Неділя, 25.02.2018, 13:27
Ставище
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
 
Меню сайту
 
Міні-чат
 
Наше опитування
Оцініть роботу селищної ради

Результат опитування Результати
Всі опитування нашого сайта Архів опитувань
Обговорити на форумі
Всього відповідей: 44
Інші опитування
 
Головна » 2015 » Листопад » 25 » Пропозиції щодо питань декомунізації
Пропозиції щодо питань декомунізації
08:47

Пропозиції комісії із розгляду питань декомунізації, надання та зміни адреси об’єктам нерухомості в смт Ставище

24 листопада 2015 року

смт Ставище

 

Теперішня назва

Майбутня назва

 1.  

Боженко

Ольги Кобилянської

 1.  

Ватутіна

Ярослава Мудрого

 1.  

Калініна

Івана Богуна

 1.  

Кірова

Свєчнікова Павла

 1.  

Колгоспна

Квітнева

 1.  

Комсомольська з № 1 по35

З № 37 і до кінця вулиці

Нагаївського Георгія

Незалежності

 1.  

Косіора

Берегова

 1.  

Котовського

Мерзлюка Василя

 1.  

Кузнечна

Степова

 1.  

Леніна

Героїв АТО

 1.  

Орджонікідзе

Сумська

 1.  

Пархоменка

Сонячна або Петренка

 1.  

Першотравнева

Івана Котляревського

 1.  

Піонерська

Мельника Миколи

 1.  

Польова з № 45 (бакуни)

Зарічна

 1.  

Пролетарська

Ладика Олександра

 1.  

Фрунзе

Григорія Сковороди

 1.  

Чапаєва

Василя Симоненка

 1.  

Червоноармійська

Браницьких

 1.  

Щорса

Покровська

 1.  

Якіра

Козацька

 1.  

вул. 40-річчя Перемоги

Осіння

 

Провулки

 

 1.  

Калініна

вул. Калинова

 1.  

Кірова

Пр. Свєчнікова Павла

 1.  

Комсомольський

вул. Затишна

 1.  

Косіора

приєднати до вул Берегової (Косіора)

 1.  

Котовського

вул. Героїв Чорнобиля

 1.  

Леніна

вул. Каштанова

 1.  

Першотравневий 1

Травневий

 1.  

Першотравневий 2

Весняний

 1.  

Радянський 1

вул. Промислова

 1.  

Радянський 2

приєднати до вул. Підвальної

 1.  

Садовий

вул. Садова

 1.  

Паланський

 1.  

Польовий

Зарічний

 1.  

Чапаєва

Василя Симоненка

 1.  

Червоноармійський

Браницьких

 1.  

Якіра

Козацький

 

Графік проведення громадського обговорення:

Вівторок 01.12.2015 року:

о 10.00 год.. на площі кінотеатру «Зірка»;

о12.00 год. на площі магазину «Млин»;

о 15.00 год. на розі вулиць Кравченка та Комсомольської.

Пропозиції та зауваження щодо перейменування вулиць надавати в письмовому вигляді на електрону адресу селищної ради stav_rada@i.ua або безпосередньо в селищну раду(вул. Цимбала Сергія,44) до 01.12.2015 р. Анонімні листи до уваги не беруться.

Переглядів: 585 | Додав: Leonid
Всього коментарів: 6
0
1 Viktor   (25.11.2015 14:38)
В основном ситуация ясна. Хотя не всегда понятен список замены. Предлагается улицы Ватутина и Калинина переименовать в Ярослава Мудрого и Ивана Богуна. Против двух последних совершенно ни чего плохого не имею, но к Ставище они отношения не имеют. В 1665 году Ставище защищал казак Богун, но он не имеет отношение к Ивану Богуну. Может правильней было бы переименовать улицы Ватутина и Калинина, в улицы Богдана Хмельницкого и Антона Андржеиовского, имеющих непосредственное отношение к Ставище.
А некоторым улицам можно было вернуть исторические названия. Например, улице Подвальной вернуть старое название Синагогская. Тогда бы и переулок 2-й Советский мог иметь тоже название.
Не совсем понятно желание переименовать улицу 40-летия Победы. Похоже, предлагается отстраниться не только от Великой Отечественной войны, но и от Второй Мировой войны, в которой украинцы и в том числе ставищане сыграли одну из ведущих ролей и понесли большие человеческие потери. Можно оставить просто – улица Победы.
И ещё не маловажно жителям Ставище напомнить, что изменение названия улиц, влечёт за собой замену всех документов на имущественные права (документы на дом, участок и т.д.), и все эти документы жители вышеперечисленных улиц будут менять за свои деньги.

0
2 Leonid   (27.11.2015 17:22)
Вважаю. що в назвах вулиць повинні бути відображені і ті особистості, які не живуть нині в Україні, але своїми вчинками та діями підтримують Україну в її святій боротьбі проти російських агресорів. Наприклад вул.Леніна можна назвати вул. Бориса Нємцова, як особистості, що загинула від рук російських фашистів.  Але він є і буде зразком боротьби свідомих російських людей проти путинізму. Адже всім зрозуміло, коли "лідера" підтримують 90% населення, то це означає, що цей народ попав в біду. Гітлера токож підтримували 90%, а решта були в концлагерах.  І ще б можна було назвати якусь вулицю  ім. Турецьких авіаторів. Бо якби ми повели себе так в свій час в Криму, як турки нині,  то Крим залишився  би наш і не було б проблем з Донбасом.

0
3 Viktor   (27.11.2015 20:57)
Если по большому счёту, то основная проблема касается не в честь кого переименуют улицы, а в финансовых затратах, которые затронут очень многих, и физических лиц и организации. Кто-нибудь пытался подсчитать в количественном или процентном отношении, количество домов и организаций на этих улицах, которое затронет это мероприятие? Кроме перечня улиц, люди должны знать, во что это обойдётся бюджету Ставище и их личному бюджету такая инициатива, в это тяжёлое экономическое время.
Хотя, может я неправ, и цена вопроса неуместна.

0
4 Leonid   (27.11.2015 23:14)
Цена вопроса неуместна. Кощунственно, что бы улицы назывались в честь уродов, истребляющих украинскую нацию, типа Косиора. Ведь за ценой не постояли, когда меняли Ленинград, символ борьбы советского народа против фашизма, на Петербург, название корнями производное от немецкого названия. И никто тады рубчиков ленинградцев  не считал. Царь-батюшка приказали и ать-два- поменяли. Даю 100% гарантии, ежели сейчас кинули идею в массы переименовать  Петербург в Путинград, во славу витязя и защитника рассейскаго мира, то 98% сказали бы "Одобрям!" А кто не одобрям, того уничтожам, дабы другим неповадно было. В беде сейчас русский народ, в страшной беде....

0
5 Viktor   (28.11.2015 14:54)
Ну, про цену вопроса решать нужно всем, а не одному.
По какому принципу в советское время улицы получали свои названия улицы, говорить не приходится.
Пример со сменой названия Ленинграда не самый лучший. Ленинград не переименовали, а вернули старое, первоначальное название Санкт-Петербург. Название возвращено не чьим-то решением, а на референдуме. Это не значит, что забыт подвиг ленинградцев, выстоявших и спасших город в блокаду. Это значит, что северной столице просто вернули ее исконное имя по желанию и просьбе жителей.
Для начала, надо поднять архивы и посмотреть старые названия улиц и предложить вернуть исторические названия, а только потом предлагать новые.
С Ксиором мне всё понятно, но при чём здесь Ватутин? Ватутин Николай Фёдорович, командующий войсками 1-го Украинского фронта. Участник операций: Киевской наступательной, Киевской оборонительной, Житомирско-Бердичевской наступательной, Корсунь-Шевченковской наступательной.
То, что касается переименования Петербурга в Путинград, воспринимается как шутка или как эмоциональная перевозбудимость (причём 100%). Ну, скорее как шутка.
Русским народом, как и российским, всё в порядке. Большинство людей правильно оценивают тот бред, который часто несут правительства России и Украины, и некоторые СМИ этих стран. У меня на работе, над рабочим столом висит украинский флаг с надписью «Єдина Україна», что достаточно чётко характеризует мою позицию и отношение к Украине. Ни директор фирмы, ни коллеги, ни кто из приходящих к нам в офис клиентов, не сказали ни одного плохого слова. «В беде сейчас русский народ, в страшной беде....»?

6 treiler   (29.11.2015 23:48)
По-перше, я вважаю, що якщо перейменовувати вулиці, чи провулки, то не потрібно її ділити на дві, так як пропонується з вул. Комсомольською. Так буде простіше з нумерацією. Якщо дану вулицю перейменовувати, то тільки цілком і однозначно на Нагаївського Георгія, так як він на цій вулиці і проживав. 
На рахунок того яку вулицю перейменувати на на честь Петра Петренка (в честь воїна-інтернаціоналіста, ставищанина), то більш доцільно і правильно було б перейменувати вул. Червоноармійську як одну із центральних вулиць нашого селища.
Повністю згоден, з першим постом Віктора про відображення в назвах вулиць таких діячів як Богдан Хмельницький і Анджейовський Антон які мали безпосереднє відношення до історії нашого селища і відносно повернення історичних назв. І хотів би ще добавити від себе про таких діячів як вихідця із Ставищ як Степан Безрукавий який приймав участь в в народних повстаннях 1702–1704 рр., чи Герасим Кондратьєв -  український політичний та військовий діяч, Самохвал Дмитро, Плавка Трохим, та багато інших.
Не згоден на рахунок перейменування вул. 40-річчя Перемоги можна просто обгрунтувати як Перемоги в Другій світовій війні!


Додавати коментарі та скачувати файли можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар новин
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
 
Форма входу

 
Пошук
 
Рекомендуємо
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0