Понеділок, 23.10.2017, 13:34
Нове на сайті Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Рекомендуємо
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Календар свят України. Граматика української мови

 Селищна рада

 

                                              Список депутатів по виборчих округах

 

Виборчий
округ № 1    Надобенко Галина Володимирівна

Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 2    Міщенко Юрій Михайлович

Вулиці Провулки
   

 Виборчий  округ № 3   Кулібаба Тетяна Антонівна

Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 4    Володарський Сергій Борисовичч

Вулиці Провулки
   
Виборчий округ № 5  Кошинська Діна Степанівнана
 
Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 6  Заліток Борис Володимировичвна

Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 7  Головатий Юрій Миколайович

Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 8   Голубенко Яків Антонович

Вулиці Провулки
   

 Виборчий округ № 9 Клименко Людмила Анатоліївна

Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 10   Волинська Олена Володимирівна

Вулиці Провулки
   

Виборчий  округ № 11   Кравченко Василь Іванович

Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 12   Дишлюк Василь Миколайович

Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 13   Куліджанова Галина Василівна

Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 14  Олійник Євген Семенович

Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 15   Пекельна Світлана Миколаївна

Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 16   Писарчук Олег Юрійович

Вулиці Провулки
   

 Виборчий округ № 17 Бурківська Наталя Вікторівна

Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 18    Бритвич Дмитро Леонтійович

Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 19  Василюк Володимир Миколайович

Вулиці Провулки
   

  Виборчий округ № 20 Заліток Світлана Віталіївна  

Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 21  Мостіпан Надія Миколаївна

Вулиці Провулки
   

  Виборчий округ № 22  Дідук Тамара Олексіївна

Вулиці Провулки
   

Виборчий округ № 23  Малиш Володимир Святославович

Вулиці Провулки
   

  Виборчий округ № 24   Дерманець Любов Володимирівна

Вулиці Провулки
   

Округ  № 25   Антонюк Інна Андріївнач

Вулиці Провулки
   

  Виборчий округ № 26   Христевич Ірина Леонідівна

Вулиці Провулки
   

  СКЛАД ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ:

- Комісія з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, інформації, питань місцевого самоврядування:
1. Пекельна Світлана Миколаївна – голова комісії, депутат по виборчому округу № 15.
2. Кошинська Діна Степанівна – член комісії, депутат по виборчому округу № 5.
3. Дідук Тамара Олексіївна – член комісії, депутат по виборчому округу № 22.
4. Заліток Борис Володимирович – член комісії, депутат по виборчому округу № 6.
5. Куліджанова Галина Василівна – член комісії, депутат по виборчому округу № 13.
6. Кравченко Василь Іванович – член комісії, депутат по виборчому округу № 11.

- Комісія з питань освіти, культури, сім'ї, молоді, фізкультури та спорту, охорони здоров'я, материнства, дитинства, соціального захисту, екології та охорони навколишнього середовища:
1.  Кулібаба Тетяна Антонівна– голова комісії, депутат по виборчому округу № 3.
2.  Антонюк Інна Андріївна– член комісії, депутат по виборчому округу № 25.
3. Бритвич Дмитро Леонтійович – член комісії, депутат по виборчому округу № 18.
4. Волинська Олена Володимирівна – член комісії, депутат по виборчому округу № 10.
5. Бурківська Наталя Вікторівна– член комісії, депутат по виборчому округу № 17.
6. Голубенко Яків Антонович – член комісії, депутат по виборчому округу № 8.

- Комісія з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики, комунальної власності:
1. Малиш  Володимир Святославович – голова комісії, депутат по виборчому округу № 8.
2. Мостіпан Надія Миколаївна – член комісії, депутат по виборчому округу № 21.
3. Христевич Ірина Леонідівна – член комісії, депутат по виборчому округу № 26.
4. Дерманець Любов Володимирівна – член комісії, депутат по виборчому округу № 24.
5. Надобенко Галина Володимирівна – член комісії, депутат по виборчому округу № 1.
6. Клименко Людмила Анатоліївна – член комісії, депутат по виборчому округу № 9.

- Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку та благоустрою селища:
1. Писарчук Олег Юрійович – голова комісії, депутат по виборчому округу № 16.
2. Олійник Семен Семенович – член комісії, депутат по виборчому округу № 14.
3. Василюк Володимир Миколайович – член комісії, депутат по виборчому округу № 19.
4. Головатий Юрій Миколайович – член комісії, депутат по виборчому округу № 7.
5. Володарський Сергій Борисович – член комісії, депутат по виборчому округу № 4.
6. Міщенко Юрій Михайлович – член комісії, депутат по виборчому округу № 2.
7. Дишлюк Василь Миколайович – член комісії, депутат по виборчому округу № 12.

Селищний голова                                                 В.Я. Кошинський

 

 

 

Ставищенська селищна рада © 2017
Пошук
Користувач
Гість
Зареєструйтесь або увійдіть під своїм логіном



Наше опитування
Оцініть роботу селищної ради

Результат опитування Результати
Всі опитування нашого сайта Архів опитувань
Обговорити на форумі
Всього відповідей: 39
Інші опитування
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Сьогодні сайт
відвідали користувачі:

Нові фото