Продажа земли - Форум
Субота, 10.12.2016, 14:42
Нове на сайті Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Оновити Нові повідомлення · Особисті повідомлення Особисті повідомлення() · Відомості про учасників форумуУчасники · Читаємо правила форумуПравила форуму · Знайти на форуміПошук · Підписатися на отримання новинRSS · Тільки для VIP-користувачівПриватний форум ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Влада в селищі » Земельні відносини » Продажа земли (Кому и как продаётся земля!)
Продажа земли
ViktorДата: Неділя, 09.08.2009, 18:56 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Модератор
« 10 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
По какому принципу продаётся земля в Ставище?

Санкт-Петербург

ViktorДата: Неділя, 09.08.2009, 19:06 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
« 10 »
По чему в Ставище земля продается в эквиваленте $, если на это нет правовой и юридической базы. И почему депутаты Селищной Рады, которые выбраны населением Ставище, вообще не разбираются в этих вопросах, а голова Селещной Рады устанавливает коэффициенты, какие ему заблагорассудится. Именно он определяет кому продать землю и за сколько.

Санкт-Петербург

TanyaДата: Середа, 12.08.2009, 12:26 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: VIP-користувач
« 1 »
Країна: Україна
Quote (Viktor)
Именно он определяет кому продать землю и за сколько.

Звідки така інформація? Щось не віриться, що така поважна людина може таке чинити. Все це голослівні звинувачення. Мабуть...

Повідомлення відредагував Tanya - Середа, 12.08.2009, 19:17

ViktorДата: Середа, 12.08.2009, 21:03 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
« 10 »
Я не прокурор. Пускай будут голословными, если кому-то этого хочется. Сам не покупал, не было необходимости, но есть люди, к которым у меня нет основания не доверять.

Санкт-Петербург

LeonidДата: Четвер, 13.08.2009, 09:49 | Повідомлення # 5
Засновник сайту
Група: Адміністратор
« 1 »
Относительно продажи земли, якобы головой селещной рады, я уверен, это абсолютное враньё. Этого человека я знаю давно и также могу поручиться за него. Надо назвать конкретный факт, потому что всё вышесказанное - поклёп, очень грязный.

ViktorДата: Середа, 19.08.2009, 19:09 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
« 10 »
Я не буду приводить конкретный факт, думаю нет в этом особой необходимости. Достаточно поднять документы какого-нибудь заседания Селищной Рады на котором принимались решения о продаже земли. В договоре на продажу земли указан коэффициент, который дает «боле точную» рыночную оценку земли. После заседания Селищной Рады, Глава Селищной Рады подписывает (или не подписывает) договор о продаже земли. А теперь вопрос: почему в договорах на продажу земли при равных условиях стоят разные коэффициенты (иногда очень разные). Равные уловия в моём понятии – это одинаковое месторасположение (на одной улице и рядом), одинаковый вид деятельности и т.д.
Данный коэффициент берётся не из головы, а из соответсвующего перечня увеличивающих (уменьшающих) коэффициентов. Перечень должен бать утвержден и приманяться ко всем в равной степени.
А пока это -
Quote (Viktor)
кому продать землю и за сколько

Санкт-Петербург

GylbarsДата: Понеділок, 07.03.2011, 17:19 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Початківець
« 0 »
а я скажу так: зумів продать - молодець. Якщо не він то хтось другий!!!!!!!!!!!

ViktorДата: Понеділок, 07.03.2011, 21:10 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
« 10 »
Quote (Viktor)
а я скажу так: зумів продать - молодець. Якщо не він то хтось другий

Это правильно. Но дай другим правильные и одинаковые условия продажи, ведь земля не твоя. Сам живи и другим давай.

Санкт-Петербург

vitrajh2000Дата: П`ятниця, 11.03.2011, 17:14 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: VIP-користувач
« 1 »
Quote (Viktor)
голова Селещной Рады устанавливает коэффициенты, какие ему заблагорассудится.

Стаття 201. Грошова оцінка земельних ділянок
1.Грошова оцінка земельних ділянок визначаєть­ся на рентній основі.
2.Залежно від призначення та порядку проведен­ня грошова оцінка земельних ділянок може бути нормативною і експертною.
3.Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельно­го податку, втрат сільськогосподарського і лісогоспо­дарського виробництва, економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель тощо.
4.Експертна грошова оцінка використовується при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок.
5.Грошова оцінка земельних ділянок проводить­ся за методикою, яка затверджується Кабінетом Мі­ністрів України.

Нормативна ціна землі — це показник, який харак­теризує вартість ділянки певної якості і місцерозташу-вання, виходячи з потенційного прибутку за розрахун­ковий термін окупності.
Експертна грошова оцінка є одним із різновидів грошової оцінки земель і застосовується при встанов­ленні вірогідної ціни купівлі (продажу) окремих земельних ділянок незалежно від типу їх використан­ня та категорії ґрунтів. Дана оцінка земельних діля­нок передбачає визначення оціночної вартості (ймовір­ної ціни), за яку об'єкт оцінки може бути проданий (придбаний) на певну дату з урахуванням характеру цивільно-правової угоди.

Не может царь думать о кажном, царь должен думать о важном!

ViktorДата: П`ятниця, 11.03.2011, 22:55 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
« 10 »
Quote (vitrajh2000)
Стаття 201. Грошова оцінка земельних ділянок

В Ставище? Свежо предание, да верится с трудом.

Санкт-Петербург

ViktorДата: Четвер, 21.03.2013, 22:15 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
« 10 »
Відділ Держземагентства у Ставищенському районі 

Источник: http://www.kievoblzem.org/

Санкт-Петербург

domvseleДата: Неділя, 08.02.2015, 22:03 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Початківець
« 0 »
Возьму в аренду минимум на 10 лет или куплю (обменяю) участок от 10 до 15 га пахотной земли под ягодник, -  водоем и электричество очень желательны для капельного полива ))) 

Предлагайте 0509695458
0672357005
0638759410 Иван

Почую кожного )))

Форум » Влада в селищі » Земельні відносини » Продажа земли (Кому и как продаётся земля!)
Сторінка 1 з 11
Пошук: