Потрібна допомога - координати деяких організацій Ставища - Форум
Субота, 10.12.2016, 06:58
Нове на сайті Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Оновити Нові повідомлення · Особисті повідомлення Особисті повідомлення() · Відомості про учасників форумуУчасники · Читаємо правила форумуПравила форуму · Знайти на форуміПошук · Підписатися на отримання новинRSS · Тільки для VIP-користувачівПриватний форум ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Пошук » Допоможіть знайти » Потрібна допомога - координати деяких організацій Ставища
Потрібна допомога - координати деяких організацій Ставища
brmusicДата: Четвер, 27.03.2014, 01:28 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Початківець
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Вітаю всіх! Звертаюсь з проханням. Чи не міг би хто підказати номери телефонів організацій, що займаються виготовленням надгробних пам'ятників в Ставищі? Я мешкаю в Києві, минулого року в Ставищі помер мій батько, і ось тепер хочу встановити йому надгробок. Звичайно, треба приїхати в Ставище, але попередньо хотілося б вияснити по телефону вартість і, головне, строки виконання роботи. Два дні намагався щось знайти в інтернеті, якусь довідку, тощо - не знайшов. На сайті Селищної ради також немає інформації саме про такі послуги. Наскільки я пам'ятаю, одна з таких організацій знаходиться біля ринку, і ще біля воєнкомату, здається... Був би дуже вдячний за інформацію.

Додано (27.03.2014, 01:28)
---------------------------------------------
Вже знайшов, перепрошую! Більше не актуально smile

Форум » Пошук » Допоможіть знайти » Потрібна допомога - координати деяких організацій Ставища
Сторінка 1 з 11
Пошук: