвідування соляріїв. Довге перебування в сильно нагрітій воді. Зловживання тютюнопалінням і алкогольними напоями.

Фахівці і знаючі люди пропонують різні способи і рецепти, які допоможуть в короткі терміни впоратися з проблемою.

Відповідаючи на питання, як ефективно прибрати мішки під очима, можна ознайомитися з перевіреними домашніми способами.

Цей спосіб можна віднести до найефективнішим, так як чай, і чорний, і зелений, добре знімає набряклість і нормалізує кровопостачання в організмі. Спочатку потрібно заварити склянку чаю. Для цього дві чайні ложки будь-якої заварки заливаються 150 мл закипілої води. Протягом 20 хвилин рідина повинна настоятися.

Після цього в заварці змочуються ватяні спонжики, на 15 хвилин відправляються в морозильник, після чого приступають до очей.

Ця рослина сприяє відтоку крові, за рахунок цього спадає набряк, шкіра набуває еластичність.

Подрібнений пучок петрушки прикладається до очей на деякий час. Триває воно приблизно півгодини. Або можна видавити сік і змочити їм спонжики, які потім заморожуються і при необхідності додаються до повік.

Спочатку в термосі потрібно заварити лікарську траву-шавлія або квітки деревію. Буде потрібно 1 чайна ложка трави на півсклянки окропу:

p, blockquote 17,0,0,0,0 —>

Коли рідина настоїться її можна процідити і половину охолодити. Процедуру краще робити перед сном. Проводиться зміна холодних і гарячих прикладань. Закінчується процедура застосуванням холодного прикладання. На завершення на область повік наноситься спеціальний крем.

Спочатку білок потрібно збити, після змастити їм припухлості, залишивши так на 15 хвилин. Після вмивання потрібно нанести на область повік спеціальний крем, так як білкова суміш сушить дерму.

Щоб прискорити відтік рідкого становить під шкірою повік в районі очей рекомендується проводити зміцнює гімнастику і масаж. Такий спосіб зробить темні кола і припухлість менш помітними.

Як прибрати мішки під очима жінці за допомогою масажних дій? Для цього знадобиться певна послідовність:

p, blockquote 20,0,0,0,0 —>

Повіки треба зімкнути, потім пальці прикладаються до верхньої частини очей і здійснюються кругові рухи від зовнішньої частини зорового органу до внутрішньої. Натиск повинен бути значний, але без зайвих зусиль. Крім того, під час вправи шкіра не повинна занадто зміщуватися. Всі рухи повторюються щодо нижньої області очей. Наступні кругові рухи робляться під очима від скроні до носа. Робіть кілька легких натискань в районі нижньої повіки, починаючи від одного очного краю до іншого. Повторити до десяти разів. Після цього робиться перехід до верхньої повіки. Протягом 1-2 хвилини необхідно злегка постукувати і поплескувати по поверхні шкіри навколо очей. Потім застосовується контрастне умивання зі зміною температурного режиму кожні 15 секунд.

Ефективність масажу збільшиться, якщо використовувати при цьому кубики з льодом з лікарських відварів.

Якщо на виникнення припухлості під очима впливають зовнішні причини, то впоратися з цим станом можна, використовуючи передові косметичні методи.

Жінок цікавить, як прибрати мішки під очима вранці швидко. У магазинах в спеціальних відділах є можливість придбати різні косметичні засоби, до складу яких входять колагени і гіалуронова кислота.

Впоратися з проблемою ранкових набряків допоможуть косметичні пластирі, які вже заздалегідь просочені екстрактом зеленого чаю, морських водоростей, алое або женьшеню. Але для застосування таких пластирів є свої обмеження. Зазвичай їх застосовують не частіше пари раз в 7-8 днів.

Крім того, в аптеках і спеціалізованих відділах можна купити протинабрякові маски, які ефективно усувають мішки під очима.

До речі, багато фахівців, відповідаючи на питання про те, як прибрати мішки, синці під очима, рекомендують наносити в область очей креми для лікування геморою. Ці препарати містять багато корисних речовин, але застосовувати їх потрібно з обережністю, так як є загроза пошкодження шкіри.

Вікові зміни усунути буде складніше, в цьому випадку на допомогу приходять різні апаратні методики: мезотерапія, електростимуляція, різні пілінги, лімфодренаж, вплив інфрачервоних променів і ін

Якщо потрібно прибрати мішки за короткий період часу, наприклад після ранкового пробудження, слід прикласти до очей кубики льоду і помасажувати їм повіки. Не варто занадто старатися і доводити до стану замерзання шкіри.

Як прибрати темні мішки під очима? Темні кола поряд з набряками усуваються в тому числі і домашніми методами, серед них найефективніші такі:

p, blockquote 29,0,0,0,0 —>

Застосування свіжого огірка. Спочатку овоч подрібнюється, після чого з нього видавлюється зайвий сік. Маса ж прикладається до століть і витримується 15 хвилин. Після огіркового компресу шкіра в області очей стає посвіжілою і досить пружною. Потрібно перемішати столову ложку сметани з дрібно порізаною петрушкою. Після цього суміш розподіляється по шкірі навколо очей. Через 15-20 хвилин засіб змивається. Така поживна маска здатна зняти набряклість очей і зробити непомітними темні кола. Картопля натирається на тертці, забирається зайвий сік, і кашка прикладається до століть. Крохмаль, що міститься в картоплі, сприяє підтягуванню шкіри в області очей.

Лише у виняткових випадках лікарі рекомендують позбуватися від мішків в області очей, вдаючись до хірургічної корекції. Показанням може стати індивідуальна будова особи людини на фізіологічному рівні. Під час операції під очима робиться надріз, після чого зрізаються надлишки шкіри, потім накладається косметичний шов. Сама операція займає в середньому 50-90 хвилин. Період реабілітації триває 2 тижні. За цей час гояться гематоми і затягуються шви.

Щоб після хірургічного втручання не залишилися некрасиві рубці, весь відновлювальний період на область швів маститься спеціальний розсмоктуючий гель. Найчастіше застосовується метод трансконъюктивальной блефаропластики.

Щодо апаратних методик: найефективнішими серед них є мезотерапія, лазерний ліполіз, ліполіз ін’єкціями, блефаропластика. Однак лазерна методика ефективніше в боротьбі з темними плямами, а ось з ліпідними відкладеннями вона справляється з працею.

Як прибрати мішки під очима чоловікові? Чоловічі очні набряки розвиваються з тих же причин, що і у жінок, тому способи боротьби з ними нічим не відрізняються.

Не кожен чоловік буде проводити косметичні маніпуляції для поліпшення своєї зовнішності. Якщо ж є бажання швидко прибрати набряк, то найбільш результативним і швидким способом вважається застосування холоду. Він здатний ущільнити лімфатичні і кровоносні судинні підстави, в результаті чого зайве рідке накопичення з тканин під очима виводиться. Для цього досить покласти в морозильник дві чайні або десертні ложки на кілька хвилин, після цього прикладати до очей.

В інших випадках чоловікові слід постаратися виключити негативні фактори:

Якщо у жінки є можливість, то можна вдатися до різних косметичних маніпуляцій:

p, blockquote 36,0,0,0,0 —>

При невеликому дефекті можна використовувати різні маски на основі морських водоростей, масляних основ і спеціальних препаратів. Застосовують їх в косметичних салонах, якщо придбати готові препарати, то процедуру можна провести і в домашніх умовах. Використання електричного струму застосовується для бажаючих надовго забути про проблему набряків. У цю ж категорію входять ультразвуковий пілінг і масажні аплікації. Мезотерапія-це ін’єкційний метод введення під шкіру корисних речовин, які покращують її структуру. Однак лікування по даній методикее коштує чималих грошей, має протипоказання і вимагає участі грамотного фахівця.

Щоб попередити утворення мішків під очима, потрібно займатися профілактикою їх появи. Зробити це не важко навіть в домашніх умовах, варто тільки дотримуватися таких правил:

p, blockquote 37,0,0,0,0 —>

Перед тим як лягти спати, провітріть кімнату. Свіже повітря впливає на обмінні процеси в організмі позитивним чином. Перед сном рекомендується в тих же цілях здійснювати прогулянки на свіжому повітрі. Крім того, протягом усього дня потрібно бути фізично активним. Укладатися спати бажано не пізніше 11 години вечора. Щоб не відбувалося застою рідини і її припливу до лиця, треба спати на ортопедичній подушці. Відмовтеся від шкідливих продуктів харчування і від таких звичок, як розпивання спиртного і куріння. Велику роль відіграє і правильно підібраний нічний крем. Якщо це не виходить зробити самому, то варто порадитися з грамотним косметологом. Якщо ви збираєтеся на вулицю в сонячний день, то завжди надягайте захисні окуляри і наносите на обличчя спеціальний крем. Намагайтеся зволожувати шкіру за допомогою спеціальної косметики.

В даному відео представлений матеріал по техніці виконання лімфодренажного масажу, який можна проводити в домашніх умовах в тому числі.

Завдяки таким діям поліпшується циркуляція крові і лімфи в підшкірних тканинах. Темні кола зникають безслідно, а мішки під очима стають непомітними.

Виконувати його потрібно акуратно, використовуючи лише подушечки пальців. Фахівці рекомендують проводити такі рухи в процесі нанесення крему.

Знаючи, як прибрати мішки і кола під очима, можна з легкістю усунути цю проблему, варто лише докласти трохи зусиль. Але це тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що причиною їх появи не є хвороба. В іншому випадку тільки лікування допоможе усунути набряки.