Норми поведінки вчителів . - Сторінка 2 - Форум
Понеділок, 05.12.2016, 18:39
Нове на сайті Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Оновити Нові повідомлення · Особисті повідомлення Особисті повідомлення() · Відомості про учасників форумуУчасники · Читаємо правила форумуПравила форуму · Знайти на форуміПошук · Підписатися на отримання новинRSS · Тільки для VIP-користувачівПриватний форум ]
Сторінка 2 з 3«123»
Форум » Освіта в селищі » Обговорюємо проблеми освітніх закладів селища Ставище » Норми поведінки вчителів .
Норми поведінки вчителів .
vitrajh2000Дата: Вівторок, 17.02.2009, 14:17 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: VIP-користувач
« 1 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Не всі вчителі однакові ,не треба ставити всіх водну лінію

Не может царь думать о кажном, царь должен думать о важном!

Повідомлення відредагував vitrajh2000 - Вівторок, 17.02.2009, 14:17

OkcanaДата: Субота, 16.05.2009, 12:57 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Початківець
« 0 »
А чи не здається вам, що звинувачувати в усіх смертних гріхах вчителів несправедливо? Можливо варто звернути увагу на поведінку дітей в школі і на їх відношення до навчання? Зараз дуже багато розмов про права дітей (аж набридло) і зовсім не чути про їх обовязки!

людок%Дата: Субота, 16.05.2009, 16:39 | Повідомлення # 18
Лейтенант
« 1 »

З вашого коментаря можливо зробити деякі висновки , або ваша професія вчитель , або ви так чи інакше відноситесь до цієї сфери діяльності. Через те вам і набридли такі розмови . Я не хочу вас образити , можливо це не стосується конкретно вас , але вчителям теж не завадило б хоч трохи слідкувати за своєю поведінкою . В школах оцінюють поведінку дітей з давніх давен , не всі звичайно янголи , але оновна маса дітей має поведінку " добре ". Нагадуюю це просто - діти !!! ( Подивіться значення цього слова ). А вчитель , заходячи в клас для проведення уроку , веде себе як кінозірка і забуває , що він не в п*ятизірковому ресторані , а в школі !!!! У дітей дитячий розум і дитяче бачення всього , а вчитель доросла людина ! Сором.

OkcanaДата: Субота, 16.05.2009, 17:30 | Повідомлення # 19
Рядовий
« 0 »
По-перше: не розумію такого агресивного ставлення до коментарів, що не підтримують Вашої думки! По-друге: я не вчитель, але маю досить друзів і знайомих, що працюють у цій сфері (не тільки в Ставищі, але й в інших регіонах) і знаю їх погляд на деякі речі, що відбуваються в межах освітніх закладів. По-третє: у мене склалося враження, що ви присутні на всіх уроках і маєте право оцінювати "зірковість" кожного вчителя. По-четверте: що таке "дитячий розум" і коли він переростає у "дорослий"? І, взагалі, що ви називаєте поведінкою негідною вчителя? За що більшість вчителів має соромитись?
І разом з тим, на сторінках форуму ви засуджуєте бари, де продають траву, але в ці бари ходять діти з "доброю" поведінкою, то чому ви так цим переймаєтесь, адже тільки в школі діток можуть навчити негідної поведінки. Але, можливо, батькам теж не завадило б хоч трошки нагадувати своїм дітям про обовязки. (і відносно навчання теж)
І ще у мене склалося враження, що проблеми освіти - це вчителі. Але чи маємо ми право засуджувати людей будь-якої професії тільки тому, що вони вибрали певну сферу діяльності? І разом з тим ми забуваємо, що читати і писати, рахувати, вмінню аналізувати і багато чого іншого нас навчили ті ж самі "негідні " вчителі (адже ми не народилися з цим), і коли ми хворіємо, то звертаємось до "негідних" лікарів (одужавши, ми кажемо "Слава Богу", а коли щось піде не так, то готові закатувати всіх людей цієї професії), і при пожежі ми викликаємо пожежників, які "нічого не роблять, а тільки сплять", забуваючи про те, що ці люди ризикують своїм життям, рятуючи когось із полум_я, або знаходячись біля палаючої будівлі (чи багато з нас, хто на це здатний?). Так, в кожній сфері є свої певні проблеми, є випадкові люди, які не повинні навчати, лікувати, відповідати за чиєсь життя чи здоров_я(не тільки фізичне, але й психічне), є люди, яким потрібно судом забороняти спілкуватися з людьми і працювати на відповідальних посадах, але давайте не будемо міряти всіх однією міркою, і мати хоча б грам пошани одне до одного. І якщо вже піднімається якась тема, то давайте конкретизувати її, а не поливати всіх людей брудом, не аргументуючи свою думку нічим, крім "а мені сказали".

Повідомлення відредагував Okcana - Субота, 16.05.2009, 18:29

людок%Дата: Субота, 16.05.2009, 19:52 | Повідомлення # 20
Лейтенант
« 1 »
Quote (Okcana)
а мені сказали".

Ви прочитали це десь у моїх коментарях ? Так , я розділяю вашу думку , що ми не маємо права засуджувати людей будь-якої професії. Є достойні люди у кожній професії. Те , що ви називаєте по -перше , то мені байдуже підтримають мою думку чи ні , у кожного з нас вона своя . А ставлення у мене не агресивне , а навіть навпроти . Це ви його чомусь , агресивно прочитали . Про вислів по-друге , не можу з вами не погодитись . У третьому пункті ваше враження вас нажаль , підводить . І четвертий пункт , хіба ви не були дитиною , хіба вам не відомо , що таке " дитячий розум " ? На це питання дасть відповідь кожен тато , і кожна мама , бабусі і дідусі ... А негідна поведінка вчителя , це особисто моя думка і нікого я не примушую думати так як я , це не тільки його фізична поведінка , це упереджене ставлення до учнів , намірене заниження оцінок, хабарі і т.д. . На цьому форумі обговорюється тема про норми поведінки вчителів у школі , а ви ви чомусь згадали про бари ,то є окрема тама , продивіться її , матимете бажання - додайте коментар . Так я засуджую бари де продають траву , а ви ні ? Проблеми освіти - звичайно вчителі . Вчитель ставить двійку не учневі , а собі , за те що не зміг подати матеріал .

OkcanaДата: Понеділок, 18.05.2009, 00:11 | Повідомлення # 21
Рядовий
« 0 »
Невже хамство і безвідповідальність зараз називають "дитячим розумом"?
А щодо того, що вчитель не може подати матеріал, то повинно бути ще бажання взяти знання, а не сидіти за партою з таким виглядом, що я не хочу вчитися, а ви мене навчіть. У кожного є свої обов_язки, і він їх повинен виконувати, а не обгрунтовувати свою лінь тим, що він являється дитиною.

людок%Дата: Середа, 20.05.2009, 10:01 | Повідомлення # 22
Лейтенант
« 1 »
Правда завжди очі коле . З ваших слів , ви ж не вчитель , і тому ви не можете знати з яким виразом обличчя діти сидять за партами .

Повідомлення відредагував людок% - Середа, 20.05.2009, 10:03

ViktorДата: Середа, 20.05.2009, 12:59 | Повідомлення # 23
Генерал-майор
Група: Модератор
« 10 »
Країна: Російська Федерація
Думаю, что одна – не учитель, другая – не ученик. Обе ситуацию оценивают со стороны.
Жизнь показывает, что в любой школе относительно обучения есть положительные и отрицательные моменты. Наверное, у всех были как любимые учителя, так и не любимые. Всегда были и будут заниженные оценки из-за отношения учителя к ученику. Всегда была и будет неприязнь родителей к учителям, которые оценивают их детей не так, как им хотелось. К сожалению не все учителя по призванию, работают учителями. Жизненная необходимость в нормальном заработке, заставляет их идти в другие виды деятельности.
Есть другая интересная ситуация. Скоро экзамены и выпуск. Все ли законно получат оценки? Всегда ли грамоты и медали получают те, кто это заслуживает? В какую стоимость родителям обойдется выпуск? Из чего складывается стоимость выпуска, только из выпускной одежды и оплаты вечеринке в баре?

Санкт-Петербург

OkcanaДата: Середа, 20.05.2009, 15:16 | Повідомлення # 24
Рядовий
« 0 »
В жизни бывает по-всякому! Не всегда нас оценивают по заслугам (хотя это тоже спорный вопрос - с другой стороны, значит не приложили все усилия, чтобы нас отметили) И медали получают незаслужено (хотя, какой сейчас смысл в медалях и грамотах, если поступают по результатам тестов, ну разве что, в плане морального удовлетворения), и судя по рассказам на рынке платят за них (не за все), но это все из серии "одна баба сказала", не пойман - не вор! Поэтому обсуждать досужие сплетни нет никакого желания, а фактов у меня нет, и придумывать или пересказывать их НЕ ХОЧУ!
А по поводу выражения предыдущего учасника "правда очі коле", если совесть чиста и есть твердые убеждения, то правда никак не может "колоти очі", за любое свое слово буду стоять горой.

людок%Дата: Середа, 20.05.2009, 15:54 | Повідомлення # 25
Лейтенант
« 1 »
Quote (Okcana)
за любое свое слово буду стоять горой.

І тільки так !!!!!!!!!!!

ViktorДата: Середа, 20.05.2009, 17:53 | Повідомлення # 26
Генерал-майор
« 10 »
Думаю, что хоть Оксана и сказала:
Quote (Okcana)
я не вчитель (Повідомлення# 19)

К школе она, похоже, имеет самое непосредственное отношение:
Quote (Okcana)
Не всегда нас оценивают по заслугам (Повідомлення# 24)

А по поводу «не пойман – не вор», так ни кто ни кого не ловит, хотя многие знают «и к бабке ходить не надо». Это на самом деле не столь важно, хотя затрагивает этику учителей и других школьных работников.

Санкт-Петербург

TanyaДата: Середа, 20.05.2009, 19:05 | Повідомлення # 27
Сержант
« 1 »
Ось і поговорили про вчителів-хабарників-негідників і т.д. angry . Які ми молодці! Які ми всі тут зразкові! А давайте обіллємо грязюкою ще яку-небуть професію. Створимо ще з десяток тем про працівників бюджетної сфери і будемо там всіх гадити... Головне, щоб було побільше необгрунтованої критики.

vitrajh2000Дата: Середа, 20.05.2009, 19:53 | Повідомлення # 28
Лейтенант
« 1 »
Quote (Okcana)
Не всегда нас оценивают по заслугам

Вас вчителів?

vitrajh2000Дата: Середа, 20.05.2009, 19:59 | Повідомлення # 29
Лейтенант
« 1 »
Quote (Okcana)
А щодо того, що вчитель не може подати матеріал, то повинно бути ще бажання взяти знання, а не сидіти за партою з таким виглядом, що я не хочу вчитися, а ви мене навчіть.

Не хочу Вас образити ,але напевно Ви не маєте дітей. І Вам цього не зрозуміти.

ViktorДата: Середа, 20.05.2009, 22:55 | Повідомлення # 30
Генерал-майор
« 10 »
Quote (Tanya)
Які ми молодці!

Самокритично!
Зачем еще с десяток тем только о работниках бюджетной сферы, давайте хотя бы одну не бюджетную. Например, об олигархах. Кто в Ставище главный олигарх?

Санкт-Петербург

Форум » Освіта в селищі » Обговорюємо проблеми освітніх закладів селища Ставище » Норми поведінки вчителів .
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук: