АНТИХАБАР - Форум
Субота, 03.12.2016, 17:38
Нове на сайті Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Оновити Нові повідомлення · Особисті повідомлення Особисті повідомлення() · Відомості про учасників форумуУчасники · Читаємо правила форумуПравила форуму · Знайти на форуміПошук · Підписатися на отримання новинRSS · Тільки для VIP-користувачівПриватний форум ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум » Влада в селищі » МЕДИЧНА ДОПОМОГА В СТАВИЩАХ » АНТИХАБАР (Про "подарунки" лікарям)
АНТИХАБАР
LeonidДата: П`ятниця, 13.02.2009, 10:23 | Повідомлення # 1
Засновник сайту
Група: Адміністратор
« 1 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Що, скільки і кому дали?
Те що лікарі "беруть" не секрет. Хотілося б побачити прізвища і відповідно встановити "чемпіона" серед них. "Полови" не пишіть, тільки "КОМУ", "СКІЛЬКИ", "КОЛИ", "ЗА ЩО".

ViktorДата: П`ятниця, 13.02.2009, 11:02 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модератор
« 10 »
Країна: Російська Федерація
Замечательная идея. Надо будет создать тему, сколько, кто и за что хотел взять в районной администрации. Кто, сколько и кому дал, думаю писать не стоит, так как законодательство предусматривает уголовную ответственность не только в отношении взявшего, но и в отношении дающего. Эта тема будет не менее интересна, а может и более, так как люди смогут ознакомиться с действующими тарифами и подготавливаться заранее.

Санкт-Петербург

MantachДата: П`ятниця, 13.02.2009, 21:49 | Повідомлення # 3
Майор
Група: VIP-користувач
« 2 »
Наприклад я давав лікарям, але на сторінках форуму я стараюсь відділити розуміння дав і у відповідь зробив!!!
Кожен з нас хоче отримувати винагороду за свою працю, тільки питання в тому який результат тої праці?

Ставище

ViktorДата: П`ятниця, 13.02.2009, 22:21 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
« 10 »
Наверное этот форум, скоро будет как «золотой Клондайк» для прокуратуры. Не нужно будет пытаться поймать кого-нибудь за руку, что завести дело. Достаточно будет просто заглянуть на форум и дело в шляпе. Поселок Ставище войдёт в разряд самых коррумпированных населённых пунктов Украины, но и пропорционально возрастёт открываемость этих коррупций.
Если в Ставище издавать «бульварную газету», то наверное это было бы самое продаваемое издание. В газете бы писали: получил какой подарок получил врач …, сколько «заработал» инспектор ГАИ …, почему учительница … поставила оценку … незаслуженно.
Похоже народ соскучился по сплетням. Чьи следующие косточки будем обмывать?
У Вас прекрасный поселок, в котором конечно не без недостатков (как и везде). Но любой случайный посетитель будет шокирован увиденным. Давайте не будем позорить Ставище и сами позориться.

Санкт-Петербург

RuskatДата: Неділя, 15.02.2009, 14:24 | Повідомлення # 5
Лейтенант
« 3 »
Не секрет і те, що лікарям дають... є ті, хто дають - є і ті, хто бере smile все просто. Різниця тільки між добровільною віддякою і примусовою платою за певні послуги. Єдине, що я скажу, то це те, що я платив, але в плані віддяки, а не в примусовому плані.

Зроблений в Білій Церкві | Мій домашній сайт | Велопортал.

vitrajh2000Дата: Понеділок, 16.02.2009, 14:24 | Повідомлення # 6
Лейтенант
« 1 »
Quote (Ruskat)
Не секрет і те, що лікарям дають... є ті, хто дають - є і ті, хто бере

Цілком згоден ,пока будуть ті що дають, будуть і ті що беруть.В любій сфері діяльності.

Не может царь думать о кажном, царь должен думать о важном!

людок%Дата: Понеділок, 16.02.2009, 15:49 | Повідомлення # 7
Лейтенант
« 1 »
Quote (Mantach)
Кожен з нас хоче отримувати винагороду за свою працю,

Винагорода кожному -- то його заробітьня плата .

Quote (Viktor)
любой случайный посетитель будет шокирован увиденным. Давайте не будем позорить Ставище и сами позориться.

Це не позор , а гірка правда.

ViktorДата: Понеділок, 16.02.2009, 19:19 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
« 10 »
Quote (людок%)
Це не позор , а гірка правда.

Похоже Вам это доставляет удовольствие!

Санкт-Петербург

людок%Дата: Понеділок, 16.02.2009, 19:49 | Повідомлення # 9
Лейтенант
« 1 »
Quote (Viktor)
Похоже Вам это доставляет удовольствие!

У кожного з нас є своя думка.

MantachДата: Понеділок, 16.02.2009, 20:16 | Повідомлення # 10
Майор
« 2 »
Quote (людок%)
Винагорода кожному -- то його заробітьня плата .

Ви кажете, що нормально заробляєте, тоді не потрібно рівняти себе до їнших, я на роботі за свій труд в січні отримав 600грн., і якщо б не мої заробітки які виводять мене на нормальний рівень то держава зробилаб мене злиднем.

Ставище

vitrajh2000Дата: Вівторок, 17.02.2009, 14:03 | Повідомлення # 11
Лейтенант
« 1 »
Quote (Mantach)
я на роботі за свій труд в січні отримав 600грн.

Щоб отримати вищу заробітню плату потрібно працювати напокладаючи рук ,а це нелегко. Повірте мому досвіду.
Є ще один варіант отримати вищу освіту і заробляти на хабарах!
Або admin

людок%Дата: Вівторок, 17.02.2009, 14:52 | Повідомлення # 12
Лейтенант
« 1 »
Quote (Mantach)
я на роботі за свій труд в січні отримав 600грн., і якщо б не мої заробітки які виводять мене на нормальний рівень то держава зробилаб мене злиднем.

Я не маю ні чого проти Вас і Ваших заробітків, не плутайте правидне з грішним. Ми не обговорюємо хто і скільки заробляє. Я мала на увазі те , що коли ти пішов працювати в державну структуру за це плотять заробітню плату і хабарі тут не передбачені .

ViktorДата: Вівторок, 17.02.2009, 15:22 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
« 10 »
Quote (людок%)
і хабарі тут не передбачені

Просветите пожалуйста, где предусмотрены взятки? И если можно поясните, что на Ваш взгляд является взяткой? В каком случае её стоит брать, а в каком нет?

Санкт-Петербург

RuskatДата: Середа, 18.02.2009, 01:41 | Повідомлення # 14
Лейтенант
« 3 »
Взятки предусмотрены везде тем человеком, у которого не получается что-то сделать без взятки. С моей Т З -взятка - любая дача денег другому лицу, которое может сделать вам определенную услугу. Но деньги это залог того, что вам сделают то, что вы хотите. Запутано и понятно smile Это уже как закон жизни: хочешь, чтобы тебе что-то сделали во внеплановом порядке - плати. Когда-то кто-то к этому приучил. Так и повелось....

Зроблений в Білій Церкві | Мій домашній сайт | Велопортал.

vitrajh2000Дата: Середа, 18.02.2009, 10:27 | Повідомлення # 15
Лейтенант
« 1 »
Проблема хабарництва спочатку є проблемою політичною, наприклад, до національного законодавства має війти поняття "політична корупція", крім того, на рівні Президент-Голова Верховної Ради бракує щирого бажання проводити справжню політику на зменшення тиску корупції на суспільство. Згадайте хоча б один випадок за ці 15 років про засудження нар.депа, урядовця, суддів Конст.Суду чи Верх.Суду або прокурорів з Ген.Пр! Взагалі на цю тему можно багато казати, але нічого позитивного.
Корупція вже давно стала гальмом державного розвітку, вона що року обкрадає наш народ у розмірі, котрий можно сопоставляти з держ.бюджетом, а ДАІ це лише бліда тінь цього паразитарного явища.
Риба завжди починає протухати з голови

Форум » Влада в селищі » МЕДИЧНА ДОПОМОГА В СТАВИЩАХ » АНТИХАБАР (Про "подарунки" лікарям)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук: