Норми поведінки вчителів . - Форум
Субота, 10.12.2016, 06:56
Нове на сайті Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Оновити Нові повідомлення · Особисті повідомлення Особисті повідомлення() · Відомості про учасників форумуУчасники · Читаємо правила форумуПравила форуму · Знайти на форуміПошук · Підписатися на отримання новинRSS · Тільки для VIP-користувачівПриватний форум ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум » Освіта в селищі » Обговорюємо проблеми освітніх закладів селища Ставище » Норми поведінки вчителів .
Норми поведінки вчителів .
людок%Дата: Четвер, 05.02.2009, 18:24 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: VIP-користувач
« 1 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Гори несправедливості в освітніх закладах.

MantachДата: Четвер, 05.02.2009, 19:53 | Повідомлення # 2
Майор
« 2 »
Quote (людок%)
Гори несправедливості в освітніх закладах.

Вкажіть будь-ласка які саме несправедливі в освітніх закладах Вас турбують?

Ставище

adminДата: П`ятниця, 06.02.2009, 00:43 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратор
« 4 »
Quote (людок%)
Гори несправедливості

Звинувачення серйозне, але не аргументоване. У нашій рівнинній місцевості не видно цих "гір". Відкрийте нам очі.

Адміністратор

ViktorДата: П`ятниця, 06.02.2009, 09:28 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Модератор
« 10 »
Країна: Російська Федерація
Мне тоже кажется, что некоторые темы открываются не для обсуждения конкретных (хороших или чаще плохих) фактов, а с надеждой что при открытии темы, сразу эти факты посыпятся.

Санкт-Петербург

MantachДата: П`ятниця, 06.02.2009, 09:38 | Повідомлення # 5
Майор
« 2 »
Quote (Viktor)
сразу эти факты посыпятся.

Я з шкільними проблемами давно вже не стикався і тому пока судити нікого не буду (Дата: Четвер, Вчора, 19:53 | Повідомлення# 2), я попросив виразити свої зауваження мовчить!!!

Колись давно мені вчителька в школі зарядила пірожином по фейсу, але що провда заслужено bangin

Ставище

ViktorДата: П`ятниця, 06.02.2009, 12:43 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
« 10 »
А за чем сразу судить. Я хоть и не учился в учебных заведениях Ставище, но слышал некоторые не лестные отзывы об отдельных учителя. Мне приходилось лично общаться с некоторыми и сказать что всё запущено и поведение учителей некорректно, я не могу. Так как чаще всего в Ставище бываю летом, то больше всего получаю информацию по выпускным экзаменам и организации выпуска. Бывал сам на выпуске. Слышал про различные подарки, о возможностях получать дипломы, медали и грамоты. Наверное часть информации надумана, но часть является правдой. Мне разбираться и судить это трудно. Но в итоге хочу сказать, что в Ставище достаточно высокий процент поступления в другие учебные заведения после окончания школы. А это о многом говорит.

Санкт-Петербург

MantachДата: Субота, 07.02.2009, 09:14 | Повідомлення # 7
Майор
« 2 »
Quote (Viktor)
Я хоть и не учился в учебных заведениях Ставище, но слышал некоторые не лестные отзывы об отдельных учителя.

А що саме цікаво, що ніхто на сайті прямо не скаже фамілії цих вчителів, навіть під загадочним ніком.

Quote (Viktor)
Но в итоге хочу сказать, что в Ставище достаточно высокий процент поступления в другие учебные заведения после окончания школы. А это о многом говорит.

Томущо багато батьки платять у ВУЗИ, і знання тут нідочого, якщо Ви закінчили школу із золотою медалю, то повісьте її на стіну бо вона до спини, якщо у Вас в кармані вітер.

Ставище

ViktorДата: Субота, 07.02.2009, 10:14 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
« 10 »
Quote (Mantach)
ніхто на сайті прямо не скаже фамілії цих вчителів

А я этих фамилий и не знаю. Думаю мне это простительно.

Quote (Mantach)
багато батьки платять у ВУЗИ

Из этого только можно сделать вывод, что в Ставище зажиточное население, так как многие учатся в Киеве, а какой там ценник, я догадываюсь по ценам в Санкт-Петербурге.

Санкт-Петербург

adminДата: Субота, 07.02.2009, 15:47 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Адміністратор
« 4 »
Quote (Mantach)
ніхто на сайті прямо не скаже фамілії цих вчителів

Якраз цього і не треба робити. Якщо у когось є претензії до конкретного учителя, звертайтесь до директора, у відділ освіти і т.п. Не треба звинувачувати конкретну людину на сторінках сайту, для цього є відповідні інстанції. Погоджуєтесь?

Адміністратор

MantachДата: Субота, 07.02.2009, 23:13 | Повідомлення # 10
Майор
« 2 »
Quote (admin)
для цього є відповідні інстанції.

А толку з цих інстанцій, з системою боротись марно!

Ставище

ViktorДата: Неділя, 08.02.2009, 01:16 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
« 10 »
Quote (Mantach)
з системою боротись марно

Ну, опять приходим к тому, что лучше не делать, а говорить. Может кто-то прочитает и сделает за Вас. Всегда надо начинать снизу.
Не думаю, что «система» у вас другая и с ней нельзя бороться.

Санкт-Петербург

MantachДата: Неділя, 08.02.2009, 08:48 | Повідомлення # 12
Майор
« 2 »
Quote (Viktor)
Не думаю, что «система» у вас другая и с ней нельзя бороться.

Не по темі шкіл звісно, але верніться до тієї інформації про то як міліція покриває злодюг(Ви кинули ту інфо на сайт), я знаю ту людину, вона до цих пір нічого не добилась.

Ставище

ViktorДата: Неділя, 08.02.2009, 12:54 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
« 10 »
Quote (Mantach)
вона до цих пір нічого не добилась

Да, я поставил данную информацию, так как она касается темы и непосредственно относится к Ставище, но я не утверждаю что эта информация в полной мере или даже части своей достоверна. Если информация верна, следовательно, к лицам превысившим свои полномочия нужно принять соответствующие меры, если нет, то лицо оклеветавшее данных представителей власти так же надо привлечь к ответственности.
Не надо понимать дословно, что если Вы написали заявление, значит Вы уже добились результата в свою пользу. Для того чтобы был результат, надо иметь основание, и этим основанием должно быть не ваше желание, а какие то нормативные документы, общепринятые нормы поведения или другие основания свидетельствующие, что Вы правы. Беда многих заявителей в том, что заявление пишется на одних эмоциях или предположениях о том, что по другому быть не должно. Чтобы не быть голословным, лично Вам могу выслать копии моих заявлений и копии ответов на них районной администрации и районного ГАИ, и увидите, что и они признают свои ошибки и устраняют их. На сайте этого делать не буду, можете в личку отправить адрес эл.почты, если хотите.

Санкт-Петербург

людок%Дата: Понеділок, 09.02.2009, 20:25 | Повідомлення # 14
Лейтенант
« 1 »
Quote (Mantach)
мовчить!!!
Мовчить через те ,що бракує часу сидіти за компом.
Quote (Mantach)
Відкрийте нам очі.
Ні для кого не секрет , що коли батьки "тато або мама" працюють в школах або відділі освіти то їх дітям оцінюють знання на декілька порядків вище. На не коректну поведінку цих дітей - дивляться крізь пальці. Цього не бачимо ми , але наші діти стикаються з цим кожен день. Скажіть чи виникне бажання у "простих" дітей старанно відноситись до навчання? Як пояснити дитині , що це все за "карі очі " , а не за знання.
Вчитель - повинен бути за покликанням! Якщо людина не може стримувати свої негативні емоціїї - в будь-якому навчальному закладі її не місце. Не допустимо переносити свій негативний настрій " домашні проблеми, проблеми на роботі і т.д. на дітей. ВЧИТЕЛІ зверніть увагу - це просто діти . Задумайтесь - просто діти.
Дуже часто вчителі скаржаться на не знання того предмету який вони викладають. Нема де правди діти буває і таке. Вся вина з цієї причини лягає на плечі учня. І оцінку негативну ставлять учневі. А на мою думку цю негативну оцінку вчитель ставить собі! Не зацікавив , не зумів подати матеріал так , щоб учень не шукав під партою чим зайняти себе від нудьги.

MantachДата: Понеділок, 16.02.2009, 20:46 | Повідомлення # 15
Майор
« 2 »
Дата: Понеділок, 09.02.2009, 20:25 | Повідомлення# 14
Quote (Mantach)
мовчить!!!
Мовчить, я взагалі то писав у Вашу сторрону.(Вибачаюсь, можливо написав не правильно і Ви не зрозуміли)

Quote (людок%)
Ні для кого не секрет , що коли батьки "тато або мама" працюють в школах або відділі освіти то їх дітям оцінюють знання на декілька порядків вище. На не коректну поведінку цих дітей - дивляться крізь пальці. Цього не бачимо ми , але наші діти стикаються з цим кожен день. Скажіть чи виникне бажання у "простих" дітей старанно відноситись до навчання? Як пояснити дитині , що це все за "карі очі " , а не за знання. Вчитель - повинен бути за покликанням! Якщо людина не може стримувати свої негативні емоціїї - в будь-якому навчальному закладі її не місце. Не допустимо переносити свій негативний настрій " домашні проблеми, проблеми на роботі і т.д. на дітей. ВЧИТЕЛІ зверніть увагу - це просто діти . Задумайтесь - просто діти. Дуже часто вчителі скаржаться на не знання того предмету який вони викладають. Нема де правди діти буває і таке. Вся вина з цієї причини лягає на плечі учня. І оцінку негативну ставлять учневі. А на мою думку цю негативну оцінку вчитель ставить собі! Не зацікавив , не зумів подати матеріал так , щоб учень не шукав під партою чим зайняти себе від нудьги.

Що Ви пропонуєте робити???

Ставище

Форум » Освіта в селищі » Обговорюємо проблеми освітніх закладів селища Ставище » Норми поведінки вчителів .
Сторінка 1 з 3123»
Пошук: